ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Gustavo Marins

Uyruk
Brazil
Yaş
24
Forma numarası
4
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Superliga

9Maç8 kez ilk 11
702Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.93
Gol + asist0
Maç başına dakika75
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 53 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.6M19.07.26 · FC Universitatea Cluj 2 - 1 FCV Farul Constanta · Puan 6.67.9G25.07.26 · FCV Farul Constanta 2 - 0 FC Corvinul Hunedoara · Puan 7.96.4B03.08.26 · FCSB 2 - 2 FCV Farul Constanta · Puan 6.46.9G08.08.26 · FCV Farul Constanta 3 - 2 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc · Puan 6.96.1B14.08.26 · Scm Argesul Pitesti 1 - 1 FCV Farul Constanta · Puan 6.16.5B23.08.26 · ACS Sepsi Sic 1 - 1 FCV Farul Constanta · Puan 6.57.8B30.08.26 · FCV Farul Constanta 0 - 0 FC Botosani · Puan 7.87.5B04.09.26 · CFR Cluj 0 - 0 FCV Farul Constanta · Puan 7.56.7G11.09.26 · FCV Farul Constanta 4 - 2 FC UTA Arad · Puan 6.7–M18.10.26 · Universitatea Craiova 2 - 0 FCV Farul Constanta

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: AFC Hermannstadt 6.4, FCSB 5.9, FC UTA Arad 6.7, FC Universitatea Cluj 6.6, FC Corvinul Hunedoara 7.9, FCSB 6.4, AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 6.9, Scm Argesul Pitesti 6.1, ACS Sepsi Sic 6.5, FC Botosani 7.8, CFR Cluj 7.5, FC UTA Arad 6.7ort. 6.7810.04.26 · AFC Hermannstadt 1 - 0 FCV Farul Constanta · 6.420.04.26 · FCV Farul Constanta 2 - 3 FCSB · 5.926.04.26 · FC UTA Arad 0 - 0 FCV Farul Constanta · 6.719.07.26 · FC Universitatea Cluj 2 - 1 FCV Farul Constanta · 6.625.07.26 · FCV Farul Constanta 2 - 0 FC Corvinul Hunedoara · 7.903.08.26 · FCSB 2 - 2 FCV Farul Constanta · 6.408.08.26 · FCV Farul Constanta 3 - 2 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc · 6.914.08.26 · Scm Argesul Pitesti 1 - 1 FCV Farul Constanta · 6.123.08.26 · ACS Sepsi Sic 1 - 1 FCV Farul Constanta · 6.530.08.26 · FCV Farul Constanta 0 - 0 FC Botosani · 7.804.09.26 · CFR Cluj 0 - 0 FCV Farul Constanta · 7.511.09.26 · FCV Farul Constanta 4 - 2 FC UTA Arad · 6.76.77.9

90 dakika başına profil21 maç · 1.729 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.00, Kilit pas 1.14, Pas isabeti 89%, Kazanılan ikili 61%, Top kazanma 3.66, Aldırdığı faul 1.00Şut: 1.00Kilit pas: 1.14Pas isabeti: 89%Kazanılan ikili: 61%Top kazanma: 3.66Aldırdığı faul: 1.00Şut1.00Kilit pas1.14Pas isabeti89%Kazanılan ikili61%Top kazanma3.66Aldırdığı faul1.00
90 dakika başına profil
Şut1.00
Kilit pas1.14
Pas isabeti89%
Kazanılan ikili61%
Top kazanma3.66
Aldırdığı faul1.00
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • SuperligaUniversitatea Craiova2FCV Farul Constanta046' İlk 11
  • SuperligaFCV Farul Constanta4FC UTA Arad272' İlk 116.7
  • SuperligaCFR Cluj0FCV Farul Constanta090' İlk 117.5
  • SuperligaFCV Farul Constanta0FC Botosani090' İlk 117.8
  • SuperligaACS Sepsi Sic1FCV Farul Constanta1Sarı kart 145' İlk 116.5
  • SuperligaScm Argesul Pitesti1FCV Farul Constanta190' İlk 116.1
  • SuperligaFCV Farul Constanta3AFK Csikszereda Miercurea Ciuc290' İlk 116.9
  • SuperligaFCSB2FCV Farul Constanta290' İlk 116.4
  • SuperligaFCV Farul Constanta2FC Corvinul Hunedoara090' İlk 117.9
  • SuperligaFC Universitatea Cluj2FCV Farul Constanta145' Sonradan6.6
  • SuperligaFC UTA Arad0FCV Farul Constanta056' İlk 116.7
  • SuperligaFCV Farul Constanta2FCSB3Sarı kart 190' İlk 115.9

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8015.02.26 · İlk 11: 90'22.02.26 · İlk 11: 90'28.02.26 · İlk 11: 90'06.03.26 · İlk 11: 75'15.03.26 · İlk 11: 86'21.03.26 · İlk 11: 90'05.04.26 · İlk 11: 90'10.04.26 · İlk 11: 90'20.04.26 · İlk 11: 90'26.04.26 · İlk 11: 56'19.07.26 · Sonradan: 45'25.07.26 · İlk 11: 90'03.08.26 · İlk 11: 90'08.08.26 · İlk 11: 90'14.08.26 · İlk 11: 90'23.08.26 · İlk 11: 45'30.08.26 · İlk 11: 90'04.09.26 · İlk 11: 90'11.09.26 · İlk 11: 72'18.10.26 · İlk 11: 46'

Ayrıntılı istatistikler21 maç · 1.729 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)7 (1)90 dk’da 1.00
  • Başarılı çalım2 / 2

Pas

  • Kilit pas490 dk’da 1.14
  • Pas isabeti89%1.012 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme19 · 22
  • Kazanılan ikili mücadele69 / 114
  • Aldırdığı faul690 dk’da 1.00

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026SuperligaFCV Farul Constanta90070210
2025SuperligaFCV Farul Constanta12001.02720
2024SuperligaFCV Farul Constanta31102.57250
Toplam52104.30180

Kulüpler

Hakkında

Gustavo Marins, FCV Farul Constanta formasıyla defans oyuncusu olarak oynuyor. Doğum tarihi: 11 Şub 2002 (24 yaşında). Uyruğu: Brazil. 2026 sezonunda 9 maçta 702 dakika oynadı; 0 gol, 0 asist.

Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım