Shimizu S-PulseOrta saha
M. Yumiba
- Forma numarası
- 17
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2027J1 Ligi
8Maç8 kez ilk 11
688Dakika
0Gol
1Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.98
Gol + asist2
Maç başına dakika86
90 dakikada gol + asist0.21
Sayılar arşivimizdeki 29 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.3B31.05.26 · Shimizu S-Pulse 1 - 1 Yokohama F. Marinos · Puan 7.36.4M06.06.26 · Yokohama F. Marinos 3 - 0 Shimizu S-Pulse · Puan 6.46.3M22.08.26 · Cerezo Osaka 1 - 0 Shimizu S-Pulse · Puan 6.36.3M29.08.26 · Shimizu S-Pulse 0 - 1 Kashiwa Reysol · Puan 6.37.1B02.09.26 · Shimizu S-Pulse 1 - 1 Tokyo · Puan 7.16.3M06.09.26 · Kawasaki Frontale 3 - 1 Shimizu S-Pulse · Puan 6.37.3G12.09.26 · Shimizu S-Pulse 1 - 0 Avispa Fukuoka · Puan 7.37.6G19.09.26 · Shimizu S-Pulse 2 - 1 JEF United Ichihara Chiba · Puan 7.66.6G11.10.26 · Mito HollyHock 1 - 2 Shimizu S-Pulse · Puan 6.68.6B17.10.26 · Shimizu S-Pulse 2 - 2 Gamba Osaka · Puan 8.6
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil17 maç · 1.103 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.41 |
| Kilit pas | 1.45 |
| Çalım | 1.35 |
| Pas isabeti | 77% |
| Kazanılan ikili | 55% |
| Top kazanma | 4.49 |
| Aldırdığı faul | 1.61 |
Son maçları
- J1 LigiShimizu S-Pulse2Gamba Osaka2AAsist 190' İlk 118.6
- J1 LigiMito HollyHock1Shimizu S-Pulse290' İlk 116.6
- J1 LigiShimizu S-Pulse2JEF United Ichihara Chiba190' İlk 117.6
- J1 LigiShimizu S-Pulse1Avispa Fukuoka090' İlk 117.3
- J1 LigiKawasaki Frontale3Shimizu S-Pulse190' İlk 116.3
- J1 LigiShimizu S-Pulse1Tokyo190' İlk 117.1
- J1 LigiShimizu S-Pulse0Kashiwa Reysol182' İlk 116.3
- J1 LigiCerezo Osaka1Shimizu S-Pulse066' İlk 116.3
- J1 LigiYokohama F. Marinos3Shimizu S-Pulse090' İlk 116.4
- J1 LigiShimizu S-Pulse1Yokohama F. Marinos1AAsist 186' İlk 117.3
- J1 LigiShimizu S-Pulse1Gamba Osaka2Gol 171' Sonradan8.1
- J1 LigiKyoto Sanga FC1Shimizu S-Pulse245' İlk 116.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler17 maç · 1.103 dk
Hücum
- Şut (isabetli)11 (2)90 dk’da 1.41
- Başarılı çalım5 / 8
Pas
- Kilit pas1190 dk’da 1.45
- Pas isabeti77%446 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme23 · 22
- Kazanılan ikili mücadele59 / 107
- Aldırdığı faul1690 dk’da 1.61
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | J1 LigiShimizu S-Pulse | 8 | 0 | 1 | 688 | 0 | 0 |
| 2026 | J1 LigiShimizu S-Pulse | 9 | 1 | 1 | 415 | 0 | 0 |
| 2025 | J1 LigiShimizu S-Pulse | 12 | 0 | 1 | 509 | 2 | 0 |
| Toplam | 29 | 1 | 3 | 1.612 | 2 | 0 | |
Kulüpler
- Shimizu S-PulseŞu an#17
