ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Hamza El Dahri

Forma numarası
21
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Eerste Divisie

8Maç8 kez ilk 11
547Dakika
0Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.42
Gol + asist4
Maç başına dakika64
90 dakikada gol + asist0.56

Sayılar arşivimizdeki 31 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.9G14.08.26 · Almere City FC 3 - 1 Jong PSV Eindhoven · Puan 5.95.7G21.08.26 · Vitesse Arnhem 0 - 3 Almere City FC · Puan 5.76.4G29.08.26 · De Graafschap 1 - 4 Almere City FC · Puan 6.46.8M04.09.26 · Almere City FC 0 - 1 Jong Ajax Amsterdam · Puan 6.86.2G11.09.26 · MVV Maastricht 0 - 4 Almere City FC · Puan 6.26.0G18.09.26 · Almere City FC 1 - 0 Heracles Almelo · Puan 6.07.1M17.10.26 · Emmen 2 - 1 Almere City FC · Puan 7.16.8M23.10.26 · Almere City FC 2 - 3 Roda JC Kerkrade · Puan 6.86.1G27.10.26 · SC Telstar 0 - 2 Almere City FC · Puan 6.17.2G30.10.26 · Waalwijk 1 - 2 Almere City FC · Puan 7.2

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: VVV-Venlo 6.4, FC Den Bosch 7.0, Jong PSV Eindhoven 5.9, Vitesse Arnhem 5.7, De Graafschap 6.4, Jong Ajax Amsterdam 6.8, MVV Maastricht 6.2, Heracles Almelo 6.0, Emmen 7.1, Roda JC Kerkrade 6.8, SC Telstar 6.1, Waalwijk 7.2ort. 6.4724.04.26 · VVV-Venlo 3 - 1 Almere City FC · 6.408.08.26 · FC Den Bosch 1 - 1 Almere City FC · 7.014.08.26 · Almere City FC 3 - 1 Jong PSV Eindhoven · 5.921.08.26 · Vitesse Arnhem 0 - 3 Almere City FC · 5.729.08.26 · De Graafschap 1 - 4 Almere City FC · 6.404.09.26 · Almere City FC 0 - 1 Jong Ajax Amsterdam · 6.811.09.26 · MVV Maastricht 0 - 4 Almere City FC · 6.218.09.26 · Almere City FC 1 - 0 Heracles Almelo · 6.017.10.26 · Emmen 2 - 1 Almere City FC · 7.123.10.26 · Almere City FC 2 - 3 Roda JC Kerkrade · 6.827.10.26 · SC Telstar 0 - 2 Almere City FC · 6.130.10.26 · Waalwijk 1 - 2 Almere City FC · 7.27.2

90 dakika başına profil20 maç · 1.378 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.27, Kilit pas 2.21, Çalım 1.43, Pas isabeti 80%, Kazanılan ikili 38%, Top kazanma 3.16, Aldırdığı faul 1.50Şut: 1.27Kilit pas: 2.21Çalım: 1.43Pas isabeti: 80%Kazanılan ikili: 38%Top kazanma: 3.16Aldırdığı faul: 1.50Şut1.27Kilit pas2.21Çalım1.43Pas isabeti80%Kazanılan ikili38%Top kazanma3.16Aldırdığı faul1.50
90 dakika başına profil
Şut1.27
Kilit pas2.21
Çalım1.43
Pas isabeti80%
Kazanılan ikili38%
Top kazanma3.16
Aldırdığı faul1.50
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 0, Asist 4; 2026: Gol 0, Asist 12025 · Asist: 42026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7607.03.26 · İlk 11: 86'13.03.26 · İlk 11: 90'17.03.26 · İlk 11: 75'20.03.26 · İlk 11: 90'03.04.26 · İlk 11: 90'06.04.26 · İlk 11: 90'12.04.26 · İlk 11: 90'17.04.26 · İlk 11: 90'24.04.26 · İlk 11: 90'08.08.26 · İlk 11: 90'14.08.26 · İlk 11: 90'21.08.26 · İlk 11: 70'29.08.26 · İlk 11: 62'04.09.26 · İlk 11: 68'11.09.26 · İlk 11: 62'18.09.26 · İlk 11: 60'17.10.26 · İlk 11: 45'23.10.26 · İlk 11: 76'27.10.26 · Sonradan: 33'30.10.26 · İlk 11: 75'

Ayrıntılı istatistikler20 maç · 1.378 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)5 (2)90 dk’da 1.27
  • Başarılı çalım9 / 21

Pas

  • Kilit pas2490 dk’da 2.21
  • Pas isabeti80%550 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme28 · 9
  • Kazanılan ikili mücadele52 / 136
  • Aldırdığı faul1090 dk’da 1.50

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieAlmere City FC80154710
2025Eerste DivisieAlmere City FC20041.13920
Toplam28051.68630

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım