Mushuc Runa SCForvet
Nazareno Bazán
- Forma numarası
- 11
Forvet
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Serie A
8Maç5 kez ilk 11
473Dakika
2Gol
0Asist
0Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.27
Gol + asist2
Maç başına dakika57
90 dakikada gol + asist0.31
Sayılar arşivimizdeki 29 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.4G10.08.26 · Tecnico Universitario 0 - 3 Mushuc Runa SC · Puan 6.46.0B16.08.26 · Mushuc Runa SC 0 - 0 Barcelona SC · Puan 6.06.3B22.08.26 · Deportivo Cuenca 0 - 0 Mushuc Runa SC · Puan 6.37.4G28.08.26 · Mushuc Runa SC 1 - 0 Delfin SC · Puan 7.46.6B02.09.26 · LDU Quito 0 - 0 Mushuc Runa SC · Puan 6.66.6B08.09.26 · Mushuc Runa SC 1 - 1 CD Leones Del Norte · Puan 6.64.4M13.09.26 · CD River Plate Ecuador 3 - 1 Mushuc Runa SC · Puan 4.4–B19.10.26 · Mushuc Runa SC 1 - 1 Orense SC5.9M26.10.26 · Tecnico Universitario 3 - 0 Mushuc Runa SC · Puan 5.96.8M03.11.26 · Mushuc Runa SC 2 - 3 Manta FC · Puan 6.8
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil9 maç · 522 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.93 |
| Kilit pas | 1.75 |
| Çalım | 0.86 |
| Pas isabeti | 73% |
| Kazanılan ikili | 35% |
Son maçları
- Serie AMushuc Runa SC2Manta FC3Gol 173' İlk 116.8
- Serie ATecnico Universitario3Mushuc Runa SC067' İlk 115.9
- Serie AMushuc Runa SC1Orense SC132' Sonradan
- Serie ACD River Plate Ecuador3Mushuc Runa SC1Kırmızı kart 117' Sonradan4.4
- Serie AMushuc Runa SC1CD Leones Del Norte173' İlk 116.6
- Serie ALDU Quito0Mushuc Runa SC079' İlk 116.6
- Serie AMushuc Runa SC1Delfin SC0Gol 180' İlk 117.4
- Serie ADeportivo Cuenca0Mushuc Runa SC072' İlk 116.3
- Serie AMushuc Runa SC0Barcelona SC034' Sonradan6.0
- Serie ATecnico Universitario0Mushuc Runa SC345' Sonradan6.4
- Liga 1CD Comerciantes Unidos0ADT Tarma032' Sonradan6.0
- Liga 1ADT Tarma1CD Los Chankas0Gol 1Sarı kart 190' İlk 117.4
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler9 maç · 522 dk
Hücum
- Şut (isabetli)17 (7)90 dk’da 2.93
- Başarılı çalım3 / 12
Pas
- Kilit pas790 dk’da 1.75
- Pas isabeti73%107 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme3 · 1
- Kazanılan ikili mücadele16 / 46
- Aldırdığı faul3
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Serie AMushuc Runa SC | 8 | 2 | 0 | 473 | 0 | 1 |
| 2025 | Liga 1ADT Tarma | 16 | 4 | 1 | 684 | 3 | 0 |
| 2024 | Copa LibertadoresNacional Asuncion | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Primera DivisionAudax Italiano | 2 | 0 | 0 | 38 | 0 | 0 | |
| Toplam | 27 | 6 | 1 | 1.196 | 3 | 1 | |
Kulüpler
- Mushuc Runa SCŞu an#11
- Audax ItalianoŞu an#11
- ADT TarmaŞu an#31
- Nacional AsuncionŞu an#31
