FC Parma Calcio 1913Orta saha
M. Keita
- Forma numarası
- 27
- Tam adı
- Mandela Keita
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Coppa Italia · Serie A · UEFA Uluslar Ligi
12Maç9 kez ilk 11
867Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.01
Gol + asist0
Maç başına dakika77
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 87 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.8M29.08.26 · Juventus 2 - 0 FC Parma Calcio 1913 · Puan 6.88.5M01.09.26 · FC Parma Calcio 1913 0 - 2 US Cremonese · Puan 8.56.3B06.09.26 · FC Parma Calcio 1913 1 - 1 AC Monza · Puan 6.36.7M14.09.26 · Como 2 - 1 FC Parma Calcio 1913 · Puan 6.77.3G20.09.26 · FC Parma Calcio 1913 2 - 1 Genoa · Puan 7.3–M05.10.26 · France 4 - 1 Belgium7.7M10.10.26 · Inter Milan 3 - 0 FC Parma Calcio 1913 · Puan 7.76.6M19.10.26 · FC Parma Calcio 1913 0 - 3 Torino · Puan 6.67.2M24.10.26 · Lazio 2 - 1 FC Parma Calcio 1913 · Puan 7.26.0B28.10.26 · FC Parma Calcio 1913 0 - 0 Udinese · Puan 6.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil38 maç · 2.964 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.17 |
| Kilit pas | 1.92 |
| Çalım | 1.70 |
| Pas isabeti | 89% |
| Kazanılan ikili | 62% |
| Top kazanma | 4.02 |
| Aldırdığı faul | 2.37 |
Son maçları
- Serie AFC Parma Calcio 19130Udinese090' İlk 116.0
- Serie ALazio2FC Parma Calcio 1913190' İlk 117.2
- Serie AFC Parma Calcio 19130Torino390' İlk 116.6
- Serie AInter Milan3FC Parma Calcio 1913090' İlk 117.7
- UEFA Uluslar LigiFrance4Belgium13' Sonradan
- Serie AFC Parma Calcio 19132Genoa190' İlk 117.3
- Serie AComo2FC Parma Calcio 1913190' İlk 116.7
- Serie AFC Parma Calcio 19131AC Monza1Sarı kart 190' İlk 116.3
- Coppa ItaliaFC Parma Calcio 19130US Cremonese245' Sonradan8.5
- Serie AJuventus2FC Parma Calcio 1913090' İlk 116.8
- Serie AFC Parma Calcio 19130Cagliari175' İlk 116.7
- Coppa ItaliaFC Parma Calcio 19132Catania024' Sonradan6.5
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler38 maç · 2.964 dk
Hücum
- Şut (isabetli)12 (5)90 dk’da 1.17
- Başarılı çalım29 / 46
Pas
- Kilit pas1790 dk’da 1.92
- Pas isabeti89%1.213 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme70 · 48
- Kazanılan ikili mücadele185 / 299
- Aldırdığı faul6890 dk’da 2.37
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Coppa ItaliaFC Parma Calcio 1913 | 2 | 0 | 0 | 69 | 0 | 0 |
| Serie AFC Parma Calcio 1913 | 9 | 0 | 0 | 795 | 1 | 0 | |
| UEFA Uluslar LigiBelgium | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| 2025 | Coppa ItaliaFC Parma Calcio 1913 | 3 | 0 | 0 | 177 | 1 | 0 |
| Serie AFC Parma Calcio 1913 | 37 | 1 | 1 | 2.999 | 1 | 0 | |
| 2024 | Pro LigiRoyal Antwerp | 5 | 0 | 0 | 243 | 0 | 0 |
| Serie AFC Parma Calcio 1913 | 30 | 0 | 2 | 1.827 | 6 | 1 | |
| Toplam | 87 | 1 | 3 | 6.113 | 9 | 1 | |
Kulüpler
- Royal AntwerpŞu an#27
- FC Parma Calcio 1913Şu an#16
- BelgiumŞu an#16
