Queens Park RangersDefans
Jimmy Dunne
- Forma numarası
- 3
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Championship · UEFA Uluslar Ligi
12Maç12 kez ilk 11
1.038Dakika
1Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.72
Gol + asist2
Maç başına dakika86
90 dakikada gol + asist0.21
Sayılar arşivimizdeki 101 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.5G02.09.26 · Queens Park Rangers 2 - 1 Cardiff City · Puan 6.56.5M05.09.26 · Queens Park Rangers 0 - 1 Middlesbrough · Puan 6.56.6B09.09.26 · Charlton Athletic 0 - 0 Queens Park Rangers · Puan 6.66.8B19.09.26 · Queens Park Rangers 2 - 2 Preston North End · Puan 6.87.0B04.10.26 · Rep. Of Ireland 1 - 1 Israel · Puan 7.06.4B09.10.26 · West Ham United 1 - 1 Queens Park Rangers · Puan 6.46.7G14.10.26 · Queens Park Rangers 4 - 1 Derby County · Puan 6.76.2M17.10.26 · Birmingham 3 - 0 Queens Park Rangers · Puan 6.28.5G24.10.26 · Queens Park Rangers 5 - 0 Swansea City · Puan 8.56.0M31.10.26 · Southampton 4 - 1 Queens Park Rangers · Puan 6.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil39 maç · 3.432 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.19 |
| Kilit pas | 0.98 |
| Çalım | 0.77 |
| Pas isabeti | 83% |
| Kazanılan ikili | 61% |
| Top kazanma | 2.96 |
| Aldırdığı faul | 1.14 |
Son maçları
- ChampionshipSouthampton4Queens Park Rangers1Sarı kart 190' İlk 116.0
- ChampionshipQueens Park Rangers5Swansea City02Gol 290' İlk 118.5
- ChampionshipBirmingham3Queens Park Rangers090' İlk 116.2
- ChampionshipQueens Park Rangers4Derby County190' İlk 116.7
- ChampionshipWest Ham United1Queens Park Rangers190' İlk 116.4
- UEFA Uluslar LigiRep. Of Ireland1Israel190' İlk 117.0
- ChampionshipQueens Park Rangers2Preston North End290' İlk 116.8
- ChampionshipCharlton Athletic0Queens Park Rangers048' İlk 116.6
- ChampionshipQueens Park Rangers0Middlesbrough190' İlk 116.5
- ChampionshipQueens Park Rangers2Cardiff City190' İlk 116.5
- ChampionshipBlackburn Rovers1Queens Park Rangers2Gol 190' İlk 118.5
- ChampionshipQueens Park Rangers0Bolton Wanderers090' İlk 116.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler39 maç · 3.432 dk
Hücum
- Şut (isabetli)22 (9)90 dk’da 1.19
- Başarılı çalım5 / 10
Pas
- Kilit pas1390 dk’da 0.98
- Pas isabeti83%1.880 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme37 · 35
- Kazanılan ikili mücadele233 / 382
- Aldırdığı faul2290 dk’da 1.14
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | ChampionshipQueens Park Rangers | 11 | 1 | 0 | 948 | 1 | 0 |
| UEFA Uluslar LigiRep. Of Ireland | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| 2025 | ChampionshipQueens Park Rangers | 39 | 3 | 3 | 3.482 | 6 | 0 |
| FA CupQueens Park Rangers | 1 | 0 | 0 | 120 | 0 | 0 | |
| 2024 | ChampionshipQueens Park Rangers | 45 | 5 | 2 | 4.050 | 9 | 0 |
| UEFA Uluslar LigiRep. Of Ireland | 1 | 0 | 0 | 16 | 0 | 0 | |
| World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland | 2 | 0 | 0 | 36 | 0 | 0 | |
| Toplam | 100 | 9 | 5 | 8.742 | 16 | 0 | |
Kulüpler
- Queens Park RangersŞu an#3
- Rep. Of IrelandŞu an#12
