ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Jordan Turnbull

Forma numarası
6
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Lig 2

5Maç2 kez ilk 11
234Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.74
Gol + asist1
Maç başına dakika54
90 dakikada gol + asist0.17

Sayılar arşivimizdeki 68 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.2M20.12.25 · Oldham Athletic 3 - 1 Tranmere Rovers · Puan 5.28.8G26.12.25 · Tranmere Rovers 1 - 0 Fleetwood Town · Puan 8.86.6M29.12.25 · Tranmere Rovers 1 - 3 Barrow · Puan 6.66.4G01.01.26 · Harrogate Town AFC 0 - 2 Tranmere Rovers · Puan 6.4–G15.08.26 · Tranmere Rovers 2 - 0 Shrewsbury Town6.5B22.08.26 · Port Vale 1 - 1 Tranmere Rovers · Puan 6.56.3B29.08.26 · Newport County 2 - 2 Tranmere Rovers · Puan 6.38.0B01.09.26 · Tranmere Rovers 2 - 2 Rotherham United · Puan 8.07.1G05.09.26 · Tranmere Rovers 2 - 0 Oldham Athletic · Puan 7.15.8G31.10.26 · Tranmere Rovers 3 - 1 Cheltenham Town · Puan 5.8

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Bromley 5.9, Barrow 6.2, Crewe Alexandra 5.9, Oldham Athletic 5.2, Fleetwood Town 8.8, Barrow 6.6, Harrogate Town AFC 6.4, Port Vale 6.5, Newport County 6.3, Rotherham United 8.0, Oldham Athletic 7.1, Cheltenham Town 5.8ort. 6.5604.10.25 · Bromley 3 - 3 Tranmere Rovers · 5.909.12.25 · Barrow 0 - 3 Tranmere Rovers · 6.213.12.25 · Tranmere Rovers 1 - 4 Crewe Alexandra · 5.920.12.25 · Oldham Athletic 3 - 1 Tranmere Rovers · 5.226.12.25 · Tranmere Rovers 1 - 0 Fleetwood Town · 8.829.12.25 · Tranmere Rovers 1 - 3 Barrow · 6.601.01.26 · Harrogate Town AFC 0 - 2 Tranmere Rovers · 6.422.08.26 · Port Vale 1 - 1 Tranmere Rovers · 6.529.08.26 · Newport County 2 - 2 Tranmere Rovers · 6.301.09.26 · Tranmere Rovers 2 - 2 Rotherham United · 8.005.09.26 · Tranmere Rovers 2 - 0 Oldham Athletic · 7.131.10.26 · Tranmere Rovers 3 - 1 Cheltenham Town · 5.85.88.8

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 1; 2025: Gol 1, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 12024 · Asist: 12025 · Gol: 12025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5109.08.25 · Sonradan: 20'23.08.25 · Sonradan: 18'06.09.25 · İlk 11: 90'09.09.25 · İlk 11: 80'13.09.25 · Sonradan: 12'20.09.25 · Sonradan: 62'27.09.25 · İlk 11: 90'04.10.25 · İlk 11: 42'09.12.25 · Sonradan: 30'13.12.25 · Sonradan: 45'20.12.25 · İlk 11: 45'26.12.25 · İlk 11: 84'29.12.25 · İlk 11: 57'01.01.26 · İlk 11: 70'15.08.26 · Sonradan: 1'22.08.26 · Sonradan: 37'29.08.26 · Sonradan: 25'01.09.26 · İlk 11: 81'05.09.26 · İlk 11: 90'31.10.26 · İlk 11: 45'

Ayrıntılı istatistikler11 maç · 565 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)1 (1)

Pas

  • Kilit pas4
  • Pas isabeti68%221 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme10 · 16
  • Kazanılan ikili mücadele55 / 81
  • Aldırdığı faul4

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Lig 2Tranmere Rovers50023400
2025EFL TrophyTranmere Rovers1108000
Lig 2Tranmere Rovers140175530
2024EFL TrophyTranmere Rovers30020200
Lig 2Tranmere Rovers44113.92390
Toplam67225.194120

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım