ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Kanou Sy

Forma numarası
39
Defans

Sezon 2025Eerste Divisie · KNVB Beker

21Maç11 kez ilk 11
1.174Dakika
0Gol
0Asist
5Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.69
Gol + asist0
Maç başına dakika71
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 23 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.4B02.02.26 · MVV Maastricht 1 - 1 Almere City FC · Puan 7.47.1G06.02.26 · MVV Maastricht 2 - 1 Jong PSV Eindhoven · Puan 7.16.2M13.02.26 · ADO Den Haag 3 - 0 MVV Maastricht · Puan 6.26.3M22.02.26 · Roda JC Kerkrade 2 - 0 MVV Maastricht · Puan 6.37.8B06.03.26 · FC Dordrecht 1 - 1 MVV Maastricht · Puan 7.86.9G13.03.26 · MVV Maastricht 2 - 1 VVV-Venlo · Puan 6.96.8B16.03.26 · Jong AZ Alkmaar 1 - 1 MVV Maastricht · Puan 6.85.5M22.03.26 · MVV Maastricht 0 - 5 Willem II · Puan 5.57.4M06.04.26 · Emmen 2 - 1 MVV Maastricht · Puan 7.45.5B10.04.26 · MVV Maastricht 0 - 0 Helmond Sport · Puan 5.5

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Jong FC Utrecht 6.7, FC Eindhoven 5.2, Almere City FC 7.4, Jong PSV Eindhoven 7.1, ADO Den Haag 6.2, Roda JC Kerkrade 6.3, FC Dordrecht 7.8, VVV-Venlo 6.9, Jong AZ Alkmaar 6.8, Willem II 5.5, Emmen 7.4, Helmond Sport 5.5ort. 6.5723.01.26 · MVV Maastricht 2 - 2 Jong FC Utrecht · 6.730.01.26 · FC Eindhoven 5 - 0 MVV Maastricht · 5.202.02.26 · MVV Maastricht 1 - 1 Almere City FC · 7.406.02.26 · MVV Maastricht 2 - 1 Jong PSV Eindhoven · 7.113.02.26 · ADO Den Haag 3 - 0 MVV Maastricht · 6.222.02.26 · Roda JC Kerkrade 2 - 0 MVV Maastricht · 6.306.03.26 · FC Dordrecht 1 - 1 MVV Maastricht · 7.813.03.26 · MVV Maastricht 2 - 1 VVV-Venlo · 6.916.03.26 · Jong AZ Alkmaar 1 - 1 MVV Maastricht · 6.822.03.26 · MVV Maastricht 0 - 5 Willem II · 5.506.04.26 · Emmen 2 - 1 MVV Maastricht · 7.410.04.26 · MVV Maastricht 0 - 0 Helmond Sport · 5.55.57.8

90 dakika başına profil17 maç · 1.048 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.37, Çalım 1.80, Pas isabeti 79%, Kazanılan ikili 61%, Top kazanma 5.46, Aldırdığı faul 1.55Şut: 1.37Çalım: 1.80Pas isabeti: 79%Kazanılan ikili: 61%Top kazanma: 5.46Aldırdığı faul: 1.55Şut1.37Çalım1.80Pas isabeti79%Kazanılan ikili61%Top kazanma5.46Aldırdığı faul1.55
90 dakika başına profil
Şut1.37
Çalım1.80
Pas isabeti79%
Kazanılan ikili61%
Top kazanma5.46
Aldırdığı faul1.55
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Eerste DivisieMVV Maastricht0Helmond Sport0Sarı kart 125' Sonradan5.5
  • Eerste DivisieEmmen2MVV Maastricht145' Sonradan7.4
  • Eerste DivisieMVV Maastricht0Willem II582' İlk 115.5
  • Eerste DivisieJong AZ Alkmaar1MVV Maastricht184' İlk 116.8
  • Eerste DivisieMVV Maastricht2VVV-Venlo1Sarı kart 184' İlk 116.9
  • Eerste DivisieFC Dordrecht1MVV Maastricht145' Sonradan7.8
  • Eerste DivisieRoda JC Kerkrade2MVV Maastricht086' İlk 116.3
  • Eerste DivisieADO Den Haag3MVV Maastricht090' İlk 116.2
  • Eerste DivisieMVV Maastricht2Jong PSV Eindhoven190' İlk 117.1
  • Eerste DivisieMVV Maastricht1Almere City FC177' İlk 117.4
  • Eerste DivisieFC Eindhoven5MVV Maastricht090' İlk 115.2
  • Eerste DivisieMVV Maastricht2Jong FC Utrecht225' Sonradan6.7

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5603.10.25 · Sonradan: 24'17.10.25 · Sonradan: 12'30.10.25 · Sonradan: 45'21.11.25 · Sonradan: 31'25.11.25 · İlk 11: 83'12.12.25 · Sonradan: 20'19.12.25 · İlk 11: 90'18.01.26 · Sonradan: 1'23.01.26 · Sonradan: 25'30.01.26 · İlk 11: 90'02.02.26 · İlk 11: 77'06.02.26 · İlk 11: 90'13.02.26 · İlk 11: 90'22.02.26 · İlk 11: 86'06.03.26 · Sonradan: 45'13.03.26 · İlk 11: 84'16.03.26 · İlk 11: 84'22.03.26 · İlk 11: 82'06.04.26 · Sonradan: 45'10.04.26 · Sonradan: 25'

Ayrıntılı istatistikler17 maç · 1.048 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)5 (1)90 dk’da 1.37
  • Başarılı çalım9 / 20

Pas

  • Kilit pas2
  • Pas isabeti79%379 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme48 · 14
  • Kazanılan ikili mücadele80 / 131
  • Aldırdığı faul1190 dk’da 1.55

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025Eerste DivisieMVV Maastricht20001.12950
KNVB BekerMVV Maastricht1004500
2024Eerste DivisieMVV Maastricht2007110
Toplam23001.24560

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım