ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

L. Khorkheli

Uyruk
Georgia
Yaş
26
Forma numarası
30
Tam adı
Luka Khorkheli
Orta saha

Sezon 20261. Lig

12Maç11 kez ilk 11
355Dakika
1Gol
1Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.28
Gol + asist6
Maç başına dakika70
90 dakikada gol + asist0.77

Sayılar arşivimizdeki 19 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.7G07.03.26 · Žilina 0 - 1 FC Spartak Trnava · Puan 7.76.3M21.03.26 · MFK Zemplin Michalovce 1 - 0 FC Spartak Trnava · Puan 6.36.4G05.04.26 · FC Spartak Trnava 4 - 1 ŽP Šport Podbrezová · Puan 6.48.6G18.04.26 · FC Spartak Trnava 3 - 0 MFK Zemplin Michalovce · Puan 8.67.3G22.04.26 · FC Spartak Trnava 2 - 1 FK DAC Dunajska Streda · Puan 7.36.8M26.04.26 · FC Spartak Trnava 0 - 1 SK Slovan Bratislava · Puan 6.86.3B25.07.26 · FC Spartak Trnava 1 - 1 MFK Skalica · Puan 6.36.7G02.08.26 · KFC Komarno 1 - 2 FC Spartak Trnava · Puan 6.78.9G08.08.26 · FC Spartak Trnava 3 - 0 FK Dukla Banská Bystrica · Puan 8.97.8G11.10.26 · ŽP Šport Podbrezová 1 - 3 FC Spartak Trnava · Puan 7.8

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: MFK Skalica 9.2, ŽP Šport Podbrezová 6.6, Žilina 7.7, MFK Zemplin Michalovce 6.3, ŽP Šport Podbrezová 6.4, MFK Zemplin Michalovce 8.6, FK DAC Dunajska Streda 7.3, SK Slovan Bratislava 6.8, MFK Skalica 6.3, KFC Komarno 6.7, FK Dukla Banská Bystrica 8.9, ŽP Šport Podbrezová 7.8ort. 7.3813.12.25 · FC Spartak Trnava 2 - 0 MFK Skalica · 9.221.02.26 · FC Spartak Trnava 0 - 5 ŽP Šport Podbrezová · 6.607.03.26 · Žilina 0 - 1 FC Spartak Trnava · 7.721.03.26 · MFK Zemplin Michalovce 1 - 0 FC Spartak Trnava · 6.305.04.26 · FC Spartak Trnava 4 - 1 ŽP Šport Podbrezová · 6.418.04.26 · FC Spartak Trnava 3 - 0 MFK Zemplin Michalovce · 8.622.04.26 · FC Spartak Trnava 2 - 1 FK DAC Dunajska Streda · 7.326.04.26 · FC Spartak Trnava 0 - 1 SK Slovan Bratislava · 6.825.07.26 · FC Spartak Trnava 1 - 1 MFK Skalica · 6.302.08.26 · KFC Komarno 1 - 2 FC Spartak Trnava · 6.708.08.26 · FC Spartak Trnava 3 - 0 FK Dukla Banská Bystrica · 8.911.10.26 · ŽP Šport Podbrezová 1 - 3 FC Spartak Trnava · 7.87.89.2

90 dakika başına profil19 maç · 1.073 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.89, Kilit pas 2.53, Çalım 1.57, Pas isabeti 79%, Kazanılan ikili 47%, Top kazanma 3.50, Aldırdığı faul 3.37Şut: 1.89Kilit pas: 2.53Çalım: 1.57Pas isabeti: 79%Kazanılan ikili: 47%Top kazanma: 3.50Aldırdığı faul: 3.37Şut1.89Kilit pas2.53Çalım1.57Pas isabeti79%Kazanılan ikili47%Top kazanma3.50Aldırdığı faul3.37
90 dakika başına profil
Şut1.89
Kilit pas2.53
Çalım1.57
Pas isabeti79%
Kazanılan ikili47%
Top kazanma3.50
Aldırdığı faul3.37
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • 1. LigŽP Šport Podbrezová1FC Spartak Trnava3Asist 190' İlk 117.8
  • 1. LigFC Spartak Trnava3FK Dukla Banská Bystrica0Gol 190' İlk 118.9
  • 1. LigKFC Komarno1FC Spartak Trnava268' İlk 116.7
  • 1. LigFC Spartak Trnava1MFK Skalica145' Sonradan6.3
  • 1. LigFC Spartak Trnava0SK Slovan Bratislava190' İlk 116.8
  • 1. LigFC Spartak Trnava2FK DAC Dunajska Streda1Asist 190' İlk 117.3
  • 1. LigFC Spartak Trnava3MFK Zemplin Michalovce02Gol 255' İlk 118.6
  • 1. LigFC Spartak Trnava4ŽP Šport Podbrezová133' Sonradan6.4
  • 1. LigMFK Zemplin Michalovce1FC Spartak Trnava057' İlk 116.3
  • 1. LigŽilina0FC Spartak Trnava1Gol 179' İlk 117.7
  • 1. LigSK Slovan Bratislava4FC Spartak Trnava012' Sonradan
  • 1. LigFC Spartak Trnava0ŽP Šport Podbrezová554' İlk 116.6

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 11; 2025: Gol 7, Asist 2; 2026: Gol 1, Asist 12024 · Gol: 112025 · Gol: 72025 · Asist: 22026 · Gol: 12026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 19 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 19 maç, Maç başına dakika 5609.11.25 · Sonradan: 15'22.11.25 · Sonradan: 14'29.11.25 · İlk 11: 72'03.12.25 · İlk 11: 68'07.12.25 · İlk 11: 62'13.12.25 · İlk 11: 70'08.02.26 · Sonradan: 9'21.02.26 · İlk 11: 54'28.02.26 · Sonradan: 12'07.03.26 · İlk 11: 79'21.03.26 · İlk 11: 57'05.04.26 · Sonradan: 33'18.04.26 · İlk 11: 55'22.04.26 · İlk 11: 90'26.04.26 · İlk 11: 90'25.07.26 · Sonradan: 45'02.08.26 · İlk 11: 68'08.08.26 · İlk 11: 90'11.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler19 maç · 1.073 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)18 (10)90 dk’da 1.89
  • Başarılı çalım10 / 33

Pas

  • Kilit pas1990 dk’da 2.53
  • Pas isabeti79%336 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme16 · 11
  • Kazanılan ikili mücadele77 / 164
  • Aldırdığı faul3190 dk’da 3.37

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
20261. LigFC Spartak Trnava121135520
20251. LigFC Spartak Trnava244278040
Erovnuli LigaFC Samgurali Tskhaltubo133–1.16640
2024Erovnuli LigaFC Samgurali Tskhaltubo3011–2.550101
Toplam791934.851201

Kulüpler

Hakkında

L. Khorkheli, FC Spartak Trnava formasıyla orta saha oyuncusu olarak oynuyor. Doğum tarihi: 31 Oca 2000 (26 yaşında). Uyruğu: Georgia. 2026 sezonunda 12 maçta 355 dakika oynadı; 1 gol, 1 asist.

Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım