ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Massien Ghaddari

Forma numarası
2
Defans

Sezon 2026Eerste Divisie

10Maç10 kez ilk 11
881Dakika
2Gol
2Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.80
Gol + asist4
Maç başına dakika88
90 dakikada gol + asist0.41

Sayılar arşivimizdeki 63 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.0M09.08.26 · MVV Maastricht 2 - 1 Jong FC Utrecht · Puan 7.06.5M17.08.26 · Jong FC Utrecht 1 - 3 Vitesse Arnhem · Puan 6.55.9M24.08.26 · Jong FC Utrecht 1 - 6 Heracles Almelo · Puan 5.96.7M28.08.26 · TOP Oss 2 - 1 Jong FC Utrecht · Puan 6.76.6M31.08.26 · Jong AZ Alkmaar 2 - 1 Jong FC Utrecht · Puan 6.66.9B07.09.26 · Jong FC Utrecht 0 - 0 FC Eindhoven · Puan 6.95.5G11.09.26 · NAC Breda 2 - 3 Jong FC Utrecht · Puan 5.510.0G14.09.26 · Jong FC Utrecht 6 - 1 Jong Ajax Amsterdam · Puan 10.06.3M18.09.26 · Jong FC Utrecht 1 - 3 VVV-Venlo · Puan 6.36.6M09.10.26 · De Graafschap 2 - 1 Jong FC Utrecht · Puan 6.6

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: FC Den Bosch 7.3, Jong Ajax Amsterdam 6.2, MVV Maastricht 7.0, Vitesse Arnhem 6.5, Heracles Almelo 5.9, TOP Oss 6.7, Jong AZ Alkmaar 6.6, FC Eindhoven 6.9, NAC Breda 5.5, Jong Ajax Amsterdam 10.0, VVV-Venlo 6.3, De Graafschap 6.6ort. 6.7920.04.26 · FC Den Bosch 1 - 1 Jong FC Utrecht · 7.324.04.26 · Jong Ajax Amsterdam 0 - 2 Jong FC Utrecht · 6.209.08.26 · MVV Maastricht 2 - 1 Jong FC Utrecht · 7.017.08.26 · Jong FC Utrecht 1 - 3 Vitesse Arnhem · 6.524.08.26 · Jong FC Utrecht 1 - 6 Heracles Almelo · 5.928.08.26 · TOP Oss 2 - 1 Jong FC Utrecht · 6.731.08.26 · Jong AZ Alkmaar 2 - 1 Jong FC Utrecht · 6.607.09.26 · Jong FC Utrecht 0 - 0 FC Eindhoven · 6.911.09.26 · NAC Breda 2 - 3 Jong FC Utrecht · 5.514.09.26 · Jong FC Utrecht 6 - 1 Jong Ajax Amsterdam · 10.018.09.26 · Jong FC Utrecht 1 - 3 VVV-Venlo · 6.309.10.26 · De Graafschap 2 - 1 Jong FC Utrecht · 6.66.610.0

90 dakika başına profil24 maç · 1.736 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.76, Kilit pas 2.54, Çalım 1.23, Pas isabeti 75%, Kazanılan ikili 43%, Top kazanma 2.46, Aldırdığı faul 1.54Şut: 1.76Kilit pas: 2.54Çalım: 1.23Pas isabeti: 75%Kazanılan ikili: 43%Top kazanma: 2.46Aldırdığı faul: 1.54Şut1.76Kilit pas2.54Çalım1.23Pas isabeti75%Kazanılan ikili43%Top kazanma2.46Aldırdığı faul1.54
90 dakika başına profil
Şut1.76
Kilit pas2.54
Çalım1.23
Pas isabeti75%
Kazanılan ikili43%
Top kazanma2.46
Aldırdığı faul1.54
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Eerste DivisieDe Graafschap2Jong FC Utrecht174' İlk 116.6
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht1VVV-Venlo390' İlk 116.3
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht6Jong Ajax Amsterdam12Gol 2Asist 190' İlk 1110.0
  • Eerste DivisieNAC Breda2Jong FC Utrecht3Sarı kart 190' İlk 115.5
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht0FC Eindhoven090' İlk 116.9
  • Eerste DivisieJong AZ Alkmaar2Jong FC Utrecht187' İlk 116.6
  • Eerste DivisieTOP Oss2Jong FC Utrecht190' İlk 116.7
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht1Heracles Almelo690' İlk 115.9
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht1Vitesse Arnhem390' İlk 116.5
  • Eerste DivisieMVV Maastricht2Jong FC Utrecht1Asist 190' İlk 117.0
  • Eerste DivisieJong Ajax Amsterdam0Jong FC Utrecht245' Sonradan6.2
  • Eerste DivisieFC Den Bosch1Jong FC Utrecht1Asist 182' İlk 117.3

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 2, Asist 1; 2025: Gol 3, Asist 1; 2026: Gol 2, Asist 22024 · Gol: 22024 · Asist: 12025 · Gol: 32025 · Asist: 12026 · Gol: 22026 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7319.01.26 · Sonradan: 45'23.01.26 · İlk 11: 90'26.01.26 · İlk 11: 90'02.02.26 · İlk 11: 90'27.02.26 · İlk 11: 51'06.04.26 · Sonradan: 23'13.04.26 · Sonradan: 45'17.04.26 · Sonradan: 22'20.04.26 · İlk 11: 82'24.04.26 · Sonradan: 45'09.08.26 · İlk 11: 90'17.08.26 · İlk 11: 90'24.08.26 · İlk 11: 90'28.08.26 · İlk 11: 90'31.08.26 · İlk 11: 87'07.09.26 · İlk 11: 90'11.09.26 · İlk 11: 90'14.09.26 · İlk 11: 90'18.09.26 · İlk 11: 90'09.10.26 · İlk 11: 74'

Ayrıntılı istatistikler24 maç · 1.736 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)14 (7)90 dk’da 1.76
  • Başarılı çalım15 / 38

Pas

  • Kilit pas3190 dk’da 2.54
  • Pas isabeti75%594 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme13 · 14
  • Kazanılan ikili mücadele64 / 148
  • Aldırdığı faul2290 dk’da 1.54

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieJong FC Utrecht102288110
2025Eerste DivisieJong FC Utrecht26311.76810
2024Eerste DivisieJong FC Utrecht27211.97711
Toplam63744.62631

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım