ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
ChonburiDefans

Kike Linares

Forma numarası
2
Kulübe geliş
Lamphun Warrior FC takımından
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Tayland Ligi

4Maç4 kez ilk 11
360Dakika
1Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.51
Gol + asist1
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.10

Sayılar arşivimizdeki 38 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.0M28.02.26 · Chonburi 0 - 1 Ayutthaya United FC · Puan 6.05.9M14.03.26 · Buriram United 5 - 0 Chonburi · Puan 5.97.2G21.03.26 · Chonburi 2 - 0 Sukhothai FC · Puan 7.26.9G05.04.26 · Chonburi 4 - 1 Rayong FC · Puan 6.96.2M18.04.26 · Prachuap FC 2 - 0 Chonburi · Puan 6.26.9B26.04.26 · Chonburi 0 - 0 Muangthong United · Puan 6.95.6M11.10.26 · Sisaket United FC 2 - 1 Chonburi · Puan 5.65.6M17.10.26 · Chonburi 1 - 2 Prachuap FC · Puan 5.67.6G24.10.26 · Ratchaburi FC 1 - 2 Chonburi · Puan 7.67.2G02.11.26 · Chonburi 1 - 0 BG Pathum United FC · Puan 7.2

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Uthai Thani FC 6.5, Chiangrai United FC 6.9, Ayutthaya United FC 6.0, Buriram United 5.9, Sukhothai FC 7.2, Rayong FC 6.9, Prachuap FC 6.2, Muangthong United 6.9, Sisaket United FC 5.6, Prachuap FC 5.6, Ratchaburi FC 7.6, BG Pathum United FC 7.2ort. 6.5413.02.26 · Chonburi 1 - 1 Uthai Thani FC · 6.521.02.26 · Chiangrai United FC 1 - 3 Chonburi · 6.928.02.26 · Chonburi 0 - 1 Ayutthaya United FC · 6.014.03.26 · Buriram United 5 - 0 Chonburi · 5.921.03.26 · Chonburi 2 - 0 Sukhothai FC · 7.205.04.26 · Chonburi 4 - 1 Rayong FC · 6.918.04.26 · Prachuap FC 2 - 0 Chonburi · 6.226.04.26 · Chonburi 0 - 0 Muangthong United · 6.911.10.26 · Sisaket United FC 2 - 1 Chonburi · 5.617.10.26 · Chonburi 1 - 2 Prachuap FC · 5.624.10.26 · Ratchaburi FC 1 - 2 Chonburi · 7.602.11.26 · Chonburi 1 - 0 BG Pathum United FC · 7.27.27.6

90 dakika başına profil17 maç · 1.290 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.00, Kilit pas 0.60, Çalım 0.33, Pas isabeti 87%, Kazanılan ikili 51%, Top kazanma 2.78, Aldırdığı faul 1.00Şut: 1.00Kilit pas: 0.60Çalım: 0.33Pas isabeti: 87%Kazanılan ikili: 51%Top kazanma: 2.78Aldırdığı faul: 1.00Şut1.00Kilit pas0.60Çalım0.33Pas isabeti87%Kazanılan ikili51%Top kazanma2.78Aldırdığı faul1.00
90 dakika başına profil
Şut1.00
Kilit pas0.60
Çalım0.33
Pas isabeti87%
Kazanılan ikili51%
Top kazanma2.78
Aldırdığı faul1.00
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 1; 2026: Gol 1, Asist 02025 · Asist: 12026 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7026.03.25 · Sonradan: 12'30.03.25 · Sonradan: 1'04.10.25 · İlk 11: 90'09.11.25 · İlk 11: 90'11.01.26 · Sonradan: 8'17.01.26 · Sonradan: 10'24.01.26 · Sonradan: 12'31.01.26 · İlk 11: 90'13.02.26 · İlk 11: 90'21.02.26 · İlk 11: 90'28.02.26 · İlk 11: 90'14.03.26 · İlk 11: 90'21.03.26 · İlk 11: 90'05.04.26 · İlk 11: 90'18.04.26 · İlk 11: 90'26.04.26 · İlk 11: 90'11.10.26 · İlk 11: 90'17.10.26 · İlk 11: 90'24.10.26 · İlk 11: 90'02.11.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler17 maç · 1.290 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)5 (2)90 dk’da 1.00
  • Başarılı çalım1 / 2

Pas

  • Kilit pas390 dk’da 0.60
  • Pas isabeti87%470 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme17 · 11
  • Kazanılan ikili mücadele34 / 67
  • Aldırdığı faul790 dk’da 1.00

Bir bakışta kariyer

Bir bakışta kariyer: UD Montijo · 2019–2021, UD San Pedro · 2021–2022, Lamphun Warrior FC · 2022–2023, PSM Makassar · 2023–2024, Lamphun Warrior FC · 2024–2025, Chonburi · 2025–UD MontijoUD Montijo · 2019–2021UD Sa…UD San Pedro · 2021–2022Lamp…Lamphun Warrior FC · 2022–2023PSM Makassar · 2023–2024Lamphun W…Lamphun Warrior FC · 2024–2025ChonburiChonburi · 2025–

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Tayland LigiChonburi41036010
2025Tayland LigiChonburi14011.02000
2024Tayland LigiLamphun Warrior FC20001.33060
Toplam38112.71070

Transfer geçmişi

  1. Bonservissiz
  2. Bonservissiz
  3. Bonservissiz
  4. Bonservissiz
  5. Transfer
  6. Transfer

Kulüpler

Hakkında

Kike Linares, Chonburi formasıyla defans oyuncusu olarak oynuyor. 2026 sezonunda 4 maçta 360 dakika oynadı; 1 gol, 0 asist. 18 Tem 2025 tarihinde Lamphun Warrior FC takımından Chonburi takımına geçti.

Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım