CD TenerifeDefans
Neal Viereck
- Forma numarası
- 27
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Segunda Division
3Maç3 kez ilk 11
270Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.38
Gol + asist0
Maç başına dakika83
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 58 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.9G20.03.26 · Jong FC Utrecht 3 - 1 FC Dordrecht · Puan 6.95.5M06.04.26 · TOP Oss 3 - 1 Jong FC Utrecht · Puan 5.56.5M13.04.26 · Jong FC Utrecht 0 - 3 Vitesse Arnhem · Puan 6.56.1G17.04.26 · Jong FC Utrecht 3 - 0 FC Eindhoven · Puan 6.16.5B20.04.26 · FC Den Bosch 1 - 1 Jong FC Utrecht · Puan 6.57.1G24.04.26 · Jong Ajax Amsterdam 0 - 2 Jong FC Utrecht · Puan 7.16.8G16.08.26 · Eibar 1 - 3 CD Tenerife · Puan 6.86.1M05.10.26 · Córdoba CF 3 - 2 CD Tenerife · Puan 6.16.0B25.10.26 · CE Sabadell FC 1 - 1 CD Tenerife · Puan 6.06.3B02.11.26 · CD Tenerife 2 - 2 FC Andorra · Puan 6.3
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil24 maç · 1.774 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.89 |
| Kilit pas | 1.00 |
| Çalım | 1.00 |
| Pas isabeti | 85% |
| Kazanılan ikili | 55% |
| Top kazanma | 4.42 |
| Aldırdığı faul | 1.46 |
Son maçları
- Segunda DivisionCD Tenerife2FC Andorra290' İlk 116.3
- Segunda DivisionCE Sabadell FC1CD Tenerife1Sarı kart 190' İlk 116.0
- Segunda DivisionCórdoba CF3CD Tenerife290' İlk 116.1
- Segunda DivisionEibar1CD Tenerife390' İlk 116.8
- Eerste DivisieJong Ajax Amsterdam0Jong FC Utrecht290' İlk 117.1
- Eerste DivisieFC Den Bosch1Jong FC Utrecht190' İlk 116.5
- Eerste DivisieJong FC Utrecht3FC Eindhoven022' Sonradan6.1
- Eerste DivisieJong FC Utrecht0Vitesse Arnhem390' İlk 116.5
- Eerste DivisieTOP Oss3Jong FC Utrecht1Sarı kart 190' İlk 115.5
- Eerste DivisieJong FC Utrecht3FC Dordrecht190' İlk 116.9
- Eerste DivisieADO Den Haag1Jong FC Utrecht090' İlk 116.4
- Eerste DivisieJong FC Utrecht1Helmond Sport090' İlk 117.0
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler24 maç · 1.774 dk
Hücum
- Şut (isabetli)12 (6)90 dk’da 1.89
- Başarılı çalım3 / 7
Pas
- Kilit pas490 dk’da 1.00
- Pas isabeti85%942 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme19 · 28
- Kazanılan ikili mücadele86 / 156
- Aldırdığı faul590 dk’da 1.46
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Segunda DivisionCD Tenerife | 3 | 0 | 0 | 270 | 1 | 0 |
| 2025 | Eerste DivisieJong FC Utrecht | 35 | 4 | 1 | 2.368 | 4 | 0 |
| 2024 | Eerste DivisieJong FC Utrecht | 19 | 0 | 0 | 1.350 | 4 | 0 |
| Toplam | 57 | 4 | 1 | 3.988 | 9 | 0 | |
Kulüpler
- CD TenerifeŞu an#27
- Jong FC UtrechtŞu an#23
- UtrechtŞu an#53
