FC AroucaOrta saha
Morlaye Sylla
- Forma numarası
- 2
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2025Suudi Profesyonel Ligi
32Maç32 kez ilk 11
2.855Dakika
2Gol
1Asist
6Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.23
Gol + asist2
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.20
Sayılar arşivimizdeki 64 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.7G05.03.26 · Damac FC 3 - 0 Al Riyadh SC · Puan 6.78.3G12.03.26 · Al Najma 1 - 3 Damac FC · Puan 8.36.4M04.04.26 · Al-Ahli (Jeddah) 3 - 0 Damac FC · Puan 6.46.4B09.04.26 · Damac FC 1 - 1 El Kadisiyah · Puan 6.48.3G23.04.26 · Damac FC 2 - 0 Al Okhdood · Puan 8.37.2M28.04.26 · Al-Hilal Riyadh 1 - 0 Damac FC · Puan 7.26.9M02.05.26 · Damac FC 0 - 2 Al-Khaleej Saihat · Puan 6.96.7M10.05.26 · Al Ittihad (Jeddah) 2 - 1 Damac FC · Puan 6.77.8G15.05.26 · Damac FC 3 - 0 Al Feiha · Puan 7.87.6M21.05.26 · Al Nassr FC Riyadh 4 - 1 Damac FC · Puan 7.6
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil26 maç · 2.331 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.50 |
| Kilit pas | 1.77 |
| Çalım | 1.32 |
| Pas isabeti | 87% |
| Kazanılan ikili | 51% |
| Top kazanma | 3.70 |
| Aldırdığı faul | 1.71 |
Son maçları
- Suudi Profesyonel LigiAl Nassr FC Riyadh4Damac FC1Gol 190' İlk 117.6
- Suudi Profesyonel LigiDamac FC3Al Feiha0Gol 190' İlk 117.8
- Suudi Profesyonel LigiAl Ittihad (Jeddah)2Damac FC190' İlk 116.7
- Suudi Profesyonel LigiDamac FC0Al-Khaleej Saihat290' İlk 116.9
- Suudi Profesyonel LigiAl-Hilal Riyadh1Damac FC090' İlk 117.2
- Suudi Profesyonel LigiDamac FC2Al Okhdood090' İlk 118.3
- Suudi Profesyonel LigiDamac FC1El Kadisiyah190' İlk 116.4
- Suudi Profesyonel LigiAl-Ahli (Jeddah)3Damac FC090' İlk 116.4
- Suudi Profesyonel LigiAl Najma1Damac FC390' İlk 118.3
- Suudi Profesyonel LigiDamac FC3Al Riyadh SC090' İlk 116.7
- Suudi Profesyonel LigiAl-Fateh SC1Damac FC190' İlk 116.6
- Suudi Profesyonel LigiDamac FC0Al-Ahli (Jeddah)1Sarı kart 190' İlk 117.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler26 maç · 2.331 dk
Hücum
- Şut (isabetli)21 (7)90 dk’da 1.50
- Başarılı çalım21 / 36
Pas
- Kilit pas2390 dk’da 1.77
- Pas isabeti87%1.039 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme48 · 33
- Kazanılan ikili mücadele93 / 182
- Aldırdığı faul1290 dk’da 1.71
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Suudi Profesyonel LigiDamac FC | 32 | 2 | 1 | 2.855 | 6 | 0 |
| 2024 | Liga PortugalFC Arouca | 32 | 2 | 1 | 2.376 | 5 | 0 |
| Toplam | 64 | 4 | 2 | 5.231 | 11 | 0 | |
