ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Chennaiyin FCOrta saha

L. Hnamte

Uyruk
India
Yaş
23
Forma numarası
22
Tam adı
Lalrinliana Hnamte
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Hindistan Süper Ligi

3Maç3 kez ilk 11
180Dakika
1Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.59
Gol + asist2
Maç başına dakika73
90 dakikada gol + asist0.25

Sayılar arşivimizdeki 35 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.4G07.03.26 · Kerala Blasters FC 0 - 1 Chennaiyin FC · Puan 6.46.1B22.03.26 · Chennaiyin FC 1 - 1 FC Goa · Puan 6.16.5G17.04.26 · Chennaiyin FC 1 - 0 Sporting Delhi · Puan 6.57.0B21.04.26 · Chennaiyin FC 0 - 0 Mohammedan SC Kolkata · Puan 7.06.1M25.04.26 · Jamshedpur FC 4 - 1 Chennaiyin FC · Puan 6.14.9M06.05.26 · RoundGlass Punjab FC 1 - 0 Chennaiyin FC · Puan 4.97.3M10.05.26 · NorthEast United FC 4 - 1 Chennaiyin FC · Puan 7.36.0M16.05.26 · Chennaiyin FC 1 - 2 Bengaluru · Puan 6.08.2M10.10.26 · Bengaluru 3 - 2 Sporting Delhi · Puan 8.27.4M16.10.26 · Sporting Delhi 1 - 2 Mohun Bagan SG · Puan 7.4

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Mohun Bagan SG 6.4, Odisha FC 6.5, Kerala Blasters FC 6.4, FC Goa 6.1, Sporting Delhi 6.5, Mohammedan SC Kolkata 7.0, Jamshedpur FC 6.1, RoundGlass Punjab FC 4.9, NorthEast United FC 7.3, Bengaluru 6.0, Bengaluru 8.2, Mohun Bagan SG 7.4ort. 6.5723.02.26 · Mohun Bagan SG 2 - 0 Chennaiyin FC · 6.401.03.26 · Odisha FC 1 - 1 Chennaiyin FC · 6.507.03.26 · Kerala Blasters FC 0 - 1 Chennaiyin FC · 6.422.03.26 · Chennaiyin FC 1 - 1 FC Goa · 6.117.04.26 · Chennaiyin FC 1 - 0 Sporting Delhi · 6.521.04.26 · Chennaiyin FC 0 - 0 Mohammedan SC Kolkata · 7.025.04.26 · Jamshedpur FC 4 - 1 Chennaiyin FC · 6.106.05.26 · RoundGlass Punjab FC 1 - 0 Chennaiyin FC · 4.910.05.26 · NorthEast United FC 4 - 1 Chennaiyin FC · 7.316.05.26 · Chennaiyin FC 1 - 2 Bengaluru · 6.010.10.26 · Bengaluru 3 - 2 Sporting Delhi · 8.216.10.26 · Sporting Delhi 1 - 2 Mohun Bagan SG · 7.47.48.2

90 dakika başına profil13 maç · 892 dk

90 dakika başına profil: Kilit pas 2.24, Çalım 1.33, Pas isabeti 79%, Kazanılan ikili 49%, Top kazanma 2.94Kilit pas: 2.24Çalım: 1.33Pas isabeti: 79%Kazanılan ikili: 49%Top kazanma: 2.94Kilit pas2.24Çalım1.33Pas isabeti79%Kazanılan ikili49%Top kazanma2.94
90 dakika başına profil
Kilit pas2.24
Çalım1.33
Pas isabeti79%
Kazanılan ikili49%
Top kazanma2.94
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Hindistan Süper LigiSporting Delhi1Mohun Bagan SG2Gol 190' İlk 117.4
  • Hindistan Süper LigiBengaluru3Sporting Delhi2Asist 190' İlk 118.2
  • Hindistan Süper LigiChennaiyin FC1Bengaluru2Sarı kart 190' İlk 116.0
  • Hindistan Süper LigiNorthEast United FC4Chennaiyin FC1Sarı kart 190' İlk 117.3
  • Hindistan Süper LigiRoundGlass Punjab FC1Chennaiyin FC084' İlk 114.9
  • Hindistan Süper LigiJamshedpur FC4Chennaiyin FC159' İlk 116.1
  • Hindistan Süper LigiChennaiyin FC0Mohammedan SC Kolkata073' İlk 117.0
  • Hindistan Süper LigiChennaiyin FC1Sporting Delhi090' İlk 116.5
  • Hindistan Süper LigiChennaiyin FC1FC Goa128' Sonradan6.1
  • Hindistan Süper LigiKerala Blasters FC0Chennaiyin FC137' Sonradan6.4
  • Hindistan Süper LigiOdisha FC1Chennaiyin FC132' Sonradan6.5
  • Hindistan Süper LigiMohun Bagan SG2Chennaiyin FC058' İlk 116.4

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 1; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 1, Asist 12024 · Gol: 12024 · Asist: 12026 · Gol: 12026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7315.01.25 · İlk 11: 90'21.01.25 · İlk 11: 90'25.01.25 · İlk 11: 82'30.01.25 · İlk 11: 73'08.02.25 · İlk 11: 90'15.02.25 · İlk 11: 71'25.02.25 · İlk 11: 81'19.02.26 · İlk 11: 71'23.02.26 · İlk 11: 58'01.03.26 · Sonradan: 32'07.03.26 · Sonradan: 37'22.03.26 · Sonradan: 28'17.04.26 · İlk 11: 90'21.04.26 · İlk 11: 73'25.04.26 · İlk 11: 59'06.05.26 · İlk 11: 84'10.05.26 · İlk 11: 90'16.05.26 · İlk 11: 90'10.10.26 · İlk 11: 90'16.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler13 maç · 892 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)5 (2)
  • Başarılı çalım4 / 10

Pas

  • Kilit pas1090 dk’da 2.24
  • Pas isabeti79%413 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme18 · 6
  • Kazanılan ikili mücadele42 / 86
  • Aldırdığı faul4

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Hindistan Süper LigiSporting Delhi31118010
2025Hindistan Süper LigiChennaiyin FC110071220
2024Hindistan Süper LigiChennaiyin FC22111.70820
Toplam36222.60050

Kulüpler

Hakkında

L. Hnamte, Chennaiyin FC formasıyla orta saha oyuncusu olarak oynuyor. Doğum tarihi: 29 Nis 2003 (23 yaşında). Uyruğu: India. 2026 sezonunda 3 maçta 180 dakika oynadı; 1 gol, 1 asist.

Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım