ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Matthieu Muland

Forma numarası
33
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Challenger Pro Ligi

3Maç3 kez ilk 11
211Dakika
2Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.07
Gol + asist9
Maç başına dakika80
90 dakikada gol + asist1.01

Sayılar arşivimizdeki 47 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.8G13.02.26 · K. Lierse Kempenzonen 0 - 1 RFC Seraing · Puan 7.86.3G01.03.26 · Lommel SK 0 - 1 RFC Seraing · Puan 6.36.6G08.03.26 · RFC Seraing 4 - 0 Royal Francs-Borains · Puan 6.69.2G11.03.26 · ROC Charleroi-Marchienne 2 - 4 RFC Seraing · Puan 9.28.4B14.03.26 · RFC Seraing 2 - 2 Jong KRC Genk · Puan 8.47.0B20.03.26 · Eupen 0 - 0 RFC Seraing · Puan 7.05.8G05.04.26 · RFC Seraing 2 - 0 Patro Eisden Maasmechelen · Puan 5.88.4M22.08.26 · Club NXT 3 - 2 RFC Seraing · Puan 8.45.3M04.09.26 · FCV Dender EH 2 - 0 RFC Seraing · Puan 5.35.9M12.09.26 · RFC Seraing 1 - 2 KSC Hasselt · Puan 5.9

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Club NXT 5.6, RSCA Futures 6.3, K. Lierse Kempenzonen 7.8, Lommel SK 6.3, Royal Francs-Borains 6.6, ROC Charleroi-Marchienne 9.2, Jong KRC Genk 8.4, Eupen 7.0, Patro Eisden Maasmechelen 5.8, Club NXT 8.4, FCV Dender EH 5.3, KSC Hasselt 5.9ort. 6.8830.01.26 · Club NXT 1 - 0 RFC Seraing · 5.607.02.26 · RFC Seraing 1 - 2 RSCA Futures · 6.313.02.26 · K. Lierse Kempenzonen 0 - 1 RFC Seraing · 7.801.03.26 · Lommel SK 0 - 1 RFC Seraing · 6.308.03.26 · RFC Seraing 4 - 0 Royal Francs-Borains · 6.611.03.26 · ROC Charleroi-Marchienne 2 - 4 RFC Seraing · 9.214.03.26 · RFC Seraing 2 - 2 Jong KRC Genk · 8.420.03.26 · Eupen 0 - 0 RFC Seraing · 7.005.04.26 · RFC Seraing 2 - 0 Patro Eisden Maasmechelen · 5.822.08.26 · Club NXT 3 - 2 RFC Seraing · 8.404.09.26 · FCV Dender EH 2 - 0 RFC Seraing · 5.312.09.26 · RFC Seraing 1 - 2 KSC Hasselt · 5.95.99.2

90 dakika başına profil19 maç · 1.322 dk

90 dakika başına profil: Şut 3.00, Kilit pas 1.37, Çalım 0.98, Pas isabeti 81%, Kazanılan ikili 31%, Top kazanma 2.11, Aldırdığı faul 2.15Şut: 3.00Kilit pas: 1.37Çalım: 0.98Pas isabeti: 81%Kazanılan ikili: 31%Top kazanma: 2.11Aldırdığı faul: 2.15Şut3.00Kilit pas1.37Çalım0.98Pas isabeti81%Kazanılan ikili31%Top kazanma2.11Aldırdığı faul2.15
90 dakika başına profil
Şut3.00
Kilit pas1.37
Çalım0.98
Pas isabeti81%
Kazanılan ikili31%
Top kazanma2.11
Aldırdığı faul2.15
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 0; 2025: Gol 5, Asist 4; 2026: Gol 2, Asist 02024 · Gol: 12025 · Gol: 52025 · Asist: 42026 · Gol: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7124.10.25 · İlk 11: 90'08.11.25 · İlk 11: 83'22.11.25 · İlk 11: 45'30.11.25 · Sonradan: 30'13.12.25 · Sonradan: 14'19.12.25 · İlk 11: 90'24.01.26 · İlk 11: 69'27.01.26 · Sonradan: 21'30.01.26 · İlk 11: 79'07.02.26 · İlk 11: 90'13.02.26 · İlk 11: 90'01.03.26 · İlk 11: 77'08.03.26 · İlk 11: 71'11.03.26 · İlk 11: 82'14.03.26 · İlk 11: 90'20.03.26 · İlk 11: 90'05.04.26 · İlk 11: 90'22.08.26 · İlk 11: 59'04.09.26 · İlk 11: 90'12.09.26 · İlk 11: 62'

Ayrıntılı istatistikler19 maç · 1.322 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)32 (13)90 dk’da 3.00
  • Başarılı çalım7 / 27

Pas

  • Kilit pas1390 dk’da 1.37
  • Pas isabeti81%208 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme13 · 2
  • Kazanılan ikili mücadele46 / 150
  • Aldırdığı faul2190 dk’da 2.15

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Challenger Pro LigiRFC Seraing32021100
2025Challenger Pro LigiRFC Seraing19541.30640
2024Challenger Pro LigiRFC Seraing25101.32141
Toplam47842.83881

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım