ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Perth GloryOrta saha

Giovanni De Abreu

Forma numarası
39
Orta saha

Sezon 2026A-Ligi

1Maç0 kez ilk 11
17Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.72
Gol + asist1
Maç başına dakika66
90 dakikada gol + asist0.14

Sayılar arşivimizdeki 20 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.2B28.02.26 · Brisbane Roar 1 - 1 Perth Glory · Puan 6.26.0M14.03.26 · Wellington Phoenix 2 - 0 Perth Glory · Puan 6.07.8B22.03.26 · Perth Glory 1 - 1 Melbourne City · Puan 7.87.9B04.04.26 · Central Coast Mariners 2 - 2 Perth Glory · Puan 7.96.3G12.04.26 · Perth Glory 3 - 1 Macarthur FC · Puan 6.37.3B18.04.26 · Sydney 0 - 0 Perth Glory · Puan 7.36.8G25.04.26 · Perth Glory 2 - 1 Brisbane Roar · Puan 6.86.9M17.10.26 · Macarthur FC 2 - 1 Perth Glory · Puan 6.95.9M23.10.26 · Brisbane Roar 2 - 1 Perth Glory · Puan 5.96.1G01.11.26 · Perth Glory 4 - 0 Adelaide United · Puan 6.1

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Newcastle Jets 6.3, Adelaide United 7.0, Brisbane Roar 6.2, Wellington Phoenix 6.0, Melbourne City 7.8, Central Coast Mariners 7.9, Macarthur FC 6.3, Sydney 7.3, Brisbane Roar 6.8, Macarthur FC 6.9, Brisbane Roar 5.9, Adelaide United 6.1ort. 6.7113.02.26 · Perth Glory 1 - 3 Newcastle Jets · 6.320.02.26 · Adelaide United 4 - 0 Perth Glory · 7.028.02.26 · Brisbane Roar 1 - 1 Perth Glory · 6.214.03.26 · Wellington Phoenix 2 - 0 Perth Glory · 6.022.03.26 · Perth Glory 1 - 1 Melbourne City · 7.804.04.26 · Central Coast Mariners 2 - 2 Perth Glory · 7.912.04.26 · Perth Glory 3 - 1 Macarthur FC · 6.318.04.26 · Sydney 0 - 0 Perth Glory · 7.325.04.26 · Perth Glory 2 - 1 Brisbane Roar · 6.817.10.26 · Macarthur FC 2 - 1 Perth Glory · 6.923.10.26 · Brisbane Roar 2 - 1 Perth Glory · 5.901.11.26 · Perth Glory 4 - 0 Adelaide United · 6.16.17.9

90 dakika başına profil18 maç · 1.195 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.73, Kilit pas 1.43, Çalım 2.14, Pas isabeti 83%, Kazanılan ikili 59%, Top kazanma 4.82, Aldırdığı faul 1.33Şut: 1.73Kilit pas: 1.43Çalım: 2.14Pas isabeti: 83%Kazanılan ikili: 59%Top kazanma: 4.82Aldırdığı faul: 1.33Şut1.73Kilit pas1.43Çalım2.14Pas isabeti83%Kazanılan ikili59%Top kazanma4.82Aldırdığı faul1.33
90 dakika başına profil
Şut1.73
Kilit pas1.43
Çalım2.14
Pas isabeti83%
Kazanılan ikili59%
Top kazanma4.82
Aldırdığı faul1.33
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 0, Asist 2; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6320.12.25 · Sonradan: 31'28.12.25 · Sonradan: 35'02.01.26 · Sonradan: 13'10.01.26 · İlk 11: 90'16.01.26 · İlk 11: 89'25.01.26 · İlk 11: 45'31.01.26 · Sonradan: 31'06.02.26 · İlk 11: 87'13.02.26 · İlk 11: 82'20.02.26 · İlk 11: 90'28.02.26 · İlk 11: 90'14.03.26 · Sonradan: 45'22.03.26 · İlk 11: 90'04.04.26 · İlk 11: 90'12.04.26 · İlk 11: 90'18.04.26 · İlk 11: 90'25.04.26 · İlk 11: 90'17.10.26 · Sonradan: 17'23.10.26 · Sonradan: 31'01.11.26 · Sonradan: 30'

Ayrıntılı istatistikler18 maç · 1.195 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)9 (5)90 dk’da 1.73
  • Başarılı çalım13 / 19

Pas

  • Kilit pas990 dk’da 1.43
  • Pas isabeti83%530 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme44 · 20
  • Kazanılan ikili mücadele89 / 150
  • Aldırdığı faul1290 dk’da 1.33

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026A-LigiPerth Glory1001700
2025A-LigiPerth Glory17021.17870
Toplam18021.19570

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım