ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Hong Si-Hoo

Forma numarası
37
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026K - Lig 1

6Maç6 kez ilk 11
339Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.24
Gol + asist0
Maç başına dakika53
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 15 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.9M27.07.24 · Incheon United FC 0 - 1 Seoul · Puan 5.9–G10.08.24 · Jeju United FC 0 - 1 Incheon United FC6.7G27.10.24 · Incheon United FC 1 - 0 Gwangju FC · Puan 6.75.8M10.11.24 · Incheon United FC 1 - 2 Daejeon Citizen FC · Puan 5.85.9G25.07.26 · Gimcheon Sangmu FC 3 - 2 Daejeon Citizen FC · Puan 5.9–G01.08.26 · Pohang Steelers 0 - 1 Gimcheon Sangmu FC6.4B09.09.26 · Pohang Steelers 0 - 0 Gimcheon Sangmu FC · Puan 6.45.6B13.09.26 · Gimcheon Sangmu FC 2 - 2 Gangwon FC · Puan 5.67.5M10.10.26 · Gimcheon Sangmu FC 0 - 1 FC Anyang · Puan 7.56.1B18.10.26 · Seoul 2 - 2 Gimcheon Sangmu FC · Puan 6.1

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Daejeon Citizen FC 6.3, Jeju United FC 6.2, Gwangju FC 6.4, Suwon FC 5.7, Seoul 5.9, Gwangju FC 6.7, Daejeon Citizen FC 5.8, Daejeon Citizen FC 5.9, Pohang Steelers 6.4, Gangwon FC 5.6, FC Anyang 7.5, Seoul 6.1ort. 6.2130.03.24 · Incheon United FC 2 - 0 Daejeon Citizen FC · 6.326.06.24 · Jeju United FC 1 - 0 Incheon United FC · 6.214.07.24 · Gwangju FC 0 - 2 Incheon United FC · 6.421.07.24 · Incheon United FC 1 - 4 Suwon FC · 5.727.07.24 · Incheon United FC 0 - 1 Seoul · 5.927.10.24 · Incheon United FC 1 - 0 Gwangju FC · 6.710.11.24 · Incheon United FC 1 - 2 Daejeon Citizen FC · 5.825.07.26 · Gimcheon Sangmu FC 3 - 2 Daejeon Citizen FC · 5.909.09.26 · Pohang Steelers 0 - 0 Gimcheon Sangmu FC · 6.413.09.26 · Gimcheon Sangmu FC 2 - 2 Gangwon FC · 5.610.10.26 · Gimcheon Sangmu FC 0 - 1 FC Anyang · 7.518.10.26 · Seoul 2 - 2 Gimcheon Sangmu FC · 6.16.17.5

90 dakika başına profil6 maç · 339 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.27, Kilit pas 0.80, Çalım 0.00, Pas isabeti 83%, Kazanılan ikili 48%, Top kazanma 1.86, Aldırdığı faul 1.33Şut: 0.27Kilit pas: 0.80Çalım: 0.00Pas isabeti: 83%Kazanılan ikili: 48%Top kazanma: 1.86Aldırdığı faul: 1.33Şut0.27Kilit pas0.80Çalım0.00Pas isabeti83%Kazanılan ikili48%Top kazanma1.86Aldırdığı faul1.33
90 dakika başına profil
Şut0.27
Kilit pas0.80
Çalım0.00
Pas isabeti83%
Kazanılan ikili48%
Top kazanma1.86
Aldırdığı faul1.33
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 15 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 15 maç, Maç başına dakika 4930.03.24 · Sonradan: 45'18.05.24 · Sonradan: 14'26.06.24 · İlk 11: 61'14.07.24 · İlk 11: 61'21.07.24 · Sonradan: 30'27.07.24 · İlk 11: 69'10.08.24 · Sonradan: 9'27.10.24 · İlk 11: 89'10.11.24 · İlk 11: 21'25.07.26 · İlk 11: 90'01.08.26 · İlk 11: 12'09.09.26 · İlk 11: 90'13.09.26 · İlk 11: 17'10.10.26 · İlk 11: 86'18.10.26 · İlk 11: 44'

Ayrıntılı istatistikler6 maç · 339 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)1 (1)90 dk’da 0.27

Pas

  • Kilit pas390 dk’da 0.80
  • Pas isabeti83%87 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme7 · 0
  • Kazanılan ikili mücadele12 / 25
  • Aldırdığı faul590 dk’da 1.33

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026K - Lig 1Gimcheon Sangmu FC60033900
2024K - Lig 1Incheon United FC90039910
Toplam150073810

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım