ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Kim Min-Kyu

Forma numarası
5
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026K - Lig 1

10Maç10 kez ilk 11
742Dakika
0Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.19
Gol + asist0
Maç başına dakika74
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 14 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.4B28.02.26 · Gimcheon Sangmu FC 1 - 1 Pohang Steelers · Puan 6.46.2B14.03.26 · Daejeon Citizen FC 1 - 1 Gimcheon Sangmu FC · Puan 6.27.0B22.03.26 · Ulsan Hyundai FC 0 - 0 Gimcheon Sangmu FC · Puan 7.05.9B09.09.26 · Pohang Steelers 0 - 0 Gimcheon Sangmu FC · Puan 5.95.7B13.09.26 · Gimcheon Sangmu FC 2 - 2 Gangwon FC · Puan 5.7–G19.09.26 · Bucheon FC 1995 0 - 2 Gimcheon Sangmu FC6.0M10.10.26 · Gimcheon Sangmu FC 0 - 1 FC Anyang · Puan 6.06.4B18.10.26 · Seoul 2 - 2 Gimcheon Sangmu FC · Puan 6.46.2M24.10.26 · Gimcheon Sangmu FC 1 - 2 Daejeon Citizen FC · Puan 6.25.9B31.10.26 · Gwangju FC 1 - 1 Gimcheon Sangmu FC · Puan 5.9

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Pohang Steelers 6.4, Gangwon FC 6.2, Seoul 6.7, Pohang Steelers 6.4, Daejeon Citizen FC 6.2, Ulsan Hyundai FC 7.0, Pohang Steelers 5.9, Gangwon FC 5.7, FC Anyang 6.0, Seoul 6.4, Daejeon Citizen FC 6.2, Gwangju FC 5.9ort. 6.2501.11.25 · Gimcheon Sangmu FC 0 - 1 Pohang Steelers · 6.408.11.25 · Gimcheon Sangmu FC 0 - 1 Gangwon FC · 6.222.11.25 · Seoul 1 - 3 Gimcheon Sangmu FC · 6.728.02.26 · Gimcheon Sangmu FC 1 - 1 Pohang Steelers · 6.414.03.26 · Daejeon Citizen FC 1 - 1 Gimcheon Sangmu FC · 6.222.03.26 · Ulsan Hyundai FC 0 - 0 Gimcheon Sangmu FC · 7.009.09.26 · Pohang Steelers 0 - 0 Gimcheon Sangmu FC · 5.913.09.26 · Gimcheon Sangmu FC 2 - 2 Gangwon FC · 5.710.10.26 · Gimcheon Sangmu FC 0 - 1 FC Anyang · 6.018.10.26 · Seoul 2 - 2 Gimcheon Sangmu FC · 6.424.10.26 · Gimcheon Sangmu FC 1 - 2 Daejeon Citizen FC · 6.231.10.26 · Gwangju FC 1 - 1 Gimcheon Sangmu FC · 5.95.97.0

90 dakika başına profil12 maç · 843 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.00, Kilit pas 0.19, Çalım 0.19, Pas isabeti 89%, Kazanılan ikili 47%, Top kazanma 1.66, Aldırdığı faul 0.63Şut: 0.00Kilit pas: 0.19Çalım: 0.19Pas isabeti: 89%Kazanılan ikili: 47%Top kazanma: 1.66Aldırdığı faul: 0.63Şut0.00Kilit pas0.19Çalım0.19Pas isabeti89%Kazanılan ikili47%Top kazanma1.66Aldırdığı faul0.63
90 dakika başına profil
Şut0.00
Kilit pas0.19
Çalım0.19
Pas isabeti89%
Kazanılan ikili47%
Top kazanma1.66
Aldırdığı faul0.63
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 14 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 14 maç, Maç başına dakika 7225.10.25 · İlk 11: 79'01.11.25 · İlk 11: 90'08.11.25 · İlk 11: 35'22.11.25 · İlk 11: 66'28.02.26 · İlk 11: 90'14.03.26 · İlk 11: 90'22.03.26 · İlk 11: 79'09.09.26 · İlk 11: 30'13.09.26 · İlk 11: 90'19.09.26 · İlk 11: 3'10.10.26 · İlk 11: 90'18.10.26 · İlk 11: 90'24.10.26 · İlk 11: 90'31.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler12 maç · 843 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)0 (0)90 dk’da 0.00
  • Başarılı çalım1 / 2

Pas

  • Kilit pas190 dk’da 0.19
  • Pas isabeti89%459 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme5 · 7
  • Kazanılan ikili mücadele28 / 59
  • Aldırdığı faul490 dk’da 0.63

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026K - Lig 1Gimcheon Sangmu FC100074230
2025K - Lig 1Gimcheon Sangmu FC40027000
Toplam14001.01230

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım