Virtus EntellaForvet
Luigi Cuppone
- Forma numarası
- 10
Forvet
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Serie B
8Maç6 kez ilk 11
521Dakika
1Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.50
Gol + asist2
Maç başına dakika65
90 dakikada gol + asist0.28
Sayılar arşivimizdeki 27 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.6G08.05.26 · Virtus Entella 2 - 1 Carrarese · Puan 7.66.3M29.08.26 · Virtus Entella 1 - 2 Cesena FC · Puan 6.36.3B06.09.26 · Virtus Entella 2 - 2 LR Vicenza Virtus · Puan 6.37.6G11.09.26 · AC Pisa 1 - 4 Virtus Entella · Puan 7.66.3B19.09.26 · US Cremonese 0 - 0 Virtus Entella · Puan 6.36.3B10.10.26 · Virtus Entella 1 - 1 SS Juve Stabia · Puan 6.36.2G17.10.26 · Padova 1 - 2 Virtus Entella · Puan 6.2–M24.10.26 · Virtus Entella 0 - 1 Mantova FC6.0B27.10.26 · Virtus Entella 1 - 1 AS Avellino · Puan 6.05.9M31.10.26 · Sampdoria 2 - 0 Virtus Entella · Puan 5.9
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil24 maç · 1.724 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 3.32 |
| Kilit pas | 1.57 |
| Çalım | 1.45 |
| Pas isabeti | 71% |
| Kazanılan ikili | 33% |
| Top kazanma | 2.32 |
| Aldırdığı faul | 2.19 |
Son maçları
- Serie BSampdoria2Virtus Entella045' Sonradan5.9
- Serie BVirtus Entella1AS Avellino159' İlk 116.0
- Serie BVirtus Entella0Mantova FC1Sarı kart 112' Sonradan
- Serie BPadova1Virtus Entella276' İlk 116.2
- Serie BVirtus Entella1SS Juve Stabia182' İlk 116.3
- Serie BUS Cremonese0Virtus Entella080' İlk 116.3
- Serie BAC Pisa1Virtus Entella4Gol 177' İlk 117.6
- Serie BVirtus Entella2LR Vicenza Virtus290' İlk 116.3
- Serie BVirtus Entella1Cesena FC245' Sonradan6.3
- Serie BVirtus Entella2Carrarese1Gol 1Sarı kart 187' İlk 117.6
- Serie BAS Bari2Virtus Entella090' İlk 116.2
- Serie BVirtus Entella1Padova0Gol 182' İlk 117.2
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler24 maç · 1.724 dk
Hücum
- Şut (isabetli)56 (25)90 dk’da 3.32
- Başarılı çalım13 / 50
Pas
- Kilit pas1690 dk’da 1.57
- Pas isabeti71%226 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme15 · 7
- Kazanılan ikili mücadele70 / 213
- Aldırdığı faul3290 dk’da 2.19
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Serie BVirtus Entella | 8 | 1 | 0 | 521 | 1 | 0 |
| 2025 | Serie BVirtus Entella | 18 | 6 | 1 | 1.274 | 3 | 0 |
| Toplam | 26 | 7 | 1 | 1.795 | 4 | 0 | |
Kulüpler
- Virtus EntellaŞu an#10
