Royal AMDefans
Khulekani Shezi
- Forma numarası
- 15
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Premier Lig
7Maç7 kez ilk 11
630Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.51
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 31 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.5B09.05.26 · Lamontville Golden Arrows 0 - 0 Polokwane City · Puan 6.56.6G16.05.26 · Chippa United 0 - 2 Lamontville Golden Arrows · Puan 6.66.6B23.05.26 · Lamontville Golden Arrows 0 - 0 TS Galaxy FC · Puan 6.66.0B12.08.26 · Durban City FC 0 - 0 Lamontville Golden Arrows · Puan 6.06.8B16.08.26 · TS Galaxy FC 0 - 0 Lamontville Golden Arrows · Puan 6.86.6G26.08.26 · Lamontville Golden Arrows 1 - 0 Stellenbosch FC · Puan 6.66.6M06.09.26 · Lamontville Golden Arrows 1 - 2 Mamelodi Sundowns · Puan 6.66.3B13.09.26 · Siwelele FC 1 - 1 Lamontville Golden Arrows · Puan 6.36.3B20.09.26 · Lamontville Golden Arrows 0 - 0 Kaizer Chiefs · Puan 6.36.8M17.10.26 · Lamontville Golden Arrows 0 - 1 Milford FC · Puan 6.8
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil22 maç · 1.845 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.67 |
| Kilit pas | 1.11 |
| Çalım | 0.33 |
| Pas isabeti | 76% |
| Kazanılan ikili | 47% |
| Top kazanma | 3.64 |
| Aldırdığı faul | 1.40 |
Son maçları
- Premier LigLamontville Golden Arrows0Milford FC190' İlk 116.8
- Premier LigLamontville Golden Arrows0Kaizer Chiefs090' İlk 116.3
- Premier LigSiwelele FC1Lamontville Golden Arrows190' İlk 116.3
- Premier LigLamontville Golden Arrows1Mamelodi Sundowns290' İlk 116.6
- Premier LigLamontville Golden Arrows1Stellenbosch FC090' İlk 116.6
- Premier LigTS Galaxy FC0Lamontville Golden Arrows090' İlk 116.8
- Premier LigDurban City FC0Lamontville Golden Arrows090' İlk 116.0
- Premier LigLamontville Golden Arrows0TS Galaxy FC0Sarı kart 190' İlk 116.6
- Premier LigChippa United0Lamontville Golden Arrows290' İlk 116.6
- Premier LigLamontville Golden Arrows0Polokwane City0Sarı kart 190' İlk 116.5
- Premier LigAmaZulu FC1Lamontville Golden Arrows190' İlk 117.0
- Premier LigLamontville Golden Arrows0Siwelele FC090' İlk 116.5
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler22 maç · 1.845 dk
Hücum
- Şut (isabetli)4 (1)90 dk’da 0.67
- Başarılı çalım1 / 7
Pas
- Kilit pas1090 dk’da 1.11
- Pas isabeti76%774 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme33 · 27
- Kazanılan ikili mücadele58 / 124
- Aldırdığı faul1490 dk’da 1.40
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Premier LigLamontville Golden Arrows | 7 | 0 | 0 | 630 | 0 | 0 |
| 2025 | Premier LigLamontville Golden Arrows | 15 | 1 | 0 | 1.215 | 4 | 0 |
| 2024 | Premier LigSekhukhune United FC | 3 | 0 | 0 | 58 | 2 | 1 |
| Premier LigRoyal AM | 6 | 0 | 0 | 517 | 1 | 0 | |
| Toplam | 31 | 1 | 0 | 2.420 | 7 | 1 | |
Kulüpler
- Royal AMŞu an#15
- Sekhukhune United FCŞu an#3
- Lamontville Golden ArrowsŞu an#52
