ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Maeng Seong-Ung

Forma numarası
6
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026K - Lig 1

10Maç5 kez ilk 11
130Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.35
Gol + asist0
Maç başına dakika13
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 31 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.4B14.03.26 · Gwangju FC 0 - 0 Jeonbuk Motors · Puan 6.4–G21.03.26 · Daejeon Citizen FC 0 - 1 Jeonbuk Motors–G04.04.26 · Jeonbuk Motors 2 - 0 Ulsan Hyundai FC6.6M11.04.26 · Seoul 1 - 0 Jeonbuk Motors · Puan 6.66.4B18.04.26 · Gangwon FC 1 - 1 Jeonbuk Motors · Puan 6.4–G05.09.26 · Jeonbuk Motors 2 - 0 Pohang Steelers–B09.09.26 · Gangwon FC 1 - 1 Jeonbuk Motors–M12.09.26 · Jeonbuk Motors 1 - 2 Seoul–B20.09.26 · Jeonbuk Motors 2 - 2 Gwangju FC6.0B31.10.26 · Jeonbuk Motors 0 - 0 Daejeon Citizen FC · Puan 6.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Daegu FC 6.0, Pohang Steelers 8.5, Ulsan Hyundai FC 7.4, FC Anyang 7.2, Gangwon FC 6.0, Daejeon Citizen FC 6.6, Pohang Steelers 6.9, Seoul 7.1, Gwangju FC 6.4, Seoul 6.6, Gangwon FC 6.4, Daejeon Citizen FC 6.0ort. 6.7614.09.25 · Gimcheon Sangmu FC 1 - 2 Daegu FC · 6.027.09.25 · Gimcheon Sangmu FC 2 - 0 Pohang Steelers · 8.505.10.25 · Gimcheon Sangmu FC 3 - 0 Ulsan Hyundai FC · 7.418.10.25 · FC Anyang 4 - 1 Gimcheon Sangmu FC · 7.201.11.25 · Gangwon FC 0 - 0 Jeonbuk Motors · 6.008.11.25 · Jeonbuk Motors 3 - 1 Daejeon Citizen FC · 6.622.11.25 · Pohang Steelers 0 - 0 Jeonbuk Motors · 6.930.11.25 · Jeonbuk Motors 2 - 1 Seoul · 7.114.03.26 · Gwangju FC 0 - 0 Jeonbuk Motors · 6.411.04.26 · Seoul 1 - 0 Jeonbuk Motors · 6.618.04.26 · Gangwon FC 1 - 1 Jeonbuk Motors · 6.431.10.26 · Jeonbuk Motors 0 - 0 Daejeon Citizen FC · 6.06.08.5

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 0; 2025: Gol 1, Asist 2; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 12025 · Gol: 12025 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 4617.08.25 · İlk 11: 90'31.08.25 · İlk 11: 90'14.09.25 · İlk 11: 63'27.09.25 · İlk 11: 90'05.10.25 · İlk 11: 90'18.10.25 · İlk 11: 90'01.11.25 · Sonradan: 45'08.11.25 · İlk 11: 45'22.11.25 · İlk 11: 90'30.11.25 · İlk 11: 90'14.03.26 · Sonradan: 16'21.03.26 · Sonradan: 1'04.04.26 · Sonradan: 14'11.04.26 · Sonradan: 20'18.04.26 · Sonradan: 15'05.09.26 · İlk 11: 12'09.09.26 · İlk 11: 6'12.09.26 · İlk 11: 7'20.09.26 · İlk 11: 6'31.10.26 · İlk 11: 33'

Ayrıntılı istatistikler13 maç · 355 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)1 (0)
  • Başarılı çalım1 / 4

Pas

  • Kilit pas4
  • Pas isabeti86%236 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme11 · 8
  • Kazanılan ikili mücadele28 / 50
  • Aldırdığı faul1090 dk’da 2.66

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026K - Lig 1Jeonbuk Motors100013000
2025K - Lig 1Jeonbuk Motors40027010
K - Lig 1Gimcheon Sangmu FC111293920
2024K - Lig 1Jeonbuk Motors2009700
K - Lig 1Gimcheon Sangmu FC41025100
Toplam31221.68730

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım