Club BruggeDefans
Joel Ordóñez
- Forma numarası
- 4
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026World Cup
3Maç3 kez ilk 11
225Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.85
Gol + asist0
Maç başına dakika80
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 91 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.0G22.04.26 · Club Brugge 6 - 1 Mechelen · Puan 7.06.9G26.04.26 · Gent 0 - 2 Club Brugge · Puan 6.96.7G03.05.26 · RSC Anderlecht 1 - 3 Club Brugge · Puan 6.77.2G09.05.26 · Club Brugge 2 - 0 Sint-Truiden · Puan 7.27.7G17.05.26 · Club Brugge 5 - 0 Royale Union Saint-Gilloise · Puan 7.77.0B21.05.26 · Mechelen 2 - 2 Club Brugge · Puan 7.06.7G24.05.26 · Club Brugge 5 - 0 Gent · Puan 6.76.4M15.06.26 · Ivory Coast 1 - 0 Ecuador · Puan 6.47.1G25.06.26 · Ecuador 2 - 1 Germany · Puan 7.15.8M01.07.26 · Mexico 2 - 0 Ecuador · Puan 5.8
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil33 maç · 2.802 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.22 |
| Kilit pas | 1.14 |
| Pas isabeti | 91% |
| Kazanılan ikili | 57% |
| Top kazanma | 2.93 |
| Aldırdığı faul | 1.40 |
Son maçları
- World CupMexico2Ecuador045' İlk 115.8
- World CupEcuador2Germany190' İlk 117.1
- World CupIvory Coast1Ecuador090' İlk 116.4
- Pro LigiClub Brugge5Gent045' İlk 116.7
- Pro LigiMechelen2Club Brugge290' İlk 117.0
- Pro LigiClub Brugge5Royale Union Saint-Gilloise090' İlk 117.7
- Pro LigiClub Brugge2Sint-Truiden081' İlk 117.2
- Pro LigiRSC Anderlecht1Club Brugge390' İlk 116.7
- Pro LigiGent0Club Brugge290' İlk 116.9
- Pro LigiClub Brugge6Mechelen190' İlk 117.0
- Pro LigiRoyale Union Saint-Gilloise2Club Brugge1Sarı kart 190' İlk 115.9
- Pro LigiSint-Truiden1Club Brugge290' İlk 117.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler33 maç · 2.802 dk
Hücum
- Şut (isabetli)11 (4)90 dk’da 1.22
- Başarılı çalım3 / 4
Pas
- Kilit pas890 dk’da 1.14
- Pas isabeti91%2.038 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme46 · 29
- Kazanılan ikili mücadele143 / 253
- Aldırdığı faul1690 dk’da 1.40
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | World CupEcuador | 3 | 0 | 0 | 225 | 0 | 0 |
| 2025 | Pro LigiClub Brugge | 33 | 3 | 0 | 2.668 | 4 | 2 |
| UEFA Şampiyonlar LigiClub Brugge | 10 | 1 | 0 | 872 | 1 | 0 | |
| 2024 | Pro LigiClub Brugge | 33 | 1 | 1 | 2.605 | 5 | 0 |
| UEFA Şampiyonlar LigiClub Brugge | 12 | 0 | 0 | 1.048 | 1 | 0 | |
| Toplam | 91 | 5 | 1 | 7.418 | 11 | 2 | |
Kulüpler
- Club BruggeŞu an#4
- EcuadorŞu an#4
