ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

J. Ramírez

Forma numarası
13
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Primera A

28Maç12 kez ilk 11
1.287Dakika
1Gol
4Asist
4Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.74
Gol + asist2
Maç başına dakika43
90 dakikada gol + asist0.42

Sayılar arşivimizdeki 46 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

–B20.08.26 · Aguilas Doradas Rionegro 1 - 1 Llaneros FC Villavicencio6.6G24.08.26 · Deportivo Pasto 0 - 1 Llaneros FC Villavicencio · Puan 6.66.2M28.08.26 · Llaneros FC Villavicencio 0 - 2 Millonarios · Puan 6.28.2M31.08.26 · Medellín 2 - 1 Llaneros FC Villavicencio · Puan 8.26.0M08.09.26 · Llaneros FC Villavicencio 1 - 2 Deportes Tolima · Puan 6.06.4M13.09.26 · Internacional de Bogota 3 - 2 Llaneros FC Villavicencio · Puan 6.4–G21.09.26 · Llaneros FC Villavicencio 2 - 0 Atletico Nacional6.4M27.09.26 · Cúcuta Deportivo 2 - 1 Llaneros FC Villavicencio · Puan 6.47.7M05.10.26 · Llaneros FC Villavicencio 1 - 2 America de Cali · Puan 7.76.4M10.10.26 · Once Caldas 1 - 0 Llaneros FC Villavicencio · Puan 6.4

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: America de Cali 6.8, Once Caldas 6.1, Santa Fe 6.5, Fortaleza CEIF 7.0, Deportivo Pasto 6.6, Millonarios 6.2, Medellín 8.2, Deportes Tolima 6.0, Internacional de Bogota 6.4, Cúcuta Deportivo 6.4, America de Cali 7.7, Once Caldas 6.4ort. 6.6926.03.26 · America de Cali 0 - 0 Llaneros FC Villavicencio · 6.830.03.26 · Llaneros FC Villavicencio 1 - 1 Once Caldas · 6.102.04.26 · Santa Fe 0 - 1 Llaneros FC Villavicencio · 6.505.08.26 · Llaneros FC Villavicencio 3 - 1 Fortaleza CEIF · 7.024.08.26 · Deportivo Pasto 0 - 1 Llaneros FC Villavicencio · 6.628.08.26 · Llaneros FC Villavicencio 0 - 2 Millonarios · 6.231.08.26 · Medellín 2 - 1 Llaneros FC Villavicencio · 8.208.09.26 · Llaneros FC Villavicencio 1 - 2 Deportes Tolima · 6.013.09.26 · Internacional de Bogota 3 - 2 Llaneros FC Villavicencio · 6.427.09.26 · Cúcuta Deportivo 2 - 1 Llaneros FC Villavicencio · 6.405.10.26 · Llaneros FC Villavicencio 1 - 2 America de Cali · 7.710.10.26 · Once Caldas 1 - 0 Llaneros FC Villavicencio · 6.46.48.2

90 dakika başına profil28 maç · 1.287 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.83, Kilit pas 2.83, Çalım 2.13, Pas isabeti 85%, Kazanılan ikili 53%, Top kazanma 3.38, Aldırdığı faul 2.58Şut: 1.83Kilit pas: 2.83Çalım: 2.13Pas isabeti: 85%Kazanılan ikili: 53%Top kazanma: 3.38Aldırdığı faul: 2.58Şut1.83Kilit pas2.83Çalım2.13Pas isabeti85%Kazanılan ikili53%Top kazanma3.38Aldırdığı faul2.58
90 dakika başına profil
Şut1.83
Kilit pas2.83
Çalım2.13
Pas isabeti85%
Kazanılan ikili53%
Top kazanma3.38
Aldırdığı faul2.58
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Primera AOnce Caldas1Llaneros FC Villavicencio085' İlk 116.4
  • Primera ALlaneros FC Villavicencio1America de Cali2Asist 189' İlk 117.7
  • Primera ACúcuta Deportivo2Llaneros FC Villavicencio126' Sonradan6.4
  • Primera ALlaneros FC Villavicencio2Atletico Nacional013' Sonradan
  • Primera AInternacional de Bogota3Llaneros FC Villavicencio223' Sonradan6.4
  • Primera ALlaneros FC Villavicencio1Deportes Tolima2Sarı kart 120' Sonradan6.0
  • Primera AMedellín2Llaneros FC Villavicencio1Asist 174' İlk 118.2
  • Primera ALlaneros FC Villavicencio0Millonarios216' Sonradan6.2
  • Primera ADeportivo Pasto0Llaneros FC Villavicencio171' İlk 116.6
  • Primera AAguilas Doradas Rionegro1Llaneros FC Villavicencio1Sarı kart 18' Sonradan
  • Primera ALlaneros FC Villavicencio3Fortaleza CEIF1Asist 120' Sonradan7.0
  • Primera AAtletico Bucaramanga1Llaneros FC Villavicencio19' Sonradan

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 1, Asist 42026 · Gol: 12026 · Asist: 4

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 3806.03.26 · Sonradan: 31'10.03.26 · Sonradan: 45'14.03.26 · İlk 11: 67'18.03.26 · Sonradan: 32'26.03.26 · İlk 11: 70'30.03.26 · Sonradan: 22'02.04.26 · Sonradan: 34'25.07.26 · Sonradan: 14'31.07.26 · Sonradan: 9'05.08.26 · Sonradan: 20'20.08.26 · Sonradan: 8'24.08.26 · İlk 11: 71'28.08.26 · Sonradan: 16'31.08.26 · İlk 11: 74'08.09.26 · Sonradan: 20'13.09.26 · Sonradan: 23'21.09.26 · Sonradan: 13'27.09.26 · Sonradan: 26'05.10.26 · İlk 11: 89'10.10.26 · İlk 11: 85'

Ayrıntılı istatistikler28 maç · 1.287 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)14 (5)90 dk’da 1.83
  • Başarılı çalım14 / 20

Pas

  • Kilit pas2990 dk’da 2.83
  • Pas isabeti85%637 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme20 · 11
  • Kazanılan ikili mücadele55 / 103
  • Aldırdığı faul1990 dk’da 2.58

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Primera ALlaneros FC Villavicencio28141.28740
2025Primera AMillonarios60023610
2024Primera AMillonarios120057010
Toplam46142.09360

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım