Kashima AntlersDefans
Kim Tae-Hyeon
- Forma numarası
- 3
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2027J1 Ligi
5Maç4 kez ilk 11
405Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.67
Gol + asist1
Maç başına dakika86
90 dakikada gol + asist0.11
Sayılar arşivimizdeki 52 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
8.0G06.05.26 · Kashima Antlers 3 - 0 Mito HollyHock · Puan 8.06.7B10.05.26 · Yokohama F. Marinos 1 - 1 Kashima Antlers · Puan 6.77.4G17.05.26 · JEF United Ichihara Chiba 0 - 2 Kashima Antlers · Puan 7.46.6M02.09.26 · Mito HollyHock 4 - 2 Kashima Antlers · Puan 6.66.3M06.09.26 · Kashima Antlers 0 - 1 Urawa Reds · Puan 6.36.0M11.09.26 · Vissel Kobe 2 - 1 Kashima Antlers · Puan 6.06.1B19.09.26 · Kawasaki Frontale 3 - 3 Kashima Antlers · Puan 6.16.8G09.10.26 · Kashima Antlers 2 - 0 Gamba Osaka · Puan 6.8–B21.10.26 · Kyoto Sanga FC 2 - 2 Kashima Antlers6.1M24.10.26 · Kashima Antlers 2 - 3 Kashiwa Reysol · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil23 maç · 2.031 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.98 |
| Kilit pas | 1.00 |
| Pas isabeti | 89% |
| Kazanılan ikili | 60% |
| Top kazanma | 2.57 |
| Aldırdığı faul | 1.54 |
Son maçları
- J1 LigiKashima Antlers2Kashiwa Reysol390' İlk 116.1
- J1 LigiKyoto Sanga FC2Kashima Antlers290' İlk 11
- J1 LigiKashima Antlers2Gamba Osaka0Sarı kart 190' İlk 116.8
- J1 LigiKawasaki Frontale3Kashima Antlers390' İlk 116.1
- J1 LigiVissel Kobe2Kashima Antlers190' İlk 116.0
- J1 LigiKashima Antlers0Urawa Reds190' İlk 116.3
- J1 LigiMito HollyHock4Kashima Antlers245' Sonradan6.6
- J1 LigiJEF United Ichihara Chiba0Kashima Antlers290' İlk 117.4
- J1 LigiYokohama F. Marinos1Kashima Antlers190' İlk 116.7
- J1 LigiKashima Antlers3Mito HollyHock0AAsist 1Sarı kart 190' İlk 118.0
- J1 LigiKashima Antlers1Machida Zelvia190' İlk 116.3
- J1 LigiTokyo Verdy2Kashima Antlers190' İlk 116.9
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler23 maç · 2.031 dk
Hücum
- Şut (isabetli)4 (1)90 dk’da 0.98
Pas
- Kilit pas490 dk’da 1.00
- Pas isabeti89%1.463 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme12 · 15
- Kazanılan ikili mücadele70 / 117
- Aldırdığı faul1490 dk’da 1.54
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | J1 LigiKashima Antlers | 5 | 0 | 0 | 405 | 1 | 0 |
| 2026 | J1 LigiKashima Antlers | 15 | 1 | 1 | 1.356 | 1 | 0 |
| 2025 | J1 LigiKashima Antlers | 30 | 0 | 1 | 2.183 | 6 | 0 |
| Toplam | 50 | 1 | 2 | 3.944 | 8 | 0 | |
Kulüpler
- Kashima AntlersŞu an#3
- South KoreaŞu an#5
