ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Jerome Karelse

Forma numarası
22
Forvet

Sezon 2026Premier Lig

2Maç0 kez ilk 11
42Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.30
Gol + asist1
Maç başına dakika30
90 dakikada gol + asist0.30

Sayılar arşivimizdeki 20 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.2M20.01.26 · Kaizer Chiefs 1 - 0 Lamontville Golden Arrows · Puan 6.2–B30.01.26 · Richards Bay 2 - 2 Lamontville Golden Arrows6.0G14.03.26 · Marumo Gallants FC 1 - 2 Lamontville Golden Arrows · Puan 6.06.2B24.04.26 · Lamontville Golden Arrows 0 - 0 Siwelele FC · Puan 6.27.2B06.05.26 · AmaZulu FC 1 - 1 Lamontville Golden Arrows · Puan 7.26.2B09.05.26 · Lamontville Golden Arrows 0 - 0 Polokwane City · Puan 6.26.3G16.05.26 · Chippa United 0 - 2 Lamontville Golden Arrows · Puan 6.36.2B23.05.26 · Lamontville Golden Arrows 0 - 0 TS Galaxy FC · Puan 6.2–B01.08.26 · Lamontville Golden Arrows 0 - 0 Chippa United6.1B12.08.26 · Durban City FC 0 - 0 Lamontville Golden Arrows · Puan 6.1

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Stellenbosch FC 6.0, Marumo Gallants FC 6.7, Orlando Pirates FC 6.0, TS Galaxy FC 7.3, Kaizer Chiefs 6.2, Marumo Gallants FC 6.0, Siwelele FC 6.2, AmaZulu FC 7.2, Polokwane City 6.2, Chippa United 6.3, TS Galaxy FC 6.2, Durban City FC 6.1ort. 6.3722.10.25 · Stellenbosch FC 4 - 3 Lamontville Golden Arrows · 6.002.11.25 · Lamontville Golden Arrows 4 - 0 Marumo Gallants FC · 6.705.11.25 · Lamontville Golden Arrows 1 - 3 Orlando Pirates FC · 6.023.11.25 · TS Galaxy FC 2 - 1 Lamontville Golden Arrows · 7.320.01.26 · Kaizer Chiefs 1 - 0 Lamontville Golden Arrows · 6.214.03.26 · Marumo Gallants FC 1 - 2 Lamontville Golden Arrows · 6.024.04.26 · Lamontville Golden Arrows 0 - 0 Siwelele FC · 6.206.05.26 · AmaZulu FC 1 - 1 Lamontville Golden Arrows · 7.209.05.26 · Lamontville Golden Arrows 0 - 0 Polokwane City · 6.216.05.26 · Chippa United 0 - 2 Lamontville Golden Arrows · 6.323.05.26 · Lamontville Golden Arrows 0 - 0 TS Galaxy FC · 6.212.08.26 · Durban City FC 0 - 0 Lamontville Golden Arrows · 6.16.17.3

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 2, Asist 3; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 22025 · Asist: 3

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 3309.08.25 · Sonradan: 45'13.08.25 · Sonradan: 30'19.08.25 · İlk 11: 45'17.09.25 · Sonradan: 30'24.09.25 · Sonradan: 20'27.09.25 · Sonradan: 28'22.10.25 · Sonradan: 20'02.11.25 · İlk 11: 57'05.11.25 · İlk 11: 45'23.11.25 · Sonradan: 45'20.01.26 · Sonradan: 27'30.01.26 · Sonradan: 8'14.03.26 · İlk 11: 45'24.04.26 · Sonradan: 36'06.05.26 · Sonradan: 45'09.05.26 · Sonradan: 23'16.05.26 · İlk 11: 45'23.05.26 · Sonradan: 33'01.08.26 · Sonradan: 11'12.08.26 · Sonradan: 31'

Ayrıntılı istatistikler13 maç · 451 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)10 (6)90 dk’da 3.24
  • Başarılı çalım3 / 5

Pas

  • Kilit pas990 dk’da 2.75
  • Pas isabeti72%108 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme1 · 3
  • Kazanılan ikili mücadele14 / 38
  • Aldırdığı faul7

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Premier LigLamontville Golden Arrows2004200
2025Premier LigLamontville Golden Arrows182362730
Toplam202366930

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım