CD Oriente PetroleroDefans
Mizael
- Forma numarası
- 3
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Copa Bolivia · LFPB
14Maç14 kez ilk 11
1.260Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.51
Gol + asist1
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.10
Sayılar arşivimizdeki 25 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.4G22.08.26 · CD Oriente Petrolero 4 - 0 CD San Antonio Bulo Bulo · Puan 6.46.4B25.08.26 · CD Gualberto Villarroel San Jose 3 - 3 CD Oriente Petrolero · Puan 6.46.3M06.09.26 · CD Oriente Petrolero 1 - 2 Always Ready · Puan 6.36.3M12.09.26 · Club Real Potosi 2 - 1 CD Oriente Petrolero · Puan 6.36.2G18.09.26 · CD Real Tomayapo 0 - 2 CD Oriente Petrolero · Puan 6.27.8G11.10.26 · CD Oriente Petrolero 1 - 0 Club ABB · Puan 7.8–B19.10.26 · Guabira Montero 1 - 1 CD Oriente Petrolero–G22.10.26 · CD Oriente Petrolero 3 - 2 Nacional Potosi6.4G26.10.26 · CD Oriente Petrolero 2 - 1 The Strongest · Puan 6.46.3B31.10.26 · CD Oriente Petrolero 1 - 1 Club Aurora Cochabamba · Puan 6.3
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil13 maç · 1.170 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.44 |
| Kilit pas | 0.43 |
| Çalım | 0.17 |
| Pas isabeti | 80% |
| Kazanılan ikili | 54% |
| Top kazanma | 2.09 |
| Aldırdığı faul | 1.30 |
Son maçları
- LFPBCD Oriente Petrolero1Club Aurora Cochabamba190' İlk 116.3
- LFPBCD Oriente Petrolero2The Strongest190' İlk 116.4
- Copa BoliviaCD Oriente Petrolero3Nacional Potosi290' İlk 11
- LFPBGuabira Montero1CD Oriente Petrolero1Gol 190' İlk 11
- LFPBCD Oriente Petrolero1Club ABB090' İlk 117.8
- LFPBCD Real Tomayapo0CD Oriente Petrolero2Sarı kart 190' İlk 116.2
- LFPBClub Real Potosi2CD Oriente Petrolero190' İlk 116.3
- LFPBCD Oriente Petrolero1Always Ready290' İlk 116.3
- LFPBCD Gualberto Villarroel San Jose3CD Oriente Petrolero390' İlk 116.4
- LFPBCD Oriente Petrolero4CD San Antonio Bulo Bulo090' İlk 116.4
- LFPBReal Oruro2CD Oriente Petrolero390' İlk 116.1
- LFPBCD Oriente Petrolero5FC Universitario de Vinto090' İlk 116.9
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler13 maç · 1.170 dk
Hücum
- Şut (isabetli)4 (0)90 dk’da 0.44
- Başarılı çalım1 / 5
Pas
- Kilit pas390 dk’da 0.43
- Pas isabeti80%376 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme14 · 9
- Kazanılan ikili mücadele50 / 93
- Aldırdığı faul1390 dk’da 1.30
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Copa BoliviaCD Oriente Petrolero | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| LFPBCD Oriente Petrolero | 13 | 0 | 0 | 1.170 | 2 | 0 | |
| 2025 | LFPBClub ABB | 9 | 1 | 1 | 765 | 1 | 0 |
| Toplam | 23 | 1 | 1 | 2.025 | 3 | 0 | |
Kulüpler
- CD Oriente PetroleroŞu an#3
- Club ABBŞu an#4
