ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Luka Zahović

Uyruk
Slovenia
Yaş
30
Forma numarası
7
Doğum yeri
Guimarães
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Superliga

1Maç0 kez ilk 11
2Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.42
Gol + asist1
Maç başına dakika33
90 dakikada gol + asist0.27

Sayılar arşivimizdeki 52 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

–G09.03.26 · CFR Cluj 2 - 0 FC Dinamo Bucuresti–G20.03.26 · CFR Cluj 1 - 0 FC Rapid Bükreş6.2M06.04.26 · Universitatea Craiova 2 - 0 CFR Cluj · Puan 6.2–G17.04.26 · Scm Argesul Pitesti 0 - 1 CFR Cluj6.2G25.04.26 · CFR Cluj 1 - 0 FC Universitatea Cluj · Puan 6.27.4G04.05.26 · FC Rapid Bükreş 1 - 2 CFR Cluj · Puan 7.46.0B08.05.26 · CFR Cluj 0 - 0 Universitatea Craiova · Puan 6.06.5B16.05.26 · FC Dinamo Bucuresti 0 - 0 CFR Cluj · Puan 6.56.2B22.05.26 · CFR Cluj 1 - 1 Scm Argesul Pitesti · Puan 6.2–M18.07.26 · FC Otelul Galati 2 - 1 CFR Cluj

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Korona Kielce 6.7, Arka Gdynia 6.8, Zaglebie Lubin 6.2, Wisla Plock 6.6, Petrolul Ploiesti 6.3, FCV Farul Constanta 6.0, Universitatea Craiova 6.2, FC Universitatea Cluj 6.2, FC Rapid Bükreş 7.4, Universitatea Craiova 6.0, FC Dinamo Bucuresti 6.5, Scm Argesul Pitesti 6.2ort. 6.4318.10.25 · Korona Kielce 1 - 1 Gornik Zabrze · 6.702.11.25 · Gornik Zabrze 5 - 1 Arka Gdynia · 6.807.11.25 · Zaglebie Lubin 2 - 0 Gornik Zabrze · 6.221.11.25 · Gornik Zabrze 1 - 1 Wisla Plock · 6.621.02.26 · CFR Cluj 2 - 1 Petrolul Ploiesti · 6.328.02.26 · FCV Farul Constanta 1 - 2 CFR Cluj · 6.006.04.26 · Universitatea Craiova 2 - 0 CFR Cluj · 6.225.04.26 · CFR Cluj 1 - 0 FC Universitatea Cluj · 6.204.05.26 · FC Rapid Bükreş 1 - 2 CFR Cluj · 7.408.05.26 · CFR Cluj 0 - 0 Universitatea Craiova · 6.016.05.26 · FC Dinamo Bucuresti 0 - 0 CFR Cluj · 6.522.05.26 · CFR Cluj 1 - 1 Scm Argesul Pitesti · 6.26.27.4

Son maçları

  • SuperligaFC Otelul Galati2CFR Cluj12' Sonradan
  • SuperligaCFR Cluj1Scm Argesul Pitesti162' İlk 116.2
  • SuperligaFC Dinamo Bucuresti0CFR Cluj078' İlk 116.5
  • SuperligaCFR Cluj0Universitatea Craiova066' İlk 116.0
  • SuperligaFC Rapid Bükreş1CFR Cluj2Gol 165' İlk 117.4
  • SuperligaCFR Cluj1FC Universitatea Cluj028' Sonradan6.2
  • SuperligaScm Argesul Pitesti0CFR Cluj19' Sonradan
  • SuperligaUniversitatea Craiova2CFR Cluj021' Sonradan6.2
  • SuperligaCFR Cluj1FC Rapid Bükreş0Sarı kart 11' Sonradan
  • SuperligaCFR Cluj2FC Dinamo Bucuresti01' Sonradan
  • SuperligaFCV Farul Constanta1CFR Cluj220' Sonradan6.0
  • SuperligaCFR Cluj2Petrolul Ploiesti122' Sonradan6.3

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2020: Gol 0, Asist 0; 2022: Gol 0, Asist 0; 2024: Gol 7, Asist 4; 2025: Gol 2, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 72024 · Asist: 42025 · Gol: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 3005.10.25 · Sonradan: 1'18.10.25 · Sonradan: 45'26.10.25 · Sonradan: 12'02.11.25 · Sonradan: 26'07.11.25 · Sonradan: 35'21.11.25 · İlk 11: 84'30.01.26 · Sonradan: 1'04.02.26 · Sonradan: 13'21.02.26 · Sonradan: 22'28.02.26 · Sonradan: 20'09.03.26 · Sonradan: 1'20.03.26 · Sonradan: 1'06.04.26 · Sonradan: 21'17.04.26 · Sonradan: 9'25.04.26 · Sonradan: 28'04.05.26 · İlk 11: 65'08.05.26 · İlk 11: 66'16.05.26 · İlk 11: 78'22.05.26 · İlk 11: 62'18.07.26 · Sonradan: 2'

Ayrıntılı istatistikler17 maç · 534 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)6 (3)
  • Başarılı çalım6 / 10

Pas

  • Kilit pas5
  • Pas isabeti80%162 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme5 · 1
  • Kazanılan ikili mücadele15 / 34
  • Aldırdığı faul4

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026SuperligaCFR Cluj100200
2025EkstraklasaGornik Zabrze61020300
SuperligaCFR Cluj131038710
2024EkstraklasaGornik Zabrze26741.70110
2022UEFA Uluslar LigiSlovenia2001900
2020Euro ChampionshipSlovenia2001400
World Cup - Qualification EuropeSlovenia5005410
Toplam55942.38030

Kulüpler

Hakkında

Luka Zahović, NK Maribor formasıyla forvet olarak oynuyor. Doğum tarihi ve yeri: 15 Kas 1995, Guimarães (30 yaşında). Uyruğu: Slovenia. 2026 sezonunda 1 maçta 2 dakika oynadı; 0 gol, 0 asist.

Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım