FC Veres RivneDefans
Mykhailo Protasevych
- Forma numarası
- 17
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Premier League
9Maç9 kez ilk 11
553Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan5.90
Gol + asist1
Maç başına dakika58
90 dakikada gol + asist0.16
Sayılar arşivimizdeki 21 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.1M12.05.26 · FC Veres Rivne 1 - 3 Kryvbas Kryvyi Rih · Puan 7.1–M01.08.26 · FC Kharkiv 1 - 0 FC Veres Rivne6.0B14.08.26 · Epicentr Kamianets-Podilskyi 0 - 0 FC Veres Rivne · Puan 6.05.9B06.09.26 · FC Veres Rivne 1 - 1 Zorya Luhansk · Puan 5.95.9B20.09.26 · Karpaty Lviv 1 - 1 FC Veres Rivne · Puan 5.96.1G03.10.26 · FC Veres Rivne 2 - 1 FK Kudrivka · Puan 6.15.4M09.10.26 · FC Veres Rivne 0 - 3 Shakhtar Donetsk · Puan 5.45.4M16.10.26 · FC Obolon-Brovar Kyiv 2 - 0 FC Veres Rivne · Puan 5.45.9M23.10.26 · FC Veres Rivne 0 - 2 FC Kolos Kovalivka · Puan 5.95.4M31.10.26 · FC Veres Rivne 1 - 3 Chernomorets Odessa · Puan 5.4
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil12 maç · 676 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.51 |
| Kilit pas | 0.00 |
| Çalım | 0.13 |
| Pas isabeti | 66% |
| Kazanılan ikili | 46% |
| Top kazanma | 0.67 |
| Aldırdığı faul | 0.13 |
Son maçları
- Premier LeagueFC Veres Rivne1Chernomorets Odessa390' İlk 115.4
- Premier LeagueFC Veres Rivne0FC Kolos Kovalivka230' İlk 115.9
- Premier LeagueFC Obolon-Brovar Kyiv2FC Veres Rivne048' İlk 115.4
- Premier LeagueFC Veres Rivne0Shakhtar Donetsk390' İlk 115.4
- Premier LeagueFC Veres Rivne2FK Kudrivka190' İlk 116.1
- Premier LeagueKarpaty Lviv1FC Veres Rivne190' İlk 115.9
- Premier LeagueFC Veres Rivne1Zorya Luhansk190' İlk 115.9
- Premier LeagueEpicentr Kamianets-Podilskyi0FC Veres Rivne021' İlk 116.0
- Premier LeagueFC Kharkiv1FC Veres Rivne04' İlk 11
- Premier LeagueFC Veres Rivne1Kryvbas Kryvyi Rih3Gol 127' Sonradan7.1
- Premier LeagueFC Polissya Zhytomyr1FC Veres Rivne16' Sonradan
- Premier LeagueFC Veres Rivne0Karpaty Lviv090' İlk 116.7
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler12 maç · 676 dk
Hücum
- Şut (isabetli)3 (1)90 dk’da 0.51
- Başarılı çalım1 / 1
Pas
- Kilit pas090 dk’da 0.00
- Pas isabeti66%62 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme0 · 5
- Kazanılan ikili mücadele11 / 24
- Aldırdığı faul190 dk’da 0.13
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Premier LeagueFC Veres Rivne | 9 | 0 | 0 | 553 | 0 | 0 |
| 2025 | Premier LeagueFC Veres Rivne | 4 | 1 | 0 | 134 | 0 | 0 |
| 2024 | Premier LeagueFC Veres Rivne | 8 | 0 | 0 | 492 | 2 | 0 |
| Toplam | 21 | 1 | 0 | 1.179 | 2 | 0 | |
Kulüpler
- FC Veres RivneŞu an#17
