ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
RSCA FuturesOrta saha

Majeed Ashimeru

Forma numarası
18
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025Challenger Pro Ligi · Pro Ligi

12Maç8 kez ilk 11
569Dakika
1Gol
0Asist
3Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.49
Gol + asist1
Maç başına dakika48
90 dakikada gol + asist0.19

Sayılar arşivimizdeki 36 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

8.2M20.12.25 · Kortrijk 5 - 2 RSCA Futures · Puan 8.2–M08.02.26 · Royale Union Saint-Gilloise 2 - 1 RAAL La Louviere5.8B15.02.26 · RSC Anderlecht 0 - 0 RAAL La Louviere · Puan 5.84.6M22.02.26 · RAAL La Louviere 0 - 2 Mechelen · Puan 4.67.4B06.03.26 · RAAL La Louviere 0 - 0 Royal Antwerp · Puan 7.46.3G15.03.26 · Cercle Brugge KSV 1 - 3 RAAL La Louviere · Puan 6.35.9B22.03.26 · RAAL La Louviere 5 - 5 KRC Genk · Puan 5.97.1M06.04.26 · RAAL La Louviere 0 - 1 FCV Dender EH · Puan 7.16.8M03.05.26 · FCV Dender EH 2 - 1 RAAL La Louviere · Puan 6.86.3G09.05.26 · RAAL La Louviere 4 - 1 Cercle Brugge KSV · Puan 6.3

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Royal Antwerp 6.6, Daring Brussels 6.0, SK Beveren 6.3, Kortrijk 8.2, RSC Anderlecht 5.8, Mechelen 4.6, Royal Antwerp 7.4, Cercle Brugge KSV 6.3, KRC Genk 5.9, FCV Dender EH 7.1, FCV Dender EH 6.8, Cercle Brugge KSV 6.3ort. 6.4401.05.25 · Royal Antwerp 1 - 3 RSC Anderlecht · 6.606.12.25 · RSCA Futures 2 - 2 Daring Brussels · 6.012.12.25 · SK Beveren 2 - 1 RSCA Futures · 6.320.12.25 · Kortrijk 5 - 2 RSCA Futures · 8.215.02.26 · RSC Anderlecht 0 - 0 RAAL La Louviere · 5.822.02.26 · RAAL La Louviere 0 - 2 Mechelen · 4.606.03.26 · RAAL La Louviere 0 - 0 Royal Antwerp · 7.415.03.26 · Cercle Brugge KSV 1 - 3 RAAL La Louviere · 6.322.03.26 · RAAL La Louviere 5 - 5 KRC Genk · 5.906.04.26 · RAAL La Louviere 0 - 1 FCV Dender EH · 7.103.05.26 · FCV Dender EH 2 - 1 RAAL La Louviere · 6.809.05.26 · RAAL La Louviere 4 - 1 Cercle Brugge KSV · 6.36.38.2

90 dakika başına profil12 maç · 569 dk

90 dakika başına profil: Çalım 2.99, Pas isabeti 85%, Kazanılan ikili 48%, Top kazanma 4.29, Aldırdığı faul 3.21Çalım: 2.99Pas isabeti: 85%Kazanılan ikili: 48%Top kazanma: 4.29Aldırdığı faul: 3.21Çalım2.99Pas isabeti85%Kazanılan ikili48%Top kazanma4.29Aldırdığı faul3.21
90 dakika başına profil
Çalım2.99
Pas isabeti85%
Kazanılan ikili48%
Top kazanma4.29
Aldırdığı faul3.21
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Pro LigiRAAL La Louviere4Cercle Brugge KSV145' İlk 116.3
  • Pro LigiFCV Dender EH2RAAL La Louviere145' Sonradan6.8
  • Pro LigiRAAL La Louviere0FCV Dender EH173' İlk 117.1
  • Pro LigiRAAL La Louviere5KRC Genk571' İlk 115.9
  • Pro LigiCercle Brugge KSV1RAAL La Louviere357' İlk 116.3
  • Pro LigiRAAL La Louviere0Royal Antwerp063' İlk 117.4
  • Pro LigiRAAL La Louviere0Mechelen2Kırmızı kart 118' İlk 114.6
  • Pro LigiRSC Anderlecht0RAAL La Louviere0Sarı kart 128' Sonradan5.8
  • Pro LigiRoyale Union Saint-Gilloise2RAAL La Louviere1Sarı kart 113' Sonradan
  • Challenger Pro LigiKortrijk5RSCA Futures2Gol 1Sarı kart 169' İlk 118.2
  • Challenger Pro LigiSK Beveren2RSCA Futures160' İlk 116.3
  • Challenger Pro LigiRSCA Futures2Daring Brussels227' Sonradan6.0

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 1; 2025: Gol 1, Asist 02024 · Gol: 12024 · Asist: 12025 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 4109.03.25 · Sonradan: 28'16.03.25 · Sonradan: 16'30.03.25 · İlk 11: 76'06.04.25 · Sonradan: 45'12.04.25 · Sonradan: 11'20.04.25 · Sonradan: 9'01.05.25 · İlk 11: 61'25.05.25 · Sonradan: 12'06.12.25 · Sonradan: 27'12.12.25 · İlk 11: 60'20.12.25 · İlk 11: 69'08.02.26 · Sonradan: 13'15.02.26 · Sonradan: 28'22.02.26 · İlk 11: 18'06.03.26 · İlk 11: 63'15.03.26 · İlk 11: 57'22.03.26 · İlk 11: 71'06.04.26 · İlk 11: 73'03.05.26 · Sonradan: 45'09.05.26 · İlk 11: 45'

Ayrıntılı istatistikler12 maç · 569 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)6 (1)
  • Başarılı çalım11 / 22

Pas

  • Kilit pas5
  • Pas isabeti85%232 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme17 · 6
  • Kazanılan ikili mücadele45 / 93
  • Aldırdığı faul1590 dk’da 3.21

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025Challenger Pro LigiRSCA Futures31015610
Pro LigiRAAL La Louviere90041321
2024Challenger Pro LigiRSCA Futures2007400
Pro LigiRSC Anderlecht191159840
UEFA Avrupa LigiRSC Anderlecht3008110
Toplam36211.32281

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım