ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
LuzernOrta saha

Mio Zimmermann

Forma numarası
80
Orta saha

Sezon 2026Süper Lig

10Maç7 kez ilk 11
575Dakika
0Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.68
Gol + asist0
Maç başına dakika58
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 11 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.8M25.07.26 · Luzern 1 - 3 FC Thun 1898 · Puan 5.86.1M02.08.26 · FC Sion 3 - 0 Luzern · Puan 6.15.6B09.08.26 · St. Gallen 2 - 2 Luzern · Puan 5.67.0G22.08.26 · Luzern 1 - 0 Lausanne Sport · Puan 7.07.3B29.08.26 · Servette FC 1 - 1 Luzern · Puan 7.38.5G02.09.26 · Luzern 2 - 1 FC Vaduz · Puan 8.56.3B05.09.26 · BSC Young Boys 3 - 3 Luzern · Puan 6.36.5M13.09.26 · Luzern 2 - 4 FC Basel · Puan 6.56.8G19.09.26 · Luzern 5 - 1 Grasshopper · Puan 6.86.9B31.10.26 · Luzern 1 - 1 FC Sion · Puan 6.9

Reyting trendiReytingli son 11 maç

Reyting trendi: FC Thun 1898 6.1, FC Thun 1898 5.8, FC Sion 6.1, St. Gallen 5.6, Lausanne Sport 7.0, Servette FC 7.3, FC Vaduz 8.5, BSC Young Boys 6.3, FC Basel 6.5, Grasshopper 6.8, FC Sion 6.9ort. 6.6309.08.25 · Luzern 1 - 2 FC Thun 1898 · 6.125.07.26 · Luzern 1 - 3 FC Thun 1898 · 5.802.08.26 · FC Sion 3 - 0 Luzern · 6.109.08.26 · St. Gallen 2 - 2 Luzern · 5.622.08.26 · Luzern 1 - 0 Lausanne Sport · 7.029.08.26 · Servette FC 1 - 1 Luzern · 7.302.09.26 · Luzern 2 - 1 FC Vaduz · 8.505.09.26 · BSC Young Boys 3 - 3 Luzern · 6.313.09.26 · Luzern 2 - 4 FC Basel · 6.519.09.26 · Luzern 5 - 1 Grasshopper · 6.831.10.26 · Luzern 1 - 1 FC Sion · 6.96.98.5

90 dakika başına profil10 maç · 575 dk

90 dakika başına profil: Kilit pas 1.48, Pas isabeti 77%, Kazanılan ikili 52%, Top kazanma 5.88, Aldırdığı faul 2.40Kilit pas: 1.48Pas isabeti: 77%Kazanılan ikili: 52%Top kazanma: 5.88Aldırdığı faul: 2.40Kilit pas1.48Pas isabeti77%Kazanılan ikili52%Top kazanma5.88Aldırdığı faul2.40
90 dakika başına profil
Kilit pas1.48
Pas isabeti77%
Kazanılan ikili52%
Top kazanma5.88
Aldırdığı faul2.40
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 11 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 11 maç, Maç başına dakika 5409.08.25 · Sonradan: 15'25.07.26 · Sonradan: 22'02.08.26 · Sonradan: 32'09.08.26 · Sonradan: 23'22.08.26 · İlk 11: 65'29.08.26 · İlk 11: 69'02.09.26 · İlk 11: 72'05.09.26 · İlk 11: 82'13.09.26 · İlk 11: 60'19.09.26 · İlk 11: 72'31.10.26 · İlk 11: 78'

Ayrıntılı istatistikler10 maç · 575 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)4 (1)
  • Başarılı çalım6 / 13

Pas

  • Kilit pas590 dk’da 1.48
  • Pas isabeti77%233 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme21 · 13
  • Kazanılan ikili mücadele45 / 86
  • Aldırdığı faul1190 dk’da 2.40

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Süper LigLuzern100057530
2025Süper LigLuzern1001500
Toplam110059030

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım