FC VolendamDefans
Luca Blondeau
- Forma numarası
- 25
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Eerste Divisie
12Maç10 kez ilk 11
929Dakika
1Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.61
Gol + asist1
Maç başına dakika88
90 dakikada gol + asist0.10
Sayılar arşivimizdeki 21 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
5.9M04.09.26 · Emmen 5 - 3 FC Volendam · Puan 5.96.8G13.09.26 · FC Volendam 2 - 0 FC Den Bosch · Puan 6.86.4M18.09.26 · Jong AZ Alkmaar 4 - 1 FC Volendam · Puan 6.46.7G26.09.26 · FC Volendam 3 - 2 VVV-Venlo · Puan 6.76.1M03.10.26 · Almere City FC 1 - 0 FC Volendam · Puan 6.18.6G09.10.26 · FC Volendam 2 - 0 Vitesse Arnhem · Puan 8.66.8B18.10.26 · Waalwijk 1 - 1 FC Volendam · Puan 6.86.5G23.10.26 · FC Volendam 6 - 2 Jong FC Utrecht · Puan 6.56.1M27.10.26 · FC Eindhoven 5 - 3 FC Volendam · Puan 6.16.2M30.10.26 · FC Volendam 1 - 2 De Graafschap · Puan 6.2
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil14 maç · 1.020 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.57 |
| Kilit pas | 0.20 |
| Çalım | 0.40 |
| Pas isabeti | 88% |
| Kazanılan ikili | 53% |
| Top kazanma | 2.77 |
| Aldırdığı faul | 0.39 |
Son maçları
- Eerste DivisieFC Volendam1De Graafschap290' İlk 116.2
- KNVB KupasıFC Eindhoven5FC Volendam390' İlk 116.1
- Eerste DivisieFC Volendam6Jong FC Utrecht290' İlk 116.5
- Eerste DivisieWaalwijk1FC Volendam190' İlk 116.8
- Eerste DivisieFC Volendam2Vitesse Arnhem0Gol 190' İlk 118.6
- Eerste DivisieAlmere City FC1FC Volendam0Sarı kart 190' İlk 116.1
- Eerste DivisieFC Volendam3VVV-Venlo290' İlk 116.7
- Eerste DivisieJong AZ Alkmaar4FC Volendam190' İlk 116.4
- Eerste DivisieFC Volendam2FC Den Bosch0Sarı kart 190' İlk 116.8
- Eerste DivisieEmmen5FC Volendam366' İlk 115.9
- Eerste DivisieFC Volendam6FC Dordrecht190' İlk 116.8
- Eerste DivisieMVV Maastricht1FC Volendam090' İlk 116.2
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler14 maç · 1.020 dk
Hücum
- Şut (isabetli)4 (1)90 dk’da 0.57
- Başarılı çalım2 / 5
Pas
- Kilit pas190 dk’da 0.20
- Pas isabeti88%664 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme13 · 14
- Kazanılan ikili mücadele42 / 80
- Aldırdığı faul390 dk’da 0.39
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Eerste DivisieFC Volendam | 12 | 1 | 0 | 929 | 2 | 0 |
| 2025 | EredivisieFC Volendam | 2 | 0 | 0 | 91 | 0 | 0 |
| 2024 | Eerste DivisieFC Volendam | 5 | 0 | 0 | 42 | 0 | 0 |
| Toplam | 19 | 1 | 0 | 1.062 | 2 | 0 | |
Kulüpler
- FC VolendamŞu an#25
