ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Royal AntwerpOrta saha

Mauricio Benitez

Forma numarası
16
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Pro Ligi

4Maç1 kez ilk 11
107Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.75
Gol + asist0
Maç başına dakika35
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 46 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

–G25.04.26 · KVC Westerlo 2 - 4 Royal Antwerp–M03.05.26 · Royal Antwerp 0 - 5 Standard Liege6.0M10.05.26 · Royal Antwerp 0 - 1 Sporting de Charleroi · Puan 6.07.3M15.05.26 · Oud-Heverlee Leuven 3 - 0 Royal Antwerp · Puan 7.36.8B19.05.26 · KRC Genk 0 - 0 Royal Antwerp · Puan 6.87.9G23.05.26 · Royal Antwerp 2 - 0 KVC Westerlo · Puan 7.9–M05.09.26 · Standard Liege 1 - 0 Royal Antwerp6.7M13.09.26 · Club Brugge 3 - 1 Royal Antwerp · Puan 6.7–M20.09.26 · Royal Antwerp 0 - 2 Royale Union Saint-Gilloise5.8M11.10.26 · KVC Westerlo 5 - 1 Royal Antwerp · Puan 5.8

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: KRC Genk 9.8, Gent 7.9, RSC Anderlecht 6.0, Zulte Waregem 6.4, KRC Genk 6.1, Sporting de Charleroi 6.0, Sporting de Charleroi 6.0, Oud-Heverlee Leuven 7.3, KRC Genk 6.8, KVC Westerlo 7.9, Club Brugge 6.7, KVC Westerlo 5.8ort. 6.8907.12.25 · Royal Antwerp 3 - 0 KRC Genk · 9.814.12.25 · Gent 0 - 2 Royal Antwerp · 7.921.12.25 · Royal Antwerp 2 - 2 RSC Anderlecht · 6.027.12.25 · Royal Antwerp 2 - 1 Zulte Waregem · 6.403.04.26 · Royal Antwerp 1 - 2 KRC Genk · 6.110.04.26 · Sporting de Charleroi 2 - 1 Royal Antwerp · 6.010.05.26 · Royal Antwerp 0 - 1 Sporting de Charleroi · 6.015.05.26 · Oud-Heverlee Leuven 3 - 0 Royal Antwerp · 7.319.05.26 · KRC Genk 0 - 0 Royal Antwerp · 6.823.05.26 · Royal Antwerp 2 - 0 KVC Westerlo · 7.913.09.26 · Club Brugge 3 - 1 Royal Antwerp · 6.711.10.26 · KVC Westerlo 5 - 1 Royal Antwerp · 5.85.89.8

90 dakika başına profil21 maç · 1.203 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.94, Kilit pas 1.97, Çalım 1.59, Pas isabeti 85%, Kazanılan ikili 56%, Top kazanma 6.24, Aldırdığı faul 1.52Şut: 1.94Kilit pas: 1.97Çalım: 1.59Pas isabeti: 85%Kazanılan ikili: 56%Top kazanma: 6.24Aldırdığı faul: 1.52Şut1.94Kilit pas1.97Çalım1.59Pas isabeti85%Kazanılan ikili56%Top kazanma6.24Aldırdığı faul1.52
90 dakika başına profil
Şut1.94
Kilit pas1.97
Çalım1.59
Pas isabeti85%
Kazanılan ikili56%
Top kazanma6.24
Aldırdığı faul1.52
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 3, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 3

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5708.11.25 · İlk 11: 90'23.11.25 · İlk 11: 68'30.11.25 · İlk 11: 90'07.12.25 · İlk 11: 90'14.12.25 · İlk 11: 90'21.12.25 · İlk 11: 90'27.12.25 · İlk 11: 90'15.03.26 · Sonradan: 14'03.04.26 · İlk 11: 90'10.04.26 · İlk 11: 71'25.04.26 · Sonradan: 12'03.05.26 · Sonradan: 8'10.05.26 · Sonradan: 20'15.05.26 · Sonradan: 31'19.05.26 · İlk 11: 90'23.05.26 · İlk 11: 82'05.09.26 · Sonradan: 12'13.09.26 · Sonradan: 30'20.09.26 · Sonradan: 14'11.10.26 · İlk 11: 51'

Ayrıntılı istatistikler21 maç · 1.203 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)17 (4)90 dk’da 1.94
  • Başarılı çalım9 / 21

Pas

  • Kilit pas1390 dk’da 1.97
  • Pas isabeti85%603 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme40 · 27
  • Kazanılan ikili mücadele78 / 139
  • Aldırdığı faul1190 dk’da 1.52

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Pro LigiRoyal Antwerp40010701
2025Pro LigiRoyal Antwerp27301.52440
2024CONMEBOL SudamericanaBoca Juniors50028100
Pro LigiRoyal Antwerp100040510
Toplam46302.31751

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım