ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Luca Bazzoli

Forma numarası
32
Defans

Sezon 20263. Liga · DFB Pokal

5Maç3 kez ilk 11
10Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.80
Gol + asist1
Maç başına dakika38
90 dakikada gol + asist0.24

Sayılar arşivimizdeki 44 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.3G05.04.26 · SSV Ulm 1846 1 - 0 SC Verl · Puan 7.36.6B08.04.26 · VfB Stuttgart II 1 - 1 SSV Ulm 1846 · Puan 6.66.0G18.04.26 · SSV Ulm 1846 2 - 1 TSV Havelse · Puan 6.07.3M25.04.26 · TSV 1860 München 3 - 2 SSV Ulm 1846 · Puan 7.3–G23.08.26 · Rot Weiss Essen 2 - 0 St. Pauli–G05.09.26 · Rot Weiss Essen 1 - 0 Viktoria Koln–G13.10.26 · Rot Weiss Essen 2 - 0 Fort. Köln–G23.10.26 · Rot Weiss Essen 1 - 0 John Regensburg–M27.10.26 · Rot Weiss Essen 1 - 2 RB Leipzig–G01.11.26 · SG Sonnenhof Grossaspach 0 - 1 Rot Weiss Essen

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: SV Waldhof Mannheim 7.3, Alemannia Aachen 6.1, 1.FC Saarbrucken 6.8, John Regensburg 6.5, TSG 1899 Hoffenheim II 5.8, FC Schweinfurt 05 6.0, FC Ingolstadt 04 5.7, Energie Cottbus 6.1, SC Verl 7.3, VfB Stuttgart II 6.6, TSV Havelse 6.0, TSV 1860 München 7.3ort. 6.4606.02.26 · SV Waldhof Mannheim 2 - 1 SSV Ulm 1846 · 7.315.02.26 · SSV Ulm 1846 1 - 3 Alemannia Aachen · 6.121.02.26 · SSV Ulm 1846 1 - 1 1.FC Saarbrucken · 6.828.02.26 · John Regensburg 1 - 1 SSV Ulm 1846 · 6.503.03.26 · SSV Ulm 1846 1 - 3 TSG 1899 Hoffenheim II · 5.807.03.26 · FC Schweinfurt 05 3 - 2 SSV Ulm 1846 · 6.015.03.26 · SSV Ulm 1846 1 - 3 FC Ingolstadt 04 · 5.721.03.26 · Energie Cottbus 1 - 1 SSV Ulm 1846 · 6.105.04.26 · SSV Ulm 1846 1 - 0 SC Verl · 7.308.04.26 · VfB Stuttgart II 1 - 1 SSV Ulm 1846 · 6.618.04.26 · SSV Ulm 1846 2 - 1 TSV Havelse · 6.025.04.26 · TSV 1860 München 3 - 2 SSV Ulm 1846 · 7.37.37.3

90 dakika başına profil19 maç · 1.270 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.64, Çalım 0.28, Pas isabeti 84%, Kazanılan ikili 43%, Top kazanma 3.48, Aldırdığı faul 1.21Şut: 1.64Çalım: 0.28Pas isabeti: 84%Kazanılan ikili: 43%Top kazanma: 3.48Aldırdığı faul: 1.21Şut1.64Çalım0.28Pas isabeti84%Kazanılan ikili43%Top kazanma3.48Aldırdığı faul1.21
90 dakika başına profil
Şut1.64
Çalım0.28
Pas isabeti84%
Kazanılan ikili43%
Top kazanma3.48
Aldırdığı faul1.21
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6417.01.26 · İlk 11: 90'01.02.26 · İlk 11: 90'06.02.26 · İlk 11: 90'15.02.26 · İlk 11: 90'21.02.26 · İlk 11: 90'28.02.26 · İlk 11: 90'03.03.26 · İlk 11: 90'07.03.26 · İlk 11: 90'15.03.26 · İlk 11: 90'21.03.26 · İlk 11: 90'05.04.26 · İlk 11: 90'08.04.26 · İlk 11: 90'18.04.26 · İlk 11: 90'25.04.26 · İlk 11: 90'23.08.26 · Sonradan: 1'05.09.26 · İlk 11: 1'13.10.26 · Sonradan: 5'23.10.26 · İlk 11: 1'27.10.26 · Sonradan: 10'01.11.26 · İlk 11: 2'

Ayrıntılı istatistikler19 maç · 1.270 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)5 (2)90 dk’da 1.64
  • Başarılı çalım4 / 4

Pas

  • Kilit pas3
  • Pas isabeti84%766 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme5 · 44
  • Kazanılan ikili mücadele83 / 195
  • Aldırdığı faul1790 dk’da 1.21

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
20263. LigaRot Weiss Essen400900
DFB PokalRot Weiss Essen100100
20253. LigaRot Weiss Essen20018000
3. LigaSSV Ulm 184614011.26040
20242.BundesligaSC Preussen Munster21001.58850
DFB PokalSC Preussen Munster1004500
Toplam43013.08390

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım