Angers SCODefans
Lilian Raolisoa
- Forma numarası
- 27
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Lig 1
7Maç3 kez ilk 11
347Dakika
1Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.65
Gol + asist1
Maç başına dakika61
90 dakikada gol + asist0.15
Sayılar arşivimizdeki 75 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.1M03.05.26 · AJ Auxerre 3 - 1 Angers SCO · Puan 6.16.3B10.05.26 · Angers SCO 1 - 1 Strasbourg · Puan 6.37.1B17.05.26 · Stade Brestois 1 - 1 Angers SCO · Puan 7.17.5M23.08.26 · Angers SCO 0 - 2 Lille OSC · Puan 7.5–M06.09.26 · Angers SCO 1 - 2 Stade Rennais–B12.09.26 · Le Havre 0 - 0 Angers SCO–G19.09.26 · Angers SCO 2 - 0 ES Troyes6.6M10.10.26 · Stade Brestois 5 - 1 Angers SCO · Puan 6.6–M18.10.26 · Angers SCO 2 - 5 Marsilya6.3B25.10.26 · Angers SCO 0 - 0 Lorient · Puan 6.3
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil29 maç · 1.671 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.62 |
| Kilit pas | 1.66 |
| Çalım | 2.17 |
| Pas isabeti | 76% |
| Kazanılan ikili | 55% |
| Top kazanma | 4.02 |
| Aldırdığı faul | 1.54 |
Son maçları
- Lig 1Angers SCO0Lorient090' İlk 116.3
- Lig 1Angers SCO2Marsilya5Gol 190' İlk 11
- Lig 1Stade Brestois5Angers SCO145' Sonradan6.6
- Lig 1Angers SCO2ES Troyes013' Sonradan
- Lig 1Le Havre0Angers SCO012' Sonradan
- Lig 1Angers SCO1Stade Rennais212' Sonradan
- Lig 1Angers SCO0Lille OSC285' İlk 117.5
- Lig 1Stade Brestois1Angers SCO190' İlk 117.1
- Lig 1Angers SCO1Strasbourg186' İlk 116.3
- Lig 1AJ Auxerre3Angers SCO186' İlk 116.1
- Lig 1Angers SCO0Paris Saint-Germain367' İlk 116.5
- Lig 1Angers SCO1Le Havre1AAsist 190' İlk 117.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler29 maç · 1.671 dk
Hücum
- Şut (isabetli)10 (4)90 dk’da 1.62
- Başarılı çalım18 / 37
Pas
- Kilit pas1490 dk’da 1.66
- Pas isabeti76%621 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme41 · 19
- Kazanılan ikili mücadele97 / 175
- Aldırdığı faul1390 dk’da 1.54
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Lig 1Angers SCO | 7 | 1 | 0 | 347 | 0 | 0 |
| 2025 | Coupe de FranceAngers SCO | 2 | 0 | 0 | 154 | 0 | 0 |
| Lig 1Angers SCO | 32 | 2 | 4 | 1.976 | 3 | 0 | |
| 2024 | Coupe de FranceAngers SCO | 4 | 1 | 1 | 299 | 1 | 0 |
| Lig 1Angers SCO | 29 | 0 | 3 | 1.326 | 1 | 2 | |
| 2023 | Coupe de FranceAngers SCO | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| Toplam | 75 | 4 | 8 | 4.192 | 5 | 2 | |
Kulüpler
- Angers SCOŞu an#27
