ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
FC AnyangDefans

Kim Dong-Jin

Forma numarası
22
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026K - Lig 1

11Maç11 kez ilk 11
934Dakika
1Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.61
Gol + asist1
Maç başına dakika85
90 dakikada gol + asist0.11

Sayılar arşivimizdeki 28 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.2M22.03.26 · FC Anyang 0 - 1 Incheon United FC · Puan 6.26.6B05.04.26 · FC Anyang 1 - 1 Seoul · Puan 6.66.2B10.05.26 · FC Anyang 1 - 1 Jeonbuk Motors · Puan 6.26.9G17.05.26 · Jeju United FC 1 - 2 FC Anyang · Puan 6.96.0M02.08.26 · Ulsan Hyundai FC 3 - 1 FC Anyang · Puan 6.06.4M06.09.26 · FC Anyang 0 - 3 Gangwon FC · Puan 6.46.9B13.09.26 · Gwangju FC 1 - 1 FC Anyang · Puan 6.97.4G19.09.26 · FC Anyang 2 - 1 Ulsan Hyundai FC · Puan 7.47.0G10.10.26 · Gimcheon Sangmu FC 0 - 1 FC Anyang · Puan 7.06.5B24.10.26 · FC Anyang 1 - 1 Jeonbuk Motors · Puan 6.5

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Suwon FC 7.2, Gangwon FC 6.1, Incheon United FC 6.2, Seoul 6.6, Jeonbuk Motors 6.2, Jeju United FC 6.9, Ulsan Hyundai FC 6.0, Gangwon FC 6.4, Gwangju FC 6.9, Ulsan Hyundai FC 7.4, Gimcheon Sangmu FC 7.0, Jeonbuk Motors 6.5ort. 6.6222.11.25 · FC Anyang 0 - 1 Suwon FC · 7.215.03.26 · Gangwon FC 1 - 1 FC Anyang · 6.122.03.26 · FC Anyang 0 - 1 Incheon United FC · 6.205.04.26 · FC Anyang 1 - 1 Seoul · 6.610.05.26 · FC Anyang 1 - 1 Jeonbuk Motors · 6.217.05.26 · Jeju United FC 1 - 2 FC Anyang · 6.902.08.26 · Ulsan Hyundai FC 3 - 1 FC Anyang · 6.006.09.26 · FC Anyang 0 - 3 Gangwon FC · 6.413.09.26 · Gwangju FC 1 - 1 FC Anyang · 6.919.09.26 · FC Anyang 2 - 1 Ulsan Hyundai FC · 7.410.10.26 · Gimcheon Sangmu FC 0 - 1 FC Anyang · 7.024.10.26 · FC Anyang 1 - 1 Jeonbuk Motors · 6.56.57.4

90 dakika başına profil13 maç · 1.114 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.95, Kilit pas 1.64, Çalım 0.18, Pas isabeti 77%, Kazanılan ikili 49%, Top kazanma 2.71, Aldırdığı faul 1.06Şut: 0.95Kilit pas: 1.64Çalım: 0.18Pas isabeti: 77%Kazanılan ikili: 49%Top kazanma: 2.71Aldırdığı faul: 1.06Şut0.95Kilit pas1.64Çalım0.18Pas isabeti77%Kazanılan ikili49%Top kazanma2.71Aldırdığı faul1.06
90 dakika başına profil
Şut0.95
Kilit pas1.64
Çalım0.18
Pas isabeti77%
Kazanılan ikili49%
Top kazanma2.71
Aldırdığı faul1.06
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 0, Asist 5; 2026: Gol 1, Asist 02025 · Asist: 52026 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8714.09.25 · İlk 11: 90'21.09.25 · İlk 11: 90'28.09.25 · İlk 11: 90'05.10.25 · İlk 11: 90'18.10.25 · İlk 11: 89'25.10.25 · İlk 11: 90'01.11.25 · İlk 11: 90'08.11.25 · İlk 11: 90'22.11.25 · İlk 11: 90'15.03.26 · İlk 11: 81'22.03.26 · İlk 11: 90'05.04.26 · İlk 11: 90'10.05.26 · İlk 11: 90'17.05.26 · İlk 11: 90'02.08.26 · İlk 11: 88'06.09.26 · İlk 11: 45'13.09.26 · İlk 11: 90'19.09.26 · İlk 11: 90'10.10.26 · İlk 11: 90'24.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler13 maç · 1.114 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)8 (3)90 dk’da 0.95
  • Başarılı çalım1 / 4

Pas

  • Kilit pas1790 dk’da 1.64
  • Pas isabeti77%324 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme15 · 8
  • Kazanılan ikili mücadele33 / 68
  • Aldırdığı faul1090 dk’da 1.06

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026K - Lig 1FC Anyang111093410
2025K - Lig 1FC Anyang17051.48410
Toplam28152.41820

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım