ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Gideon Kodua

Forma numarası
21
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026EFL Trophy · Lig 1

9Maç4 kez ilk 11
399Dakika
1Gol
2Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.71
Gol + asist3
Maç başına dakika42
90 dakikada gol + asist0.65

Sayılar arşivimizdeki 74 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.6G02.05.26 · Bolton Wanderers 2 - 3 Luton · Puan 6.66.9G15.08.26 · Reading 3 - 4 Luton · Puan 6.96.7B22.08.26 · Luton 2 - 2 Notts County · Puan 6.75.9M30.08.26 · Mansfield 5 - 2 Luton · Puan 5.96.0G02.09.26 · Luton 2 - 0 Stockport County · Puan 6.08.0B05.09.26 · Luton 1 - 1 Leyton Orient · Puan 8.06.5M10.09.26 · Stevenage 2 - 1 Luton · Puan 6.5–M19.09.26 · Luton 0 - 1 Bradford City7.5G22.09.26 · Luton 6 - 0 Ipswich Town U21 · Puan 7.56.3B03.10.26 · Colchester United 1 - 1 Luton · Puan 6.3

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Peterborough United 6.2, Rotherham United 6.4, Barnsley 5.9, Bolton Wanderers 6.6, Reading 6.9, Notts County 6.7, Mansfield 5.9, Stockport County 6.0, Leyton Orient 8.0, Stevenage 6.5, Ipswich Town U21 7.5, Colchester United 6.3ort. 6.5703.04.26 · Luton 2 - 1 Peterborough United · 6.221.04.26 · Rotherham United 0 - 2 Luton · 6.425.04.26 · Luton 2 - 1 Barnsley · 5.902.05.26 · Bolton Wanderers 2 - 3 Luton · 6.615.08.26 · Reading 3 - 4 Luton · 6.922.08.26 · Luton 2 - 2 Notts County · 6.730.08.26 · Mansfield 5 - 2 Luton · 5.902.09.26 · Luton 2 - 0 Stockport County · 6.005.09.26 · Luton 1 - 1 Leyton Orient · 8.010.09.26 · Stevenage 2 - 1 Luton · 6.522.09.26 · Luton 6 - 0 Ipswich Town U21 · 7.503.10.26 · Colchester United 1 - 1 Luton · 6.36.38.0

90 dakika başına profil40 maç · 2.198 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.54, Kilit pas 2.37, Çalım 1.81, Pas isabeti 73%, Kazanılan ikili 42%, Top kazanma 2.37, Aldırdığı faul 2.29Şut: 2.54Kilit pas: 2.37Çalım: 1.81Pas isabeti: 73%Kazanılan ikili: 42%Top kazanma: 2.37Aldırdığı faul: 2.29Şut2.54Kilit pas2.37Çalım1.81Pas isabeti73%Kazanılan ikili42%Top kazanma2.37Aldırdığı faul2.29
90 dakika başına profil
Şut2.54
Kilit pas2.37
Çalım1.81
Pas isabeti73%
Kazanılan ikili42%
Top kazanma2.37
Aldırdığı faul2.29
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 0; 2025: Gol 10, Asist 1; 2026: Gol 1, Asist 22024 · Gol: 12025 · Gol: 102025 · Asist: 12026 · Gol: 12026 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 3607.03.26 · Sonradan: 12'14.03.26 · İlk 11: 78'17.03.26 · İlk 11: 90'21.03.26 · Sonradan: 19'03.04.26 · Sonradan: 25'12.04.26 · Sonradan: 13'15.04.26 · Sonradan: 8'18.04.26 · Sonradan: 10'21.04.26 · Sonradan: 29'25.04.26 · Sonradan: 26'02.05.26 · Sonradan: 17'15.08.26 · Sonradan: 9'22.08.26 · Sonradan: 72'30.08.26 · Sonradan: 28'02.09.26 · Sonradan: 15'05.09.26 · İlk 11: 83'10.09.26 · İlk 11: 58'19.09.26 · Sonradan: 14'22.09.26 · İlk 11: 90'03.10.26 · İlk 11: 30'

Ayrıntılı istatistikler40 maç · 2.198 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)47 (29)90 dk’da 2.54
  • Başarılı çalım24 / 72

Pas

  • Kilit pas3190 dk’da 2.37
  • Pas isabeti73%537 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme33 · 8
  • Kazanılan ikili mücadele126 / 298
  • Aldırdığı faul4390 dk’da 2.29

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026EFL TrophyLuton20112000
Lig 1Luton71127920
2025EFL TrophyLuton60029900
FA CupLuton1101900
Lig 1Luton38912.18110
2024FA CupWycombe Wanderers1004200
Lig 1Wycombe Wanderers191036710
Toplam741233.30740

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım