ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Cusco FCDefans

Marlon Ruidías

Forma numarası
24
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Copa Libertadores · Liga 1

25Maç23 kez ilk 11
1.896Dakika
1Gol
2Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.26
Gol + asist0
Maç başına dakika50
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 96 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.6M21.05.26 · Cusco FC 2 - 3 Medellín · Puan 5.67.7G24.05.26 · Cusco FC 1 - 0 Atletico Grau · Puan 7.75.7M27.05.26 · Regatas Flamengo RJ 3 - 0 Cusco FC · Puan 5.76.4G30.05.26 · ADT Tarma 1 - 2 Cusco FC · Puan 6.46.3M12.09.26 · Cusco FC 0 - 1 FBC Melgar · Puan 6.36.5G19.09.26 · FC Cajamarca 1 - 2 Cusco FC · Puan 6.55.9M12.10.26 · Cusco FC 1 - 2 Alianza Lima · Puan 5.96.0M16.10.26 · CD Sport Huancayo 2 - 1 Cusco FC · Puan 6.06.1G24.10.26 · Cusco FC 3 - 1 Sporting Cristal · Puan 6.16.4G29.10.26 · CD Los Chankas 0 - 1 Cusco FC · Puan 6.4

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: CD Los Chankas 6.6, Sport Boys Association 6.7, Medellín 5.6, Atletico Grau 7.7, Regatas Flamengo RJ 5.7, ADT Tarma 6.4, FBC Melgar 6.3, FC Cajamarca 6.5, Alianza Lima 5.9, CD Sport Huancayo 6.0, Sporting Cristal 6.1, CD Los Chankas 6.4ort. 6.3211.05.26 · Cusco FC 1 - 1 CD Los Chankas · 6.617.05.26 · Sport Boys Association 1 - 0 Cusco FC · 6.721.05.26 · Cusco FC 2 - 3 Medellín · 5.624.05.26 · Cusco FC 1 - 0 Atletico Grau · 7.727.05.26 · Regatas Flamengo RJ 3 - 0 Cusco FC · 5.730.05.26 · ADT Tarma 1 - 2 Cusco FC · 6.412.09.26 · Cusco FC 0 - 1 FBC Melgar · 6.319.09.26 · FC Cajamarca 1 - 2 Cusco FC · 6.512.10.26 · Cusco FC 1 - 2 Alianza Lima · 5.916.10.26 · CD Sport Huancayo 2 - 1 Cusco FC · 6.024.10.26 · Cusco FC 3 - 1 Sporting Cristal · 6.129.10.26 · CD Los Chankas 0 - 1 Cusco FC · 6.46.47.7

90 dakika başına profil29 maç · 2.169 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.44, Kilit pas 1.42, Çalım 0.68, Pas isabeti 86%, Kazanılan ikili 52%, Top kazanma 2.86, Aldırdığı faul 0.78Şut: 1.44Kilit pas: 1.42Çalım: 0.68Pas isabeti: 86%Kazanılan ikili: 52%Top kazanma: 2.86Aldırdığı faul: 0.78Şut1.44Kilit pas1.42Çalım0.68Pas isabeti86%Kazanılan ikili52%Top kazanma2.86Aldırdığı faul0.78
90 dakika başına profil
Şut1.44
Kilit pas1.42
Çalım0.68
Pas isabeti86%
Kazanılan ikili52%
Top kazanma2.86
Aldırdığı faul0.78
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 4, Asist 3; 2025: Gol 1, Asist 2; 2026: Gol 1, Asist 22024 · Gol: 42024 · Asist: 32025 · Gol: 12025 · Asist: 22026 · Gol: 12026 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6921.03.26 · İlk 11: 90'04.04.26 · İlk 11: 74'09.04.26 · İlk 11: 90'15.04.26 · İlk 11: 90'19.04.26 · İlk 11: 90'26.04.26 · İlk 11: 90'01.05.26 · İlk 11: 90'07.05.26 · İlk 11: 86'11.05.26 · İlk 11: 90'17.05.26 · İlk 11: 90'21.05.26 · Sonradan: 45'24.05.26 · İlk 11: 90'27.05.26 · İlk 11: 90'30.05.26 · İlk 11: 87'12.09.26 · Sonradan: 17'19.09.26 · İlk 11: 21'12.10.26 · İlk 11: 45'16.10.26 · İlk 11: 15'24.10.26 · Sonradan: 28'29.10.26 · İlk 11: 64'

Ayrıntılı istatistikler29 maç · 2.169 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)19 (6)90 dk’da 1.44
  • Başarılı çalım6 / 14

Pas

  • Kilit pas1990 dk’da 1.42
  • Pas isabeti86%1.238 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme43 · 10
  • Kazanılan ikili mücadele69 / 133
  • Aldırdığı faul990 dk’da 0.78

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Copa LibertadoresCusco FC60049100
Liga 1Cusco FC19121.40530
2025CONMEBOL SudamericanaCusco FC1009000
Liga 1Cusco FC36122.744101
2024Liga 1CD Los Chankas32432.41671
Toplam94677.146202

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım