ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
CSD MacaraOrta saha

Janpol Morales

Forma numarası
70
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Primera Division

8Maç8 kez ilk 11
584Dakika
2Gol
1Asist
2Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.09
Gol + asist3
Maç başına dakika72
90 dakikada gol + asist0.38

Sayılar arşivimizdeki 72 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.6M13.12.25 · CSD Macara 0 - 1 Deportivo Cuenca · Puan 6.67.7G21.12.25 · SD Aucas 0 - 2 CSD Macara · Puan 7.77.0B26.07.26 · CD Huachipato 3 - 3 CD Cobresal · Puan 7.08.6G01.08.26 · CD Cobresal 4 - 0 CD Union La Calera · Puan 8.66.2M08.08.26 · CD Universidad Catolica 2 - 0 CD Cobresal · Puan 6.26.9M16.08.26 · CD Cobresal 0 - 2 Deportes Concepción · Puan 6.97.0B23.08.26 · CD La Serena 3 - 3 CD Cobresal · Puan 7.06.0G29.08.26 · CD Cobresal 2 - 0 CD Palestino · Puan 6.08.0G12.09.26 · CD Cobresal 3 - 2 Coquimbo Unido · Puan 8.06.9B10.10.26 · CD Cobresal 1 - 1 Universidad de Concepción · Puan 6.9

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Delfin SC 7.2, Emelec 7.8, Deportivo Cuenca 6.6, SD Aucas 7.7, CD Huachipato 7.0, CD Union La Calera 8.6, CD Universidad Catolica 6.2, Deportes Concepción 6.9, CD La Serena 7.0, CD Palestino 6.0, Coquimbo Unido 8.0, Universidad de Concepción 6.9ort. 7.1623.11.25 · CSD Macara 3 - 0 Delfin SC · 7.209.12.25 · Emelec 0 - 2 CSD Macara · 7.813.12.25 · CSD Macara 0 - 1 Deportivo Cuenca · 6.621.12.25 · SD Aucas 0 - 2 CSD Macara · 7.726.07.26 · CD Huachipato 3 - 3 CD Cobresal · 7.001.08.26 · CD Cobresal 4 - 0 CD Union La Calera · 8.608.08.26 · CD Universidad Catolica 2 - 0 CD Cobresal · 6.216.08.26 · CD Cobresal 0 - 2 Deportes Concepción · 6.923.08.26 · CD La Serena 3 - 3 CD Cobresal · 7.029.08.26 · CD Cobresal 2 - 0 CD Palestino · 6.012.09.26 · CD Cobresal 3 - 2 Coquimbo Unido · 8.010.10.26 · CD Cobresal 1 - 1 Universidad de Concepción · 6.96.98.6

90 dakika başına profil15 maç · 862 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.46, Kilit pas 2.36, Çalım 2.68, Pas isabeti 83%, Kazanılan ikili 52%, Top kazanma 3.64, Aldırdığı faul 2.19Şut: 2.46Kilit pas: 2.36Çalım: 2.68Pas isabeti: 83%Kazanılan ikili: 52%Top kazanma: 3.64Aldırdığı faul: 2.19Şut2.46Kilit pas2.36Çalım2.68Pas isabeti83%Kazanılan ikili52%Top kazanma3.64Aldırdığı faul2.19
90 dakika başına profil
Şut2.46
Kilit pas2.36
Çalım2.68
Pas isabeti83%
Kazanılan ikili52%
Top kazanma3.64
Aldırdığı faul2.19
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Primera DivisionCD Cobresal1Universidad de Concepción168' İlk 116.9
  • Primera DivisionCD Cobresal3Coquimbo Unido289' İlk 118.0
  • Primera DivisionCD Cobresal2CD Palestino0Gol 12Sarı kart 2Kırmızı kart 167' İlk 116.0
  • Primera DivisionCD La Serena3CD Cobresal376' İlk 117.0
  • Primera DivisionCD Cobresal0Deportes Concepción262' İlk 116.9
  • Primera DivisionCD Universidad Catolica2CD Cobresal076' İlk 116.2
  • Primera DivisionCD Cobresal4CD Union La Calera0Gol 1Asist 177' İlk 118.6
  • Primera DivisionCD Huachipato3CD Cobresal369' İlk 117.0
  • Serie ASD Aucas0CSD Macara270' İlk 117.7
  • Serie ACSD Macara0Deportivo Cuenca162' İlk 116.6
  • Serie AEmelec0CSD Macara2Gol 155' Sonradan7.8
  • Serie ACSD Macara2CD El Nacional Quito09' Sonradan

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 4, Asist 1; 2025: Gol 3, Asist 3; 2026: Gol 2, Asist 12024 · Gol: 42024 · Asist: 12025 · Gol: 32025 · Asist: 32026 · Gol: 22026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5522.09.25 · İlk 11: 64'27.09.25 · İlk 11: 90'05.10.25 · İlk 11: 45'19.10.25 · Sonradan: 8'26.10.25 · Sonradan: 27'02.11.25 · Sonradan: 8'08.11.25 · İlk 11: 62'23.11.25 · Sonradan: 12'30.11.25 · Sonradan: 9'09.12.25 · Sonradan: 55'13.12.25 · İlk 11: 62'21.12.25 · İlk 11: 70'26.07.26 · İlk 11: 69'01.08.26 · İlk 11: 77'08.08.26 · İlk 11: 76'16.08.26 · İlk 11: 62'23.08.26 · İlk 11: 76'29.08.26 · İlk 11: 67'12.09.26 · İlk 11: 89'10.10.26 · İlk 11: 68'

Ayrıntılı istatistikler15 maç · 862 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)16 (11)90 dk’da 2.46
  • Başarılı çalım17 / 35

Pas

  • Kilit pas1790 dk’da 2.36
  • Pas isabeti83%223 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme23 · 5
  • Kazanılan ikili mücadele60 / 116
  • Aldırdığı faul1790 dk’da 2.19

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Primera DivisionCD Cobresal82158421
2025Serie ACSD Macara36332.11490
2024Serie ACSD Macara28412.06561
Toplam72954.763172

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım