ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Port ValeOrta saha

J. Plant

Forma numarası
21
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026EFL Trophy

1Maç1 kez ilk 11
64Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.13
Gol + asist1
Maç başına dakika43
90 dakikada gol + asist0.21

Sayılar arşivimizdeki 17 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.6M28.02.26 · Crewe Alexandra 2 - 1 Tranmere Rovers · Puan 6.65.7M03.03.26 · Newport County 3 - 1 Tranmere Rovers · Puan 5.76.5M07.03.26 · Tranmere Rovers 1 - 3 Oldham Athletic · Puan 6.5–B14.03.26 · Fleetwood Town 0 - 0 Tranmere Rovers6.1M17.03.26 · Tranmere Rovers 0 - 3 Harrogate Town AFC · Puan 6.1–B11.04.26 · Chesterfield FC 1 - 1 Tranmere Rovers–G21.04.26 · Cheltenham Town 1 - 3 Tranmere Rovers6.0M25.04.26 · Milton Keynes Dons 3 - 0 Tranmere Rovers · Puan 6.0–B02.05.26 · Tranmere Rovers 1 - 1 Grimsby Town5.9G22.09.26 · Tranmere Rovers 1 - 0 Shrewsbury Town · Puan 5.9

Reyting trendiReytingli son 11 maç

Reyting trendi: Salford City 6.8, Gillingham 6.1, Crawley Town 6.2, Accrington Stanley 6.8, Notts County 6.0, Crewe Alexandra 6.6, Newport County 5.7, Oldham Athletic 6.5, Harrogate Town AFC 6.1, Milton Keynes Dons 6.0, Shrewsbury Town 5.9ort. 6.2520.08.24 · Salford City 0 - 2 Port Vale · 6.807.02.26 · Gillingham 2 - 1 Tranmere Rovers · 6.114.02.26 · Tranmere Rovers 2 - 0 Crawley Town · 6.217.02.26 · Tranmere Rovers 0 - 1 Accrington Stanley · 6.821.02.26 · Notts County 5 - 0 Tranmere Rovers · 6.028.02.26 · Crewe Alexandra 2 - 1 Tranmere Rovers · 6.603.03.26 · Newport County 3 - 1 Tranmere Rovers · 5.707.03.26 · Tranmere Rovers 1 - 3 Oldham Athletic · 6.517.03.26 · Tranmere Rovers 0 - 3 Harrogate Town AFC · 6.125.04.26 · Milton Keynes Dons 3 - 0 Tranmere Rovers · 6.022.09.26 · Tranmere Rovers 1 - 0 Shrewsbury Town · 5.95.96.8

90 dakika başına profil15 maç · 748 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.95, Kilit pas 2.09, Çalım 1.66, Pas isabeti 63%, Kazanılan ikili 36%, Top kazanma 1.97, Aldırdığı faul 1.68Şut: 0.95Kilit pas: 2.09Çalım: 1.66Pas isabeti: 63%Kazanılan ikili: 36%Top kazanma: 1.97Aldırdığı faul: 1.68Şut0.95Kilit pas2.09Çalım1.66Pas isabeti63%Kazanılan ikili36%Top kazanma1.97Aldırdığı faul1.68
90 dakika başına profil
Şut0.95
Kilit pas2.09
Çalım1.66
Pas isabeti63%
Kazanılan ikili36%
Top kazanma1.97
Aldırdığı faul1.68
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • EFL TrophyTranmere Rovers1Shrewsbury Town064' İlk 115.9
  • League TwoTranmere Rovers1Grimsby Town11' Sonradan
  • League TwoMilton Keynes Dons3Tranmere Rovers070' İlk 116.0
  • League TwoCheltenham Town1Tranmere Rovers31' Sonradan
  • League TwoChesterfield FC1Tranmere Rovers11' Sonradan
  • League TwoTranmere Rovers0Harrogate Town AFC366' İlk 116.1
  • League TwoFleetwood Town0Tranmere Rovers08' Sonradan
  • League TwoTranmere Rovers1Oldham Athletic373' İlk 116.5
  • League TwoNewport County3Tranmere Rovers1Sarı kart 189' İlk 115.7
  • League TwoCrewe Alexandra2Tranmere Rovers1Gol 161' İlk 116.6
  • League TwoNotts County5Tranmere Rovers051' İlk 116.0
  • League TwoTranmere Rovers0Accrington Stanley190' İlk 116.8

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 1, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 17 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 17 maç, Maç başına dakika 5020.08.24 · İlk 11: 90'24.08.24 · Sonradan: 8'31.01.26 · Sonradan: 11'07.02.26 · İlk 11: 72'14.02.26 · İlk 11: 90'17.02.26 · İlk 11: 90'21.02.26 · İlk 11: 51'28.02.26 · İlk 11: 61'03.03.26 · İlk 11: 89'07.03.26 · İlk 11: 73'14.03.26 · Sonradan: 8'17.03.26 · İlk 11: 66'11.04.26 · Sonradan: 1'21.04.26 · Sonradan: 1'25.04.26 · İlk 11: 70'02.05.26 · Sonradan: 1'22.09.26 · İlk 11: 64'

Ayrıntılı istatistikler15 maç · 748 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)4 (1)90 dk’da 0.95
  • Başarılı çalım7 / 15

Pas

  • Kilit pas990 dk’da 2.09
  • Pas isabeti63%197 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme12 · 3
  • Kazanılan ikili mücadele38 / 107
  • Aldırdığı faul890 dk’da 1.68

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026EFL TrophyTranmere Rovers1006400
2025Lig 2Tranmere Rovers141068420
2024EFL TrophyPort Vale1009000
Lig 2Port Vale100800
Toplam171084620

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım