ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Macarthur FCOrta saha

Luke Brattan

Forma numarası
26
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025A-Ligi · AFC Champions League Two

28Maç27 kez ilk 11
2.308Dakika
2Gol
4Asist
9Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.58
Gol + asist3
Maç başına dakika79
90 dakikada gol + asist0.34

Sayılar arşivimizdeki 54 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

8.0B06.02.26 · Macarthur FC 2 - 2 Perth Glory · Puan 8.07.8M12.02.26 · Bangkok United 2 - 0 Macarthur FC · Puan 7.86.6M22.02.26 · Newcastle Jets 1 - 0 Macarthur FC · Puan 6.67.7M28.02.26 · Macarthur FC 0 - 4 Western Sydney Wanderers · Puan 7.76.2M04.03.26 · Macarthur FC 1 - 3 Central Coast Mariners · Puan 6.26.6M15.03.26 · Melbourne Victory 4 - 1 Macarthur FC · Puan 6.68.5G21.03.26 · Auckland FC 1 - 2 Macarthur FC · Puan 8.57.7G02.04.26 · Macarthur FC 3 - 2 Newcastle Jets · Puan 7.77.6M12.04.26 · Perth Glory 3 - 1 Macarthur FC · Puan 7.69.1G24.04.26 · Macarthur FC 4 - 0 Wellington Phoenix · Puan 9.1

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Central Coast Mariners 8.0, Melbourne City 8.1, Perth Glory 8.0, Bangkok United 7.8, Newcastle Jets 6.6, Western Sydney Wanderers 7.7, Central Coast Mariners 6.2, Melbourne Victory 6.6, Auckland FC 8.5, Newcastle Jets 7.7, Perth Glory 7.6, Wellington Phoenix 9.1ort. 7.6618.01.26 · Central Coast Mariners 1 - 1 Macarthur FC · 8.024.01.26 · Macarthur FC 6 - 2 Melbourne City · 8.106.02.26 · Macarthur FC 2 - 2 Perth Glory · 8.012.02.26 · Bangkok United 2 - 0 Macarthur FC · 7.822.02.26 · Newcastle Jets 1 - 0 Macarthur FC · 6.628.02.26 · Macarthur FC 0 - 4 Western Sydney Wanderers · 7.704.03.26 · Macarthur FC 1 - 3 Central Coast Mariners · 6.215.03.26 · Melbourne Victory 4 - 1 Macarthur FC · 6.621.03.26 · Auckland FC 1 - 2 Macarthur FC · 8.502.04.26 · Macarthur FC 3 - 2 Newcastle Jets · 7.712.04.26 · Perth Glory 3 - 1 Macarthur FC · 7.624.04.26 · Macarthur FC 4 - 0 Wellington Phoenix · 9.19.1

90 dakika başına profil23 maç · 1.858 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.68, Kilit pas 2.03, Çalım 1.21, Pas isabeti 84%, Kazanılan ikili 63%, Top kazanma 4.07, Aldırdığı faul 2.58Şut: 1.68Kilit pas: 2.03Çalım: 1.21Pas isabeti: 84%Kazanılan ikili: 63%Top kazanma: 4.07Aldırdığı faul: 2.58Şut1.68Kilit pas2.03Çalım1.21Pas isabeti84%Kazanılan ikili63%Top kazanma4.07Aldırdığı faul2.58
90 dakika başına profil
Şut1.68
Kilit pas2.03
Çalım1.21
Pas isabeti84%
Kazanılan ikili63%
Top kazanma4.07
Aldırdığı faul2.58
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • A-LigiMacarthur FC4Wellington Phoenix0Gol 190' İlk 119.1
  • A-LigiPerth Glory3Macarthur FC1Asist 1Sarı kart 183' İlk 117.6
  • A-LigiMacarthur FC3Newcastle Jets290' İlk 117.7
  • A-LigiAuckland FC1Macarthur FC2Asist 1Sarı kart 190' İlk 118.5
  • A-LigiMelbourne Victory4Macarthur FC174' İlk 116.6
  • A-LigiMacarthur FC1Central Coast Mariners380' İlk 116.2
  • A-LigiMacarthur FC0Western Sydney Wanderers483' İlk 117.7
  • A-LigiNewcastle Jets1Macarthur FC023' Sonradan6.6
  • AFC Champions League TwoBangkok United2Macarthur FC090' İlk 117.8
  • A-LigiMacarthur FC2Perth Glory2Sarı kart 190' İlk 118.0
  • A-LigiMacarthur FC6Melbourne City2Gol 145' İlk 118.1
  • A-LigiCentral Coast Mariners1Macarthur FC190' İlk 118.0

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 2, Asist 2; 2025: Gol 2, Asist 42024 · Gol: 22024 · Asist: 22025 · Gol: 22025 · Asist: 4

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7927.11.25 · İlk 11: 90'30.11.25 · İlk 11: 90'05.12.25 · İlk 11: 45'19.12.25 · İlk 11: 90'23.12.25 · İlk 11: 90'26.12.25 · İlk 11: 90'05.01.26 · İlk 11: 90'10.01.26 · İlk 11: 75'18.01.26 · İlk 11: 90'24.01.26 · İlk 11: 45'06.02.26 · İlk 11: 90'12.02.26 · İlk 11: 90'22.02.26 · Sonradan: 23'28.02.26 · İlk 11: 83'04.03.26 · İlk 11: 80'15.03.26 · İlk 11: 74'21.03.26 · İlk 11: 90'02.04.26 · İlk 11: 90'12.04.26 · İlk 11: 83'24.04.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler23 maç · 1.858 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)14 (7)90 dk’da 1.68
  • Başarılı çalım12 / 16

Pas

  • Kilit pas3790 dk’da 2.03
  • Pas isabeti84%1.236 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme52 · 31
  • Kazanılan ikili mücadele122 / 195
  • Aldırdığı faul4590 dk’da 2.58

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025A-LigiMacarthur FC23221.85880
AFC Champions League TwoMacarthur FC50245010
2024A-LigiMacarthur FC26222.30970
Toplam54464.617160

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım