Sanfrecce HiroshimaDefans
Hayato Araki
- Forma numarası
- 4
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2027J1 Ligi
11Maç11 kez ilk 11
975Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.18
Gol + asist0
Maç başına dakika89
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 66 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
5.6G15.08.26 · Urawa Reds 1 - 4 Sanfrecce Hiroshima · Puan 5.66.7B22.08.26 · Sanfrecce Hiroshima 1 - 1 Kawasaki Frontale · Puan 6.77.7B29.08.26 · Gamba Osaka 0 - 0 Sanfrecce Hiroshima · Puan 7.76.9G02.09.26 · Sanfrecce Hiroshima 3 - 0 Nagoya Grampus Eight · Puan 6.96.7M06.09.26 · Fagiano Okayama FC 3 - 2 Sanfrecce Hiroshima · Puan 6.77.3G12.09.26 · Sanfrecce Hiroshima 6 - 1 Cerezo Osaka · Puan 7.37.7G19.09.26 · Avispa Fukuoka 0 - 1 Sanfrecce Hiroshima · Puan 7.77.3G11.10.26 · Tokyo Verdy 0 - 2 Sanfrecce Hiroshima · Puan 7.37.9G17.10.26 · Sanfrecce Hiroshima 3 - 0 Kyoto Sanga FC · Puan 7.98.0G31.10.26 · Mito HollyHock 0 - 3 Sanfrecce Hiroshima · Puan 8.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil26 maç · 2.295 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.79 |
| Kilit pas | 1.02 |
| Pas isabeti | 83% |
| Kazanılan ikili | 67% |
| Top kazanma | 4.46 |
| Aldırdığı faul | 2.07 |
Son maçları
- J1 LigiMito HollyHock0Sanfrecce Hiroshima386' İlk 118.0
- J1 LigiSanfrecce Hiroshima3Kyoto Sanga FC090' İlk 117.9
- J1 LigiTokyo Verdy0Sanfrecce Hiroshima290' İlk 117.3
- J1 LigiAvispa Fukuoka0Sanfrecce Hiroshima190' İlk 117.7
- J1 LigiSanfrecce Hiroshima6Cerezo Osaka190' İlk 117.3
- J1 LigiFagiano Okayama FC3Sanfrecce Hiroshima279' İlk 116.7
- J1 LigiSanfrecce Hiroshima3Nagoya Grampus Eight090' İlk 116.9
- J1 LigiGamba Osaka0Sanfrecce Hiroshima090' İlk 117.7
- J1 LigiSanfrecce Hiroshima1Kawasaki Frontale190' İlk 116.7
- J1 LigiUrawa Reds1Sanfrecce Hiroshima490' İlk 115.6
- J1 LigiSanfrecce Hiroshima3JEF United Ichihara Chiba090' İlk 117.2
- J1 LigiFagiano Okayama FC1Sanfrecce Hiroshima063' İlk 117.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler26 maç · 2.295 dk
Hücum
- Şut (isabetli)32 (10)90 dk’da 1.79
- Başarılı çalım1 / 3
Pas
- Kilit pas990 dk’da 1.02
- Pas isabeti83%1.378 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme30 · 48
- Kazanılan ikili mücadele217 / 323
- Aldırdığı faul3990 dk’da 2.07
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | J1 LigiSanfrecce Hiroshima | 11 | 0 | 0 | 975 | 0 | 0 |
| 2026 | J1 LigiSanfrecce Hiroshima | 12 | 1 | 0 | 1.053 | 1 | 0 |
| 2025 | J1 LigiSanfrecce Hiroshima | 37 | 3 | 2 | 3.155 | 0 | 0 |
| 2024 | AFC Champions League TwoSanfrecce Hiroshima | 6 | 1 | 0 | 309 | 0 | 0 |
| Toplam | 66 | 5 | 2 | 5.492 | 1 | 0 | |
Kulüpler
- Sanfrecce HiroshimaŞu an#4
