ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Ikuma Sekigawa

Forma numarası
5
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2027J1 Ligi

6Maç6 kez ilk 11
540Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.73
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 28 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.7M30.05.26 · Vissel Kobe 5 - 0 Kashima Antlers · Puan 5.76.8G06.06.26 · Kashima Antlers 2 - 0 Vissel Kobe · Puan 6.86.5G07.08.26 · Yokohama F. Marinos 3 - 4 Kashima Antlers · Puan 6.57.1G15.08.26 · Kashima Antlers 2 - 1 Nagoya Grampus Eight · Puan 7.16.4G22.08.26 · Kashima Antlers 3 - 2 Avispa Fukuoka · Puan 6.48.3G29.08.26 · Tokyo Verdy 0 - 2 Kashima Antlers · Puan 8.37.1M02.09.26 · Mito HollyHock 4 - 2 Kashima Antlers · Puan 7.16.7G17.10.26 · Kashima Antlers 2 - 0 V-Varen Nagasaki · Puan 6.76.5G28.10.26 · Kashima Antlers 3 - 0 Pohang Steelers · Puan 6.56.2G31.10.26 · Kashima Antlers 4 - 1 Cerezo Osaka · Puan 6.2

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Mito HollyHock 7.5, Tokyo 7.5, Vissel Kobe 5.7, Vissel Kobe 6.8, Yokohama F. Marinos 6.5, Nagoya Grampus Eight 7.1, Avispa Fukuoka 6.4, Tokyo Verdy 8.3, Mito HollyHock 7.1, V-Varen Nagasaki 6.7, Pohang Steelers 6.5, Cerezo Osaka 6.2ort. 6.8604.04.26 · Mito HollyHock 1 - 1 Kashima Antlers · 7.523.05.26 · Kashima Antlers 1 - 0 Tokyo · 7.530.05.26 · Vissel Kobe 5 - 0 Kashima Antlers · 5.706.06.26 · Kashima Antlers 2 - 0 Vissel Kobe · 6.807.08.26 · Yokohama F. Marinos 3 - 4 Kashima Antlers · 6.515.08.26 · Kashima Antlers 2 - 1 Nagoya Grampus Eight · 7.122.08.26 · Kashima Antlers 3 - 2 Avispa Fukuoka · 6.429.08.26 · Tokyo Verdy 0 - 2 Kashima Antlers · 8.302.09.26 · Mito HollyHock 4 - 2 Kashima Antlers · 7.117.10.26 · Kashima Antlers 2 - 0 V-Varen Nagasaki · 6.728.10.26 · Kashima Antlers 3 - 0 Pohang Steelers · 6.531.10.26 · Kashima Antlers 4 - 1 Cerezo Osaka · 6.26.28.3

90 dakika başına profil12 maç · 991 dk

90 dakika başına profil: Kilit pas 0.67, Çalım 0.67, Pas isabeti 85%, Kazanılan ikili 68%, Top kazanma 3.00, Aldırdığı faul 1.89Kilit pas: 0.67Çalım: 0.67Pas isabeti: 85%Kazanılan ikili: 68%Top kazanma: 3.00Aldırdığı faul: 1.89Kilit pas0.67Çalım0.67Pas isabeti85%Kazanılan ikili68%Top kazanma3.00Aldırdığı faul1.89
90 dakika başına profil
Kilit pas0.67
Çalım0.67
Pas isabeti85%
Kazanılan ikili68%
Top kazanma3.00
Aldırdığı faul1.89
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 0; 2027: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8206.04.25 · İlk 11: 90'12.04.25 · İlk 11: 90'20.04.25 · İlk 11: 90'25.04.25 · İlk 11: 90'29.04.25 · İlk 11: 90'03.05.25 · İlk 11: 20'18.03.26 · Sonradan: 1'22.03.26 · İlk 11: 90'04.04.26 · İlk 11: 90'23.05.26 · İlk 11: 90'30.05.26 · İlk 11: 90'06.06.26 · İlk 11: 90'07.08.26 · İlk 11: 90'15.08.26 · İlk 11: 90'22.08.26 · İlk 11: 90'29.08.26 · İlk 11: 90'02.09.26 · İlk 11: 90'17.10.26 · İlk 11: 90'28.10.26 · İlk 11: 90'31.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler12 maç · 991 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)1 (0)
  • Başarılı çalım2 / 2

Pas

  • Kilit pas290 dk’da 0.67
  • Pas isabeti85%786 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme12 · 15
  • Kazanılan ikili mücadele61 / 90
  • Aldırdığı faul1790 dk’da 1.89

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2027J1 LigiKashima Antlers60054010
2026J1 LigiKashima Antlers60045120
2025J1 LigiKashima Antlers14001.19000
Toplam26002.18130

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım