ValenciaDefans
Justin de Haas
- Forma numarası
- 12
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026La Liga
7Maç7 kez ilk 11
540Dakika
0Gol
1Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.97
Gol + asist1
Maç başına dakika81
90 dakikada gol + asist0.11
Sayılar arşivimizdeki 67 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.0B02.05.26 · Famalicao 2 - 2 SL Benfica · Puan 7.07.2B11.05.26 · Estrela Amadora 0 - 0 Famalicao · Puan 7.27.9G16.05.26 · Famalicao 1 - 0 FC Alverca · Puan 7.96.0B22.08.26 · Valencia 0 - 0 Celta de Vigo · Puan 6.07.3G15.09.26 · Deportivo Alaves 0 - 1 Valencia · Puan 7.37.3G15.09.26 · Deportivo Alaves 0 - 1 Valencia · Puan 7.37.2M20.09.26 · Valencia 2 - 3 Real Sociedad · Puan 7.27.2B11.10.26 · Racing Santander 2 - 2 Valencia · Puan 7.26.5B17.10.26 · Valencia 0 - 0 Athletic Bilbao · Puan 6.56.1M24.10.26 · Valencia 1 - 2 Villarreal · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil28 maç · 2.443 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.02 |
| Kilit pas | 1.15 |
| Çalım | 1.13 |
| Pas isabeti | 89% |
| Kazanılan ikili | 57% |
| Top kazanma | 3.15 |
| Aldırdığı faul | 1.30 |
Son maçları
- La LigaValencia1Villarreal277' İlk 116.1
- La LigaValencia0Athletic Bilbao074' İlk 116.5
- La LigaRacing Santander2Valencia2AAsist 190' İlk 117.2
- La LigaValencia2Real Sociedad3Sarı kart 190' İlk 117.2
- La LigaDeportivo Alaves0Valencia182' İlk 117.3
- La LigaDeportivo Alaves0Valencia182' İlk 117.3
- La LigaValencia0Celta de Vigo0Sarı kart 145' İlk 116.0
- Liga PortugalFamalicao1FC Alverca090' İlk 117.9
- Liga PortugalEstrela Amadora0Famalicao090' İlk 117.2
- Liga PortugalFamalicao2SL Benfica290' İlk 117.0
- Liga PortugalEstoril Praia0Famalicao1Gol 190' İlk 118.6
- Liga PortugalBraga2Famalicao2Sarı kart 190' İlk 115.8
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler28 maç · 2.443 dk
Hücum
- Şut (isabetli)11 (7)90 dk’da 1.02
- Başarılı çalım10 / 10
Pas
- Kilit pas990 dk’da 1.15
- Pas isabeti89%1.789 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme33 · 32
- Kazanılan ikili mücadele101 / 178
- Aldırdığı faul1890 dk’da 1.30
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | La LigaValencia | 7 | 0 | 1 | 540 | 2 | 0 |
| 2025 | Liga PortugalFamalicao | 31 | 5 | 0 | 2.790 | 7 | 0 |
| 2024 | Liga PortugalFamalicao | 29 | 2 | 0 | 2.476 | 5 | 0 |
| Toplam | 67 | 7 | 1 | 5.806 | 14 | 0 | |
