TOP OssDefans
Ilounga Pata
- Forma numarası
- 3
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Eerste Divisie
11Maç11 kez ilk 11
951Dakika
0Gol
2Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.68
Gol + asist2
Maç başına dakika83
90 dakikada gol + asist0.22
Sayılar arşivimizdeki 27 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.8M24.08.26 · Jong PSV Eindhoven 1 - 0 TOP Oss · Puan 6.86.9G28.08.26 · TOP Oss 2 - 1 Jong FC Utrecht · Puan 6.97.5M04.09.26 · Vitesse Arnhem 2 - 1 TOP Oss · Puan 7.56.9M11.09.26 · VVV-Venlo 3 - 1 TOP Oss · Puan 6.98.3G18.09.26 · TOP Oss 3 - 0 FC Dordrecht · Puan 8.36.0M26.09.26 · Emmen 1 - 0 TOP Oss · Puan 6.06.3G03.10.26 · TOP Oss 4 - 1 MVV Maastricht · Puan 6.36.6G09.10.26 · TOP Oss 3 - 1 Helmond Sport · Puan 6.65.5M16.10.26 · FC Den Bosch 2 - 1 TOP Oss · Puan 5.56.0B23.10.26 · TOP Oss 3 - 3 Jong Ajax Amsterdam · Puan 6.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil26 maç · 1.630 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.00 |
| Kilit pas | 1.51 |
| Çalım | 0.24 |
| Pas isabeti | 72% |
| Kazanılan ikili | 57% |
| Top kazanma | 4.09 |
| Aldırdığı faul | 1.94 |
Son maçları
- Eerste DivisieTOP Oss3Jong Ajax Amsterdam345' İlk 116.0
- Eerste DivisieFC Den Bosch2TOP Oss175' İlk 115.5
- Eerste DivisieTOP Oss3Helmond Sport190' İlk 116.6
- Eerste DivisieTOP Oss4MVV Maastricht190' İlk 116.3
- Eerste DivisieEmmen1TOP Oss090' İlk 116.0
- Eerste DivisieTOP Oss3FC Dordrecht0AAsist 190' İlk 118.3
- Eerste DivisieVVV-Venlo3TOP Oss190' İlk 116.9
- Eerste DivisieVitesse Arnhem2TOP Oss1AAsist 190' İlk 117.5
- Eerste DivisieTOP Oss2Jong FC Utrecht176' İlk 116.9
- Eerste DivisieJong PSV Eindhoven1TOP Oss090' İlk 116.8
- Eerste DivisieFC Volendam3TOP Oss080' İlk 116.3
- Eerste DivisieTOP Oss1NAC Breda290' İlk 115.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler26 maç · 1.630 dk
Hücum
- Şut (isabetli)0 (0)90 dk’da 0.00
- Başarılı çalım1 / 4
Pas
- Kilit pas1890 dk’da 1.51
- Pas isabeti72%600 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme49 · 16
- Kazanılan ikili mücadele83 / 145
- Aldırdığı faul2690 dk’da 1.94
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Eerste DivisieTOP Oss | 11 | 0 | 2 | 951 | 0 | 0 |
| 2025 | Eerste DivisieTOP Oss | 15 | 0 | 0 | 679 | 3 | 0 |
| Toplam | 26 | 0 | 2 | 1.630 | 3 | 0 | |
