ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
EmmenDefans

Jorginho Soares

Forma numarası
2
Defans

Sezon 20251. Lig

13Maç13 kez ilk 11
1.170Dakika
1Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.24
Gol + asist1
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.10

Sayılar arşivimizdeki 32 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.4B27.02.26 · PFC Montana 1921 0 - 0 Botev Plovdiv · Puan 6.45.8M03.03.26 · Spartak Varna 1 - 0 PFC Montana 1921 · Puan 5.85.4M09.03.26 · PFC Montana 1921 0 - 3 FK Ludogorets Razgrad · Puan 5.46.0M15.03.26 · Cherno More Varna 1 - 0 PFC Montana 1921 · Puan 6.06.5M22.03.26 · PFC Montana 1921 0 - 1 PFC Beroe Stara Zagora · Puan 6.56.6M04.04.26 · FK Arda Kardzhali 2 - 1 PFC Montana 1921 · Puan 6.66.0M08.04.26 · PFC Montana 1921 0 - 1 CSKA Sofya · Puan 6.06.4B16.04.26 · PFC Montana 1921 0 - 0 Slavia Sofia · Puan 6.47.1B01.05.26 · Septemvri Sofia 1 - 1 PFC Montana 1921 · Puan 7.16.2M22.05.26 · Slavia Sofia 2 - 0 PFC Montana 1921 · Puan 6.2

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Septemvri Sofia 6.3, PFC Dobrudzha 1919 Dobrich 5.0, Botev Plovdiv 6.4, Spartak Varna 5.8, FK Ludogorets Razgrad 5.4, Cherno More Varna 6.0, PFC Beroe Stara Zagora 6.5, FK Arda Kardzhali 6.6, CSKA Sofya 6.0, Slavia Sofia 6.4, Septemvri Sofia 7.1, Slavia Sofia 6.2ort. 6.1416.02.26 · Septemvri Sofia 1 - 0 PFC Montana 1921 · 6.321.02.26 · PFC Dobrudzha 1919 Dobrich 1 - 0 PFC Montana 1921 · 5.027.02.26 · PFC Montana 1921 0 - 0 Botev Plovdiv · 6.403.03.26 · Spartak Varna 1 - 0 PFC Montana 1921 · 5.809.03.26 · PFC Montana 1921 0 - 3 FK Ludogorets Razgrad · 5.415.03.26 · Cherno More Varna 1 - 0 PFC Montana 1921 · 6.022.03.26 · PFC Montana 1921 0 - 1 PFC Beroe Stara Zagora · 6.504.04.26 · FK Arda Kardzhali 2 - 1 PFC Montana 1921 · 6.608.04.26 · PFC Montana 1921 0 - 1 CSKA Sofya · 6.016.04.26 · PFC Montana 1921 0 - 0 Slavia Sofia · 6.401.05.26 · Septemvri Sofia 1 - 1 PFC Montana 1921 · 7.122.05.26 · Slavia Sofia 2 - 0 PFC Montana 1921 · 6.26.27.1

90 dakika başına profil13 maç · 1.170 dk

90 dakika başına profil: Çalım 0.08, Pas isabeti 86%, Kazanılan ikili 43%, Top kazanma 1.54, Aldırdığı faul 0.23Çalım: 0.08Pas isabeti: 86%Kazanılan ikili: 43%Top kazanma: 1.54Aldırdığı faul: 0.23Çalım0.08Pas isabeti86%Kazanılan ikili43%Top kazanma1.54Aldırdığı faul0.23
90 dakika başına profil
Çalım0.08
Pas isabeti86%
Kazanılan ikili43%
Top kazanma1.54
Aldırdığı faul0.23
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • 1. LigSlavia Sofia2PFC Montana 1921090' İlk 116.2
  • 1. LigSeptemvri Sofia1PFC Montana 1921190' İlk 117.1
  • 1. LigPFC Montana 19210Slavia Sofia090' İlk 116.4
  • 1. LigPFC Montana 19210CSKA Sofya190' İlk 116.0
  • 1. LigFK Arda Kardzhali2PFC Montana 19211Gol 190' İlk 116.6
  • 1. LigPFC Montana 19210PFC Beroe Stara Zagora190' İlk 116.5
  • 1. LigCherno More Varna1PFC Montana 1921090' İlk 116.0
  • 1. LigPFC Montana 19210FK Ludogorets Razgrad390' İlk 115.4
  • 1. LigSpartak Varna1PFC Montana 1921090' İlk 115.8
  • 1. LigPFC Montana 19210Botev Plovdiv090' İlk 116.4
  • 1. LigPFC Dobrudzha 1919 Dobrich1PFC Montana 1921090' İlk 115.0
  • 1. LigSeptemvri Sofia1PFC Montana 1921090' İlk 116.3

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 1, Asist 02025 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7507.03.25 · Sonradan: 9'11.03.25 · İlk 11: 90'28.03.25 · Sonradan: 15'11.04.25 · Sonradan: 45'27.04.25 · Sonradan: 45'02.05.25 · İlk 11: 90'09.05.25 · İlk 11: 45'06.02.26 · İlk 11: 90'16.02.26 · İlk 11: 90'21.02.26 · İlk 11: 90'27.02.26 · İlk 11: 90'03.03.26 · İlk 11: 90'09.03.26 · İlk 11: 90'15.03.26 · İlk 11: 90'22.03.26 · İlk 11: 90'04.04.26 · İlk 11: 90'08.04.26 · İlk 11: 90'16.04.26 · İlk 11: 90'01.05.26 · İlk 11: 90'22.05.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler13 maç · 1.170 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)2 (2)
  • Başarılı çalım1 / 1

Pas

  • Kilit pas1
  • Pas isabeti86%597 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme1 · 19
  • Kazanılan ikili mücadele51 / 120
  • Aldırdığı faul390 dk’da 0.23

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
20251. LigPFC Montana 192113101.17000
2024Eerste DivisieEmmen190085340
Toplam32102.02340

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım