Helmond SportOrta saha
Joep van der Sluijs
- Forma numarası
- 20
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Eerste Divisie
8Maç6 kez ilk 11
542Dakika
1Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.85
Gol + asist1
Maç başına dakika62
90 dakikada gol + asist0.15
Sayılar arşivimizdeki 62 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.3G25.11.25 · Roda JC Kerkrade 1 - 2 FC Dordrecht · Puan 6.36.8M28.08.26 · Jong Ajax Amsterdam 3 - 2 Helmond Sport · Puan 6.87.0G04.09.26 · Helmond Sport 4 - 2 VVV-Venlo · Puan 7.08.8G11.09.26 · Helmond Sport 3 - 1 Jong PSV Eindhoven · Puan 8.86.4M18.09.26 · FC Den Bosch 2 - 1 Helmond Sport · Puan 6.46.5M26.09.26 · MVV Maastricht 2 - 0 Helmond Sport · Puan 6.57.2B02.10.26 · Helmond Sport 2 - 2 Heracles Almelo · Puan 7.26.4M16.10.26 · Helmond Sport 0 - 2 NAC Breda · Puan 6.47.5M23.10.26 · Jong AZ Alkmaar 5 - 4 Helmond Sport · Puan 7.55.6M27.10.26 · Helmond Sport 3 - 4 Willem II · Puan 5.6
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil12 maç · 808 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.04 |
| Kilit pas | 1.83 |
| Çalım | 1.16 |
| Pas isabeti | 76% |
| Kazanılan ikili | 54% |
| Top kazanma | 4.40 |
| Aldırdığı faul | 1.16 |
Son maçları
- KNVB KupasıHelmond Sport3Willem II4Sarı kart 145' Sonradan5.6
- Eerste DivisieJong AZ Alkmaar5Helmond Sport484' İlk 117.5
- Eerste DivisieHelmond Sport0NAC Breda231' Sonradan6.4
- Eerste DivisieHelmond Sport2Heracles Almelo258' İlk 117.2
- Eerste DivisieMVV Maastricht2Helmond Sport090' İlk 116.5
- Eerste DivisieFC Den Bosch2Helmond Sport190' İlk 116.4
- Eerste DivisieHelmond Sport3Jong PSV Eindhoven1Gol 190' İlk 118.8
- Eerste DivisieHelmond Sport4VVV-Venlo271' İlk 117.0
- Eerste DivisieJong Ajax Amsterdam3Helmond Sport228' Sonradan6.8
- Eerste DivisieRoda JC Kerkrade1FC Dordrecht228' Sonradan6.3
- Eerste DivisieFC Dordrecht1Vitesse Arnhem163' İlk 116.6
- Eerste DivisieJong Ajax Amsterdam0FC Dordrecht090' İlk 116.2
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler12 maç · 808 dk
Hücum
- Şut (isabetli)15 (6)90 dk’da 2.04
- Başarılı çalım7 / 15
Pas
- Kilit pas1490 dk’da 1.83
- Pas isabeti76%239 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme17 · 8
- Kazanılan ikili mücadele32 / 59
- Aldırdığı faul590 dk’da 1.16
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Eerste DivisieHelmond Sport | 8 | 1 | 0 | 542 | 0 | 0 |
| 2025 | Eerste DivisieFC Dordrecht | 17 | 3 | 2 | 1.176 | 3 | 0 |
| KNVB BekerFC Dordrecht | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| 2024 | Eerste DivisieFC Dordrecht | 33 | 3 | 2 | 1.801 | 3 | 1 |
| EredivisieFC Dordrecht | 2 | 1 | 0 | 71 | 0 | 0 | |
| Toplam | 61 | 8 | 4 | 3.680 | 6 | 1 | |
Kulüpler
- FC DordrechtŞu an#20
- Helmond SportŞu an#7
