Royal Francs-BorainsOrta saha
Kéres Masangu
- Forma numarası
- 8
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Challenger Pro Ligi
5Maç5 kez ilk 11
412Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.83
Gol + asist0
Maç başına dakika87
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 33 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.3G13.03.26 · K. Lierse Kempenzonen 1 - 2 Patro Eisden Maasmechelen · Puan 7.36.9M20.03.26 · Patro Eisden Maasmechelen 0 - 4 K Beerschot VA · Puan 6.97.6M05.04.26 · RFC Seraing 2 - 0 Patro Eisden Maasmechelen · Puan 7.66.4B23.04.26 · Patro Eisden Maasmechelen 1 - 1 K Beerschot VA · Puan 6.45.9M27.04.26 · K Beerschot VA 3 - 2 Patro Eisden Maasmechelen · Puan 5.97.7G30.08.26 · Royal Excelsior Virton 0 - 1 Royal Francs-Borains · Puan 7.76.5G06.09.26 · Royal Francs-Borains 3 - 0 KSC Lokeren-Temse · Puan 6.56.7G18.09.26 · Royal Francs-Borains 3 - 2 RSCA Futures · Puan 6.76.5M10.10.26 · K. Lierse Kempenzonen 3 - 0 Royal Francs-Borains · Puan 6.56.8M31.10.26 · K Beerschot VA 3 - 0 Royal Francs-Borains · Puan 6.8
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil24 maç · 2.091 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.82 |
| Kilit pas | 1.18 |
| Çalım | 0.93 |
| Pas isabeti | 74% |
| Kazanılan ikili | 50% |
| Top kazanma | 4.32 |
| Aldırdığı faul | 1.36 |
Son maçları
- Challenger Pro LigiK Beerschot VA3Royal Francs-Borains090' İlk 116.8
- Challenger Pro LigiK. Lierse Kempenzonen3Royal Francs-Borains071' İlk 116.5
- Challenger Pro LigiRoyal Francs-Borains3RSCA Futures290' İlk 116.7
- Challenger Pro LigiRoyal Francs-Borains3KSC Lokeren-Temse0Sarı kart 181' İlk 116.5
- Challenger Pro LigiRoyal Excelsior Virton0Royal Francs-Borains180' İlk 117.7
- Pro LigiK Beerschot VA3Patro Eisden Maasmechelen2Sarı kart 1120' İlk 115.9
- Pro LigiPatro Eisden Maasmechelen1K Beerschot VA1Sarı kart 190' İlk 116.4
- Challenger Pro LigiRFC Seraing2Patro Eisden Maasmechelen090' İlk 117.6
- Challenger Pro LigiPatro Eisden Maasmechelen0K Beerschot VA464' İlk 116.9
- Challenger Pro LigiK. Lierse Kempenzonen1Patro Eisden Maasmechelen290' İlk 117.3
- Challenger Pro LigiPatro Eisden Maasmechelen1RFC Liege1Sarı kart 190' İlk 115.8
- Challenger Pro LigiRSCA Futures0Patro Eisden Maasmechelen090' İlk 116.8
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler24 maç · 2.091 dk
Hücum
- Şut (isabetli)28 (7)90 dk’da 1.82
- Başarılı çalım10 / 24
Pas
- Kilit pas1590 dk’da 1.18
- Pas isabeti74%652 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme59 · 37
- Kazanılan ikili mücadele136 / 272
- Aldırdığı faul1490 dk’da 1.36
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Challenger Pro LigiRoyal Francs-Borains | 5 | 0 | 0 | 412 | 1 | 0 |
| 2025 | Challenger Pro LigiPatro Eisden Maasmechelen | 20 | 2 | 0 | 1.725 | 6 | 0 |
| Pro LigiPatro Eisden Maasmechelen | 2 | 0 | 0 | 210 | 2 | 0 | |
| 2024 | Pro LigiFCV Dender EH | 6 | 0 | 0 | 254 | 1 | 0 |
| Toplam | 33 | 2 | 0 | 2.601 | 10 | 0 | |
Kulüpler
- Royal Francs-BorainsŞu an#8
- Patro Eisden MaasmechelenŞu an#6
- FCV Dender EHŞu an#6
