ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Jin Si-Woo

Forma numarası
50
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026K - Lig 1

1Maç0 kez ilk 11
19Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Gol + asist0
Maç başına dakika76
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 17 maçtan.

FormSon 10 maçın sonucu

M10.08.25 · Pohang Steelers 1 - 0 Gwangju FCG17.08.25 · Gwangju FC 2 - 0 Daejeon Citizen FCG14.09.25 · Suwon FC 2 - 4 Gwangju FCM21.09.25 · Seoul 3 - 0 Gwangju FCB28.09.25 · FC Anyang 0 - 0 Gwangju FCM04.10.25 · Gwangju FC 2 - 3 Daegu FCG25.10.25 · Gwangju FC 1 - 0 FC AnyangM08.11.25 · Daegu FC 1 - 0 Gwangju FCG22.11.25 · Gwangju FC 2 - 0 Ulsan Hyundai FCB28.02.26 · Gimcheon Sangmu FC 1 - 1 Pohang Steelers

Son maçları

  • K - Lig 1Gimcheon Sangmu FC1Pohang Steelers119' Sonradan
  • K - Lig 1Gwangju FC2Ulsan Hyundai FC090' İlk 11
  • K - Lig 1Daegu FC1Gwangju FC090' İlk 11
  • K - Lig 1Gwangju FC1FC Anyang090' İlk 11
  • K - Lig 1Gwangju FC2Daegu FC32Sarı kart 2Kırmızı kart 170' İlk 11
  • K - Lig 1FC Anyang0Gwangju FC090' İlk 11
  • K - Lig 1Seoul3Gwangju FC090' İlk 11
  • K - Lig 1Suwon FC2Gwangju FC490' İlk 11
  • K - Lig 1Gwangju FC2Daejeon Citizen FC0Sarı kart 190' İlk 11
  • K - Lig 1Pohang Steelers1Gwangju FC045' Sonradan
  • K - Lig 1Gwangju FC1Jeonbuk Motors289' İlk 11
  • K - Lig 1Suwon FC2Gwangju FC1Sarı kart 190' İlk 11

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 17 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 17 maç, Maç başına dakika 6426.06.24 · Sonradan: 14'19.09.24 · Sonradan: 11'03.10.24 · Sonradan: 10'28.11.24 · Sonradan: 14'05.12.24 · İlk 11: 90'18.07.25 · İlk 11: 90'26.07.25 · İlk 11: 89'10.08.25 · Sonradan: 45'17.08.25 · İlk 11: 90'14.09.25 · İlk 11: 90'21.09.25 · İlk 11: 90'28.09.25 · İlk 11: 90'04.10.25 · İlk 11: 70'25.10.25 · İlk 11: 90'08.11.25 · İlk 11: 90'22.11.25 · İlk 11: 90'28.02.26 · Sonradan: 19'

Ayrıntılı istatistikler3 maç · 199 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)1
  • Başarılı çalım1 / 1

Pas

  • Pas isabeti88%100 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme4 · 2
  • Kazanılan ikili mücadele14 / 21
  • Aldırdığı faul3

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026K - Lig 1Pohang Steelers1001900
2025K - Lig 1Gwangju FC110092441
2024AFC Champions League TwoJeonbuk Motors40012500
K - Lig 1Jeonbuk Motors1001400
Toplam17001.08241

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım