ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Mattéo Commaret

Forma numarası
5
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025Coupe de France · Lig 2

17Maç15 kez ilk 11
1.261Dakika
0Gol
1Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.45
Gol + asist1
Maç başına dakika85
90 dakikada gol + asist0.11

Sayılar arşivimizdeki 17 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.1M04.02.26 · Olympique Lyonnais 2 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · Puan 6.16.5B07.02.26 · Le Mans 1 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · Puan 6.56.7B13.02.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 2 Annecy FC · Puan 6.76.3M21.02.26 · AS Saint-Étienne 2 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · Puan 6.36.5B27.02.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 1 Nancy Lorraine · Puan 6.56.5B06.03.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 2 En Avant Guingamp · Puan 6.56.9G20.03.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 3 - 2 Grenoble Foot 38 · Puan 6.96.0B10.04.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 2 Stade Reims · Puan 6.06.8G20.04.26 · USL Dunkerque 0 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · Puan 6.86.2B24.04.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 0 Rodez · Puan 6.2

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Amiens SC 5.9, Pau FC 6.4, Olympique Lyonnais 6.1, Le Mans 6.5, Annecy FC 6.7, AS Saint-Étienne 6.3, Nancy Lorraine 6.5, En Avant Guingamp 6.5, Grenoble Foot 38 6.9, Stade Reims 6.0, USL Dunkerque 6.8, Rodez 6.2ort. 6.4019.09.25 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 3 Amiens SC · 5.930.01.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 1 Pau FC · 6.404.02.26 · Olympique Lyonnais 2 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · 6.107.02.26 · Le Mans 1 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · 6.513.02.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 2 Annecy FC · 6.721.02.26 · AS Saint-Étienne 2 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · 6.327.02.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 1 Nancy Lorraine · 6.506.03.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 2 En Avant Guingamp · 6.520.03.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 3 - 2 Grenoble Foot 38 · 6.910.04.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 2 Stade Reims · 6.020.04.26 · USL Dunkerque 0 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · 6.824.04.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 0 Rodez · 6.26.26.9

90 dakika başına profil11 maç · 936 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.00, Kilit pas 1.02, Pas isabeti 78%, Kazanılan ikili 60%, Top kazanma 3.08, Aldırdığı faul 1.73Şut: 1.00Kilit pas: 1.02Pas isabeti: 78%Kazanılan ikili: 60%Top kazanma: 3.08Aldırdığı faul: 1.73Şut1.00Kilit pas1.02Pas isabeti78%Kazanılan ikili60%Top kazanma3.08Aldırdığı faul1.73
90 dakika başına profil
Şut1.00
Kilit pas1.02
Pas isabeti78%
Kazanılan ikili60%
Top kazanma3.08
Aldırdığı faul1.73
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC0Rodez042' İlk 116.2
  • Lig 2USL Dunkerque0Stade Lavallois Mayenne FC290' İlk 116.8
  • Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC2Stade Reims290' İlk 116.0
  • Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC3Grenoble Foot 38284' İlk 116.9
  • Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC2En Avant Guingamp2Asist 190' İlk 116.5
  • Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC1Nancy Lorraine1Sarı kart 190' İlk 116.5
  • Lig 2AS Saint-Étienne2Stade Lavallois Mayenne FC190' İlk 116.3
  • Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC2Annecy FC290' İlk 116.7
  • Lig 2Le Mans1Stade Lavallois Mayenne FC190' İlk 116.5
  • Coupe de FranceOlympique Lyonnais2Stade Lavallois Mayenne FC0Sarı kart 190' İlk 116.1
  • Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC0Pau FC190' İlk 116.4
  • Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC0Amiens SC345' İlk 115.9

Oynadığı dakikalarSon 17 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 17 maç, Maç başına dakika 7409.08.25 · İlk 11: 90'15.08.25 · İlk 11: 90'22.08.25 · İlk 11: 90'29.08.25 · Sonradan: 2'12.09.25 · Sonradan: 8'19.09.25 · İlk 11: 45'30.01.26 · İlk 11: 90'04.02.26 · İlk 11: 90'07.02.26 · İlk 11: 90'13.02.26 · İlk 11: 90'21.02.26 · İlk 11: 90'27.02.26 · İlk 11: 90'06.03.26 · İlk 11: 90'20.03.26 · İlk 11: 84'10.04.26 · İlk 11: 90'20.04.26 · İlk 11: 90'24.04.26 · İlk 11: 42'

Ayrıntılı istatistikler11 maç · 936 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)3 (1)90 dk’da 1.00
  • Başarılı çalım2 / 5

Pas

  • Kilit pas490 dk’da 1.02
  • Pas isabeti78%312 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme19 · 13
  • Kazanılan ikili mücadele45 / 75
  • Aldırdığı faul1290 dk’da 1.73

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025Coupe de FranceStade Lavallois Mayenne FC1009010
Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC16011.17110
Toplam17011.26120

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım