ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
WaalwijkDefans

Juan Castillo

Forma numarası
5
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Eerste Divisie · KNVB Beker

9Maç8 kez ilk 11
754Dakika
1Gol
3Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.58
Gol + asist5
Maç başına dakika84
90 dakikada gol + asist0.53

Sayılar arşivimizdeki 66 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.9G24.04.26 · Waalwijk 4 - 1 Jong PSV Eindhoven · Puan 7.96.5B07.08.26 · Vitesse Arnhem 1 - 1 Waalwijk · Puan 6.56.9B14.08.26 · Waalwijk 2 - 2 FC Dordrecht · Puan 6.97.2B21.08.26 · Helmond Sport 1 - 1 Waalwijk · Puan 7.26.7B28.08.26 · Waalwijk 2 - 2 Jong PSV Eindhoven · Puan 6.77.8G04.09.26 · Waalwijk 4 - 2 NAC Breda · Puan 7.88.9G11.09.26 · Jong Ajax Amsterdam 0 - 2 Waalwijk · Puan 8.910.0G18.09.26 · Waalwijk 6 - 1 MVV Maastricht · Puan 10.07.7B18.10.26 · Waalwijk 1 - 1 FC Volendam · Puan 7.76.2B27.10.26 · BVV Barendrecht 2 - 2 Waalwijk · Puan 6.2

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Emmen 8.8, ADO Den Haag 7.7, Jong PSV Eindhoven 7.9, Vitesse Arnhem 6.5, FC Dordrecht 6.9, Helmond Sport 7.2, Jong PSV Eindhoven 6.7, NAC Breda 7.8, Jong Ajax Amsterdam 8.9, MVV Maastricht 10.0, FC Volendam 7.7, BVV Barendrecht 6.2ort. 7.6910.04.26 · Waalwijk 5 - 0 Emmen · 8.817.04.26 · ADO Den Haag 5 - 1 Waalwijk · 7.724.04.26 · Waalwijk 4 - 1 Jong PSV Eindhoven · 7.907.08.26 · Vitesse Arnhem 1 - 1 Waalwijk · 6.514.08.26 · Waalwijk 2 - 2 FC Dordrecht · 6.921.08.26 · Helmond Sport 1 - 1 Waalwijk · 7.228.08.26 · Waalwijk 2 - 2 Jong PSV Eindhoven · 6.704.09.26 · Waalwijk 4 - 2 NAC Breda · 7.811.09.26 · Jong Ajax Amsterdam 0 - 2 Waalwijk · 8.918.09.26 · Waalwijk 6 - 1 MVV Maastricht · 10.018.10.26 · Waalwijk 1 - 1 FC Volendam · 7.727.10.26 · BVV Barendrecht 2 - 2 Waalwijk · 6.26.210.0

90 dakika başına profil33 maç · 2.645 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.66, Kilit pas 2.96, Çalım 1.70, Pas isabeti 81%, Kazanılan ikili 53%, Top kazanma 4.01, Aldırdığı faul 1.59Şut: 1.66Kilit pas: 2.96Çalım: 1.70Pas isabeti: 81%Kazanılan ikili: 53%Top kazanma: 4.01Aldırdığı faul: 1.59Şut1.66Kilit pas2.96Çalım1.70Pas isabeti81%Kazanılan ikili53%Top kazanma4.01Aldırdığı faul1.59
90 dakika başına profil
Şut1.66
Kilit pas2.96
Çalım1.70
Pas isabeti81%
Kazanılan ikili53%
Top kazanma4.01
Aldırdığı faul1.59
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • KNVB KupasıBVV Barendrecht2Waalwijk234' Sonradan6.2
  • Eerste DivisieWaalwijk1FC Volendam190' İlk 117.7
  • Eerste DivisieWaalwijk6MVV Maastricht1Gol 1Asist 190' İlk 1110.0
  • Eerste DivisieJong Ajax Amsterdam0Waalwijk2Asist 190' İlk 118.9
  • Eerste DivisieWaalwijk4NAC Breda2Asist 190' İlk 117.8
  • Eerste DivisieWaalwijk2Jong PSV Eindhoven290' İlk 116.7
  • Eerste DivisieHelmond Sport1Waalwijk190' İlk 117.2
  • Eerste DivisieWaalwijk2FC Dordrecht290' İlk 116.9
  • Eerste DivisieVitesse Arnhem1Waalwijk190' İlk 116.5
  • Eerste DivisieWaalwijk4Jong PSV Eindhoven1Asist 190' İlk 117.9
  • Eerste DivisieADO Den Haag5Waalwijk190' İlk 117.7
  • Eerste DivisieWaalwijk5Emmen0Gol 190' İlk 118.8

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 3; 2025: Gol 3, Asist 7; 2026: Gol 1, Asist 32024 · Asist: 32025 · Gol: 32025 · Asist: 72026 · Gol: 12026 · Asist: 3

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8613.02.26 · İlk 11: 90'20.02.26 · İlk 11: 90'27.02.26 · İlk 11: 90'06.03.26 · İlk 11: 90'17.03.26 · İlk 11: 70'21.03.26 · İlk 11: 90'03.04.26 · İlk 11: 90'06.04.26 · İlk 11: 90'10.04.26 · İlk 11: 90'17.04.26 · İlk 11: 90'24.04.26 · İlk 11: 90'07.08.26 · İlk 11: 90'14.08.26 · İlk 11: 90'21.08.26 · İlk 11: 90'28.08.26 · İlk 11: 90'04.09.26 · İlk 11: 90'11.09.26 · İlk 11: 90'18.09.26 · İlk 11: 90'18.10.26 · İlk 11: 90'27.10.26 · Sonradan: 34'

Ayrıntılı istatistikler33 maç · 2.645 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)21 (9)90 dk’da 1.66
  • Başarılı çalım25 / 60

Pas

  • Kilit pas7890 dk’da 2.96
  • Pas isabeti81%1.293 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme64 · 35
  • Kazanılan ikili mücadele134 / 251
  • Aldırdığı faul2590 dk’da 1.59

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieWaalwijk81372000
KNVB BekerWaalwijk1003400
2025Eerste DivisieWaalwijk29272.18200
KNVB BekerWaalwijk31015700
2024EredivisieWaalwijk24031.54020
KNVB BekerWaalwijk1009000
Toplam664134.72320

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım